Сподобався форум - постав +1

Сезонні заробітки.

Тут можна те, чого не можна в "Балачках": чат, флуд, трансліт та інші задоволення

Модератори: AndroVit, Igal

Сезонні заробітки.

Повідомлення Svit1ana » 02 квітня 2013, 16:00

В ТЦК і на біржі праці бачила оголошення... запрошують на сезонні роботи в Крим (офіціанти, продавці, горнічні і т. п.), пропонують прекрасні умови (проживання+харчування+проїзд оплачують, + відпочинок на морі). Мене пропозиції зацікавили, але вагаюся покищо... щось дуже вже заманчиво... Підкажіть, будь ласка, що це за сезонні роботи і чи варто їздити? Може хтось з форумчан їздить (їздив) кудись на сезонні роботи.
Svit1ana
 
Повідомлення: 18
З нами з: 11 вересня 2012, 20:35
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Сезонні заробітки.

Повідомлення nekton » 02 квітня 2013, 16:04

14-16 годин на добу працювати. Вільний час твій. Хоча офіційно ти працюєш лише 8 годин або позмінно. Але робота така, що на море ти просто не захочеш після неї. Ліжко і поспати - всі бажання.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Сезонні заробітки.

Повідомлення Svit1ana » 02 квітня 2013, 17:05

Дякую!. Робота мене не лякає (за таку зарплату!!!), та і вихідні повинні ж бути (хоча б 1). Страшно тільки, щоб не надурили (грошей не заплатять чи в рабство продадуть :cry_ing: ).
Svit1ana
 
Повідомлення: 18
З нами з: 11 вересня 2012, 20:35
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Сезонні заробітки.

Повідомлення nekton » 02 квітня 2013, 17:45

Ну по грошах далі.
По перше. Їхати потрібно майже скрізь на весь сезон. Тобто починаючи з травня-початку червня і до кінця вересня-жовтня. Весь цей час платиться лише невелика частина грошей. Основні гроші - по закінченню контракту. Тобто пропрацювавши місяць-два і сказавши "я замучилася, я їду додому" ви ризикуєте в кращому випадку отримати гроші лише на квиток.
По друге. Якщо Ви працюєте з грошима (продавець наприклад) то роботодавець хоче себе захистити. В 99% випадків таким захистом є паспорт відданий роботодавцю.

Моя рекомендація. Ні в якому випадку не шукайту таку роботу по приватних кадрових агенціях та оголошеннях. Ні в якому випадку не їхати коли Вам будуть обіцяти, що "місць є багато, приїдьте підшукаємо"
Або їхати офіційно від центру зайнятості, або їхати з тими хто вже так працював. В будь якому випадку їхати потрібно лише тоді коли Ви знаєте ким і де точно будете працювати.

З.І. Цікаво яку зарплату обіцяють?
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Сезонні заробітки.

Повідомлення Svit1ana » 02 квітня 2013, 17:56

Svit1ana
 
Повідомлення: 18
З нами з: 11 вересня 2012, 20:35
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Сезонні заробітки.

Повідомлення nekton » 02 квітня 2013, 18:05

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Сезонні заробітки.

Повідомлення Svit1ana » 04 квітня 2013, 09:09

Дякую за поради! Буду мати на увазі...
Svit1ana
 
Повідомлення: 18
З нами з: 11 вересня 2012, 20:35
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.


Повернутись до Чат, або Розмови просто так

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron