Сподобався форум - постав +1

Новый Ковель

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Новый Ковель

Повідомлення ForEk1d » 09 червня 2013, 01:37

Недавно я переехал в Ковель и мне тут нравится. Но я, как "Градостроитель" по специальности, очень хотел бы сделать Ковель не только городом который мне нравится, но и уютным и для других людей и самое главное "Туристическим"! Да Может звучит это странно, но даже гуляя улицами города не вижу такой "Изюминки", которая дала понять что этот Твой город! И я не хочу от сюда ехать! Хотелось бы услышать идеи местных жителей как это сделать или вас все устраивает?!
ForEk1d
 
Повідомлення: 9
З нами з: 09 червня 2013, 01:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення irma » 09 червня 2013, 11:41

Подібні до цієї теми вже піднімались форумчанами:






Здається, саме цим зараз переймаються у міській раді (див. офіційний сайт міста). Ви не звідти? :mi_ga_et:
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 11 червня 2013, 14:06

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення ForEk1d » 14 червня 2013, 14:55

ForEk1d
 
Повідомлення: 9
З нами з: 09 червня 2013, 01:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 16 червня 2013, 16:13

Востаннє редагувалось sibstupa в 17 червня 2013, 03:07, всього редагувалось 1 раз.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення ForEk1d » 16 червня 2013, 20:59

Еще раз здравствуйте sib! Теперь вижу что вы очень даже вполне адекватны и компетентны в введении таких тем. И Ваш стёб меня даже развеселил, если по четному. Рад что мы нашли точки соприкосновения :bra_vo:

Хотел начать с того, что изучая историю и психологию людей на протяжении 50-200 лет. люди не меняются в плане культурно развлекательных направлениях. т.е. нас тянет в места где собирается большая масса населения. Но это не значит что необходимо открывать новые "Юванты, Вопаки и .. " и пытаться замонить людей товаром или скидками на него. К примеру к нам приехал цирк, как я заметил этот цирк очень сильно отличается от всех остальных которые я видел. Но он не отличается названием или ценой, он отличается подходом и расположением к людям. Это может тяжело некоторым понять "чем и почему", а проще посмотреть на их посещаемость и вы поймете что точно есть отличие. Так и .. прошу прощения доведу позже, нужно бежать...
ForEk1d
 
Повідомлення: 9
З нами з: 09 червня 2013, 01:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 17 червня 2013, 03:13

Ждёмс! :pisa_tel:
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення ForEk1d » 17 червня 2013, 22:20

так вот!
По поводу кто я есть для города или в отдельности для кого-то?! И знать всего не будешь...

Развивая тему туризма, нужно четко знать чего мы желаем. Для меня это желание в первую очередь развития самого города и удобства для всех: и бабушек и их правнуков;)
Вы спросите: как этого можно добиться, а просто! Очень мудрые люди говорили и говорят "Что имеем не храним, потерявши - ... плачем". Ничего тяжелого нет! Наша страна- родина и мать это музей среди музея! Мы живем в стране которая долгое время есть загадочным местом для археологов, историков ну и для всей Европы та и мира в целом. Может мои слова кажутся простым набором слов!? Возможно, но ... извените
ForEk1d
 
Повідомлення: 9
З нами з: 09 червня 2013, 01:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення AndroVit » 17 червня 2013, 22:28

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 18 червня 2013, 03:32

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 18 червня 2013, 03:37

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 18 червня 2013, 05:03

Не втримався, нехай весь СВІТ почекає, я його потім знову врятую. Тут ТАКА тема!
Прийшов до висновку, що грошей не буде. Ну що ж, якщо грошей вкладати не будемо, то тре піднімати те що є і допомагати продавцям. Барахолку ламати не будемо, зате «прокачаємо» її. Треба щоб як можна більше людей дізналося про туристичний рай. Лише справа за малим – правильно розкрутити туристичну привабливість. Раніше тут поляків було як у Сірка блох, а тепер вже і білоруси все менш їздять. Треба піаритись. Перепостіть на різні форуми мої враження від відвідування цього місця і почнемо приймати туристів та бабосики підраховувати. Ви ж берете мене в тЄму? Готов трудіЦЦа за долю малую… :mi_ga_et:

Починаю!
Базар-контейнер на привокзалці Ковеля – головна пам’ятка і туристична візитівка міста! Свободу і незалежність барахолці! Боріться за відділення її в суверенну туристичну державу!
За минулі десятиріччя супермаркети та торгові центри знищили барахолку в моєму житті, тому на базарах не буваю і торгуватись не вмію. З кожним приїздом в Ковель відвідую цей заклад, підмінюючий собою цирк, зоопарк, театр і сільпо. Тут цікаво, тут туристичний рай. Тут ніхто просто так тупо нічого не купляє, тут постійне свято шопінгу. Дехто вміє вести себе так, немов може купити все, що завгодно, але дуже розбірливий. Тому, окинувши поглядом, скажімо, пляшку дорогої текіли, треба традиційно розкритикувати колір, засумніватися в якості використаної сировини при виготовленні і, зробивши висновок про недоцільність покупки, відправитися до кума посмакувати стаканчиком-другим бурячихи.

Я купляю тут якісь літні лахи на кожен день. І контраст цін (тут і в моїх краях) зі мною робить злий жарт: хочеться купувати не тільки собі, а ще й всім племінникам, знайомим та сусідам. Буває купиш наспіх по якійсь там смішній ціні і тільки потім помітиш, що дешево купив, бо кругом в світі інші правильні ціни. Я завжди панікую і переживаю, що продавець незабаром може ходити в лахмітті, схудне і поїде в якесь москальське рабство. Можливо у людини сталося тимчасове помутніння розуму (після підрахунку своїх статків під мікроскопом) і вона згодом попаде ще у більшу скруту, ще й по моїй вині. Шкода мені завжди їхніх діточок і пристарілу матінку. Я злюсь на себе, що був такий неуважний і із-за мене постраждає невинна людина. На другий день, линувши в шухляду для мізків фужер бурячихи, я не опускаю руки і в стані винуватця шукаю того продавця. Я його знаходжу! Пояснюю все… Людина спочатку не розуміє що відбувається, потім довго пильно дивиться на мене - шкодує мене (видно приймає за хворого дурня), але я пояснюю, що на світі залишилось не так багато чесних людей. І хоча в мене не так і багато грошей, і хоча у мене також старенька матінка і треба гроші якраз на ліки, я прошу взяти мої недоплачені гроші, добавляю ще компенсацію за моральні збитки і прошу вибачити мене. Я завжди так енергійно переконую людей, що їм нічого не залишається, як погодитися зі мною. Взявши мої гроші, продавець чомусь опускає очі, оглядається кругом, потім складає лахи, закриває контейнер і розчинюється в масі людей в напрямку церкви.
Я починаю переживати, що не потиснув йому руки в знак мого вибачення і нашого з продавцем примирення. Видно йому не так просто мене вибачити, адже по моїй вині їхня сім’я могла втратити все. Нічого, пройде час і він пробачить мене… Тепер я купляю в Ковелі лише там, де самі високі ціни – я не допущу розорення продавців.

Люди! Привозьтеся в Ковель на базар поїздом, автобусом і ровером!

P.S. Офіційно заявляю і передаю права на піар і публікацію цього і послідуючих моїх творів ForEk1d для перепосту в газетах «Хелмський гендляр», «Одеський ґешефт», «Бацькін Наказ». Також у всі газети Нідерландів, нехай читають та приймають рішення як тільки добре «курнуть».
Цвай P.S. Цю публікацію вважати офіційною офертою.
Драй P.S. Трудовий договір пришліть в приват.
Зібен P.S. Киньте Тараса (краще Лесю) мені на мобілу авансом.
Твенті P.S. Розширення перепосту в інших інформаційних ресурсах узгоджувати з модераторами форуму (всім копійчина треба) окремою додатковою угодою.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення ForEk1d » 18 червня 2013, 12:02

ForEk1d
 
Повідомлення: 9
З нами з: 09 червня 2013, 01:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Новый Ковель

Повідомлення sibstupa » 18 червня 2013, 15:32

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Новый Ковель

Повідомлення ForEk1d » 19 червня 2013, 22:16

Спасибо! Надеюсь у нас в городе есть перспективная молодежь, да и не только - которые могли хотя бы пофантазировать "в рамках разумного" конечно же ;)

Вернувшись к теме "Туризм" - туристические места не только те которые обязательно "исторические"...
Ибица тоже был заброшенный остров... а по рассказам сейчас... ну вы понимаете!? А чем мы можем отличаться "К примеру" :ti_pa:
ForEk1d
 
Повідомлення: 9
З нами з: 09 червня 2013, 01:20
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron