Сподобався форум - постав +1

ФільмєГ

Афіша, жанри кіно, мультики, улюблені фільми, актори, події

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, irma

Re: ФільмєГ

Повідомлення Грішаня » 30 грудня 2012, 11:07

Подивився "Неблагоприятные кварталы" : жорсткий та жорстокий фільм про те, як жити не треба, особливо в неспокійних районах. Кіно далеко не для всіх і точно не для сімейного перегляду.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Fantoman » 03 січня 2013, 00:12

Продивився сьогодні у "Вартові Легенд".
З погляду надто релігійних людей одні біси ганяють інших - черговий продукт однієї з найбільш християнських країн світу. З мого погляду веселий мультик з незрозумілими для дітей молодшого віку персонажами. То пак хто такий Дід Мороз/Санта Клаус всі знають, а ось Джека Холода (утопленника), великоднього кролика, зубну фею,та золотистого товстуна, який насилає приємні сни, ні. Проте інтуїтивно доходять по їх функціоналу. Ну і перекладачі назвавши антигероя Бабаєм сказали про нього все:)
Мультик приємний, легкий, дивитися весело, другу половину з малим майже постійно сміялися. Всі на перегляд!
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення abcd » 03 січня 2013, 15:52

Посмотрел фильм Что случилось с Крошкой Тото? Фильм в общем понравился, есть очень смешные моменты, больше во 2-й части.
Страна: Италия
Жанр: черная комедия
Год выпуска: 1964
Описание: Два брата, бедные несчастные детишки, учатся в приюте, их сердобольный отец интересной профессии участливо за ними наблюдает. Проходят годы. Братишки вырастают. Они воришки. Старший братец смышленее младшего. Все было бы хорошо, пока однажды младший брат не утаскивает где-то чемодан, внутри которого обнаруживается труп. От трупа необходимо избавиться. Братья пускаются в путь.
Очень черная комедия. Крови как таковой нет, но к просмотру с детьми не рекомендуется.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3060908
Ну и глянул "Закон есть закон", советую посмотреть http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3333423
И "Прохвосты " http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=884879
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Грішаня » 04 січня 2013, 09:24

Переглядав "Вийти заміж на 2 дні" : стандартна комедійна мелодрама, сюжет не дуже сподобався - як на мене, то чергова варіація "Як позбутися хлопця за 10 днів", тільки з трохи гіршим гумором. Одноразове кіно.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Fantoman » 04 січня 2013, 22:58

"7 психопатів" - чорна комедія-треш. Фільм винятково для дорослих чоловіків. Зі стійкою психікою.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення abcd » 06 січня 2013, 01:49

Посмотрел "Человек с Бьюиком", ВЕЩЬ! http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=370777
Ну и "Враг общества №1", тоже ВЕЩЬ! http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=77395
Да и с участ. Ф Е Р Н А Н Д Е Л Я есть еще целая куча фильмов http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2023468 стоящих просмотра.
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Hapuga » 08 січня 2013, 00:46

А мені "Камінь", сподобався. Правда Світлаков актор не вельми, але сценарій та зйомки на високому рівні.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Ruslana TS » 09 січня 2013, 15:12

Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення irma » 17 січня 2013, 19:25

Додивилась нарешті фільм "Прислуга". Дуже класний! І з гумором, і пізнавальний, без крові і звірств, але зі змістом та історичними подіями. Сімейний такий, можна сказати.

Просто потрясний фільм "Мамы. 8 Марта" (рос. сучасний). Чесно сказати, я російські сучасні фільми боюсь - там як не про бандюків, то ще про якесь грубе насилля.... І я їх уникаю завжди.
А цей мені рекомендувала людина, смаку якої довіряю.
Дуже емоційно-зворушливий фільм. Добрий. І насміялась, і на сльозу "пробило"... А в кінці фільму просто геніальні слова. Дивитись всім!!!
Трейлер (актори потрясні теж!):
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Грішаня » 20 січня 2013, 23:51

Подивився "Быстрее пули" (2011) (Faster) : доволі непоганий, хоч і стандартний бойовик із не дуже оригінальним сюжетом. Дуже сподобалися саундреки, особливо The Heavy – Short Change Hero.

"Смертельная гонка" (2008) (Death Race) - теж доволі гарно знятий бойовик.

Нарешті подивився "Кинг Конг" (2005) - дуже сподобався, не чекав від себе, що подивлюся кіно більше 3год. і не втрачу цікавості.

"Невезучие" (2003) (Tais-toi!) - гарна французька комедія комедія у "ЛуиДеФюнесовському" стилі.

"Соблазнитель" (2011) (Kokowaah) - дуже хороша німецька мелодрама про сімейні цінності для сімейного перегляду.

"Мелисса: Интимный дневник" (2005) (Melissa P.) - неоднозначний фільм, не скажу, що сподобався, не зрозумів сенсу того "бунтарства" (і не сказати, що вже сам такий старий...). Дітям не дивитись однозначно, можна дивитись батькам, щоб краще дивилися за своїми дітьми.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення abcd » 21 січня 2013, 00:53

Глянул только "Поцелуй смерти", 4 балла из 5 (http://rutor.org/torrent/7760/poceluj-s ... -doctor-no.)
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Ruslana TS » 22 січня 2013, 21:17

цього літа стикнулася з фанатизмом "Три метри над рівнем неба"
подивилася - ну це ж ......
чого люди так з ним носяться.
може і я років в 15-ть теж би фанатіла?
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення irma » 24 січня 2013, 22:47

Я все сканую різні рейтинги, кіно-форуми і от намірилась подивитись, як пишуть люди "один з кращих фільмів 2011 року. Неймовірно глибокий, вражаючий фільм. І безумовно вартий перегляду."
Це про "Ідеальне відчуття / Останнє кохання на землі / Perfect Sense (2011)"
Жанр: драма, мелодрама, романтичний, катастрофа.
Країна: Німеччина, Велика Британія, Швеція, Данія.
Можливо, хтось вже бачив, ні? Дивимось разом і ставимо оцінку!
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення abcd » 26 січня 2013, 20:22

Підсів в останній час на польське кіно, щось в стилі Голівуду дивитися в останній час ковбасить. А тут і менталітет ближчий, та і сама країна і поляки мені подобаються. Оце таке посилання, там є що вибрати на різні смаки http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2836856.
Раніше старався з дубляжем щось дивитися. Але там багато тільки з субтитрами. Спробував глянути, і мені навіть більще сподобалось в оригіналі дивитися, ніж з перекладом, ось для прикладу непоганий фільм, на мій погляд, http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4088874.
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: ФільмєГ

Повідомлення Грішаня » 27 січня 2013, 00:00

Дивився "Жизнь Пи" (2013) (Life of Pi) : дуже сподобався, неоднозначний сюжет, прекрасні зйомки, про віру дуже розумно говориться. Рекомендую для сімейного перегляду.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до КІНОпростір

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron