Сподобався форум - постав +1

ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton


Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення AndroVit » 18 лютого 2013, 17:54

Покидати можна і вгору.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення 777 » 19 лютого 2013, 15:19

Андровіт. Во во,можна і на підвищення уходити з посади. Тим білше що губернатор також має мінятись.
Пам"ятаймо! Революцію роблять романтики, а користуються сволочі!
Аватар користувача
777
 
Повідомлення: 1101
З нами з: 27 січня 2004, 23:19
Звідки: Ковель - Таллінн
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Roza Marena » 23 лютого 2013, 00:11

Я мала справу з лікарнею та лікарями част(на жаль)
Хороші лікарі які мені попадалися,це Янів,Петрук,Мазурок.
А ще я мала "щастя" потрапити до Джигуна.Загнала щось в п"ятку і не помітила.За кілька днів почало боліти,ще за кілька днів трохи пекло і чесалося.А потім за день так нарвало,що я вже не могла ходити.Повезли на швидку.Втрапила до Джигуна.Народ,мені було боляче навіть торкатися того місця,а шановний пан дохтор мені то вирізав наживо.(Рік перед тим мала аналогічну ситуацію,і хірург Петрук мені вколов кілька шприців Лідокаїну і все гарно зробив).Так от,лежу я на тому столі,мене тримають троє медсестер,я кричу як ненормальна,а він мені там колупає без обезболення.І тут найцікавіше-а знаєте чого без обезболення?Бо то був кінець його зміни і йому було впадл чекатии поки той наркоз візьми(хоч то максимум 5 хв)От так то.
Тепер тема про дитячих лікарів.Отут в мене злість така бере,що взагалі.Скажіть,як можна 5-6 разів оглядати дитину і не побачити,що в неї забився сльозовий канал і треба пробивати?Дитина чуть не залишилася інвалідом на все життя,так як така процедура робиться до 6 місяців.
Те саме тільки травматолог.Є така хвороба як дисплазія.ЇЇ виявляють ще в місяць.І тоді одягають стремена і все виправляється.Лікар дивився кілька разів і нічого не сказав.Потім коли дитині майже 5 місяців він каже-ой,а вам тре стремінці.І тут геніальна фраза!!!"Купите і одягнете" Щоб було зрозуміліше-я поясню.Стремінці є різних розмірів і одягати їх має тільки лікар,бо так різний кут положення ніжок можна робити.І це говорить лікар,який працює з дітьми не рік,не два і навіть не десять?Немає слів.
Roza Marena
 
Повідомлення: 31
З нами з: 03 лютого 2013, 19:38
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Igal » 24 лютого 2013, 11:29

Взяти хочаб луцьку дитячу поліклініку, там від лікаря чи медсестри найменьшого підвищення голосу не почуєш, тільки "прошу", "будьласка", тоєсть сервіс. Знайомому в Ковелі чуть не врияли дитину, поставили неправильний діагноз, дитина день за днем гіршала - серце лікували, а було зовсім інше, привіз в луцьк, там лікар пальцьом покрутив на ковельського лікаря ;tor_moz: , поставив правильний діагноз, за пару знів дитина пішла на поправку.
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення AndroVit » 24 лютого 2013, 11:46

Поставити правильний діагноз - 90% успішного лікування.
А луцькі зацікавлені, щоб везли до них пацієнтів. Та і у лікарів кар'єрна драбина виглядає для нормального спеціаліста так: Ковель - Луцьк - Львів - Київ - забугрів'я. А рух способів і засобів діагностики і лкування - зворотній.
Гарний лікар в райцентрі тримається недовго, якщо не боїться радикально міняти своє життя.
Гарна апаратура приходить в Ковель після того, як таке застаріє в Києві.
Якби не Самчук, мали б ми медицину ще гіршу. Є Самчук - людина в спілкуванні і є Самчук - адміністратор.
Як з просто людиною я з ним не перетинаюся, того судити не можу. Як адміністратор він на висоті.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення N1kal1a1 » 12 березня 2013, 23:51

Самчук ще нікуди не збираєтся, а от що щас в лікарні непоняти що буде ізза перестройки то точно. з 1ршого числа наступного місяця буде переформовуваня лікарні частина скорої відійде луцку це буде так називанна ( екстренна ) а остальних пороскідують по поліклінніках і наші педіатри (дитячі і дорослі) будуть сімейними лікарями. І це мене поражає як людина проробивши більше чим 30років дорослим терапевтом зможе лічити дитину?! А дитячий дорослу людину, цеж геть різні напрямки. Хто ще що думає? :-(
N1kal1a1
 

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення AndroVit » 13 березня 2013, 00:10

Я думаю, що можна було б писати і грамотніше.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Гість » 13 березня 2013, 14:34

ой, а Вам тільки дай когось повиправляти.
Гість
 

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення toha » 13 березня 2013, 22:51

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення irma » 14 березня 2013, 11:52

Про джигуна я теж на все життя запам'ятала..... (взагалі, я зло не пам'ятаю - я записую!)
Коли швидка привезла мене з малою ще дитиною, яка напоролась на шпицю ногою, то внизу медсестра сказала чекайте, лікарі всі зайняті. Ну чекаємо...., але скільки ж можна чекати?! Дитина плаче, в мене все всередині розривається..... Перепитую: Коли ж хтось вийде?
Відповідь: Ну може він на операції.....
Я не витримую. Дитину - чоловікові і біжу сама в хірургію (бачу ціль - не бачу перепон). Відкриваю двері в їхню ординаторську і бачу картину Рєпіна "Лікарі на дивані дивляться серіал". Я була в шоці! Виразила все, що про них думала.
Якшо старому джигунцю призабулося - нехай згадає, шпицю йому в с---у!
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Доцент » 13 вересня 2013, 16:49

Краще платна лікарня чим великі корупціонери такі як ********.
Доцент
 

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Доцент » 14 вересня 2013, 11:39

Я за платну лікарню! Всерівно скрізь платиш. А поки будуть "царькі" такі як *****, ніяких платних лікарень. Ім це невигідно.
Доцент
 

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Доцент » 14 вересня 2013, 11:44

Яка там платна лікарня!!! Вони костьми ляжуть. Адже додому не принесуть нічого. Походіть по відділенням і подивіться в якому круче ремонт, і все зрозуміете...:))
Доцент
 

Re: ЦРЛ,,Центральна района лікарня"

Повідомлення Hapuga » 17 вересня 2013, 09:34

Ну тепер нарешті маю право поділитись враженням про Ковельську ЦРЛ. Поскільки часу набратись цих вражень мав вдосталь. Ділюсь враженнями відносно травматологічного відділення і його персоналу. Лікував мене Шабанов М.О. Як лікар уважний, вислухає, розкаже, проконтролює перебіг лікування. Поскільки основа мого лікування, це постільний режим, то сподівався на те ,що втічу додому за кілька тижнів. Але прийшлось затриматись на місяць, тому що медикаментозного ліквання не потребував, але приймав широкий коплекс процедур. Лікування дійсно було. Тому принаймі про цього лікаря я можу відверто рекомендувати. Гарні відозви про Байчука, Яніва,Шворака. Всіх незгадаю. А от про Рибака :ne_ne_ne: . Як спеціаліст та як людина :ne_ne_ne: Дисципліна як на зоні. Зарядки до телефонів чи ноутів все потрібно ховати. Недоведи , що він побачить. :-( :cry_ing: Молодший медперсонал уважний. Ніхто в рот незаглядав, дам-недам. Тльки приємні враження. Єдине що палати тісні, а поскільки відвідувачів було багато :ya_hoo_oo: то іноді просто недавали нормально поспілкуватись.Звісно вони керуються внутрішніми інструкціями,але неприємно коли люди прийшли відвідати, а їх виганяють. Дуже неприємно спостерігати, коли старша медсестра трвматологічного відділення Лайтар Т.Г, дозволяла принизити перед пацієнтами в палаті, молоденьку медсестичку, яка дотогож в положенні. Скрити матом персонал в декого, там звичайне діло. Це вкрай обурювало. Тут переповіли як головна медсестра по лікарні Стасюк Валентина ,вийшла на роботу з відпустки, то зривала з людей ланцюжки та кільця. Не заставляла знімати, а рвала. Згадю прізвище відпишу. Доречі багато нового обладнання. Щоб там не говорили за Самчука О.М, злі язики, та про забезпечення ЦРЛ він дбає.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron