Сподобався форум - постав +1

Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Forum » 10 жовтня 2012, 11:48

Тобто я не зобовязаний у будь якому разі зупинятися перед переходом, коли пішоход зможе прийти його без зупинки?
До цого мене переконували що тільки пішоход ступив на перехід я зобовязаний зупинится не дивлячись ні на що.
Зображення


Зображення
Тобто я зобовязаний предявити усі документи у будь якому разі? Без вияснення причини зупинки і навіть якщо вона відсутня?
В свою чергу він має право оглядати авто (в межах цого правила) без на те підстав?
I reject your reality and substitute my own (с) Adam Savage
Аватар користувача
Forum
 
Повідомлення: 354
З нами з: 02 липня 2010, 19:09
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 10 жовтня 2012, 12:51

ну давайте по порядку.

Саме основне у будь-якій ситуації - це починайте знімати усе на відео. Самий ідеальний варіант - це відео реєстратор. Якщо його не має - тоді вмикаєте фотоапарат, камеру на мобільному і т.д.

пішоходи.
Якщо Вас зупинили ДАЙці, та інкримінують, що Ви не пропустили пішохода, (найчастіше це роблять навпроти "центру зайнятості") - то згідно 251 статті КуПАП, ДАЄць повинен мати фото-, відео докази, або 2 свідків, які можуть підтвердити, що Ви дійсно не пропустили пішоходів. зверніть увагу, що згідно 33 наказу МВС - http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0262-10 - фото та відео докази повинні бути зафіксовані ТІЛЬКИ "ВІЗИРОМ", "АРЕНОЮ" та "ТРУКАМОМ". Перелік приладів зазначений у 2 пункті даного наказу. Як правило ДАЙці знімають відео на домашні відеокамери та "мильниці". Це є порушення наказу. Також Вищий Адміністративний суд заборонив використовувати "мильниці" - http://roadcontrol.org.ua/node/825
2 справжніх свідків, ДАЙць ніколи не знайде, може використовувати тільки підставних. Тому варто усе на відео фіксувати.
Коли діло дійде до заповнення протоколу - ніколи не виходьте із авто та не передавайте свої документи в руки ДАЙцю. Жодний закон цього не зобов"язує.
Просіть, щоб ДАЄць брав протоколи і підходив до Вашого авто. Документи просто так маєте право не показувати, так як Ваша вина поки не доведена, а міліція має право перевіряти документи у громадян тільки при підозрі у вчинені правопорушені!!! http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/565-12 стаття 11. пункт 2. Є підозра? - тоді мають бути змістовні докази вашого порушення. Будь які дані із ваших документів ДАЄць має право вписувати лише у протокол, а не на папірець і т.д. Я закон про захист персональних даний.
Не має фото, відео, свідків - дафай допобачення!! Вина не доведена, статтю 62 Конституції ніхто не відміняв.



пізніше ще допишу - мушу бігти
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Fantoman » 10 жовтня 2012, 17:05

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 10 жовтня 2012, 19:14

а де тут не покора? Є певна процедура
мене не так давно зупинили та хотіли зробити п"яним.. так вот, поки я ним мізги не почав виносити законами і на відео усе записувати - то уже передумали і тихенько поїхали
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Fantoman » 11 жовтня 2012, 08:07

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 11 жовтня 2012, 08:40

Не люблю, коли мене звинувачують у тому, чого не робив.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Forum » 25 жовтня 2012, 22:07



Зображення

I reject your reality and substitute my own (с) Adam Savage
Аватар користувача
Forum
 
Повідомлення: 354
З нами з: 02 липня 2010, 19:09
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 14 листопада 2012, 09:50

Увага, КОБРА В Ковелі!!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Юра » 14 листопада 2012, 20:50

"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Forum » 18 листопада 2012, 23:27

Був зупинений по причині "відпрацювання міста" та звинувачений у відсутності обов'язкового тех. контролю (не огляду):
31.3. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством:
а)...
б) якщо вони не пройшли обов'язковий технічний контроль (для транспортних засобів, що підлягають такому контролю);

У мене вантажний пікап і він як би підлягає тех. контролю.
Аргументація зі сторони інспектора: вантажний автомобіль повинен пройти обовязковий тех. контроль на сертифікованій станції яка підключена до глобального (якогось там) серверу.
Спочатку була мова про те, що у мене повинна бути бумага про його проходження. Потім вияснилося що бумаги у мене бути не має, я просто маю бути в базі. Мого авто в базі не виявилося, хоча інспектор цого не перевіряв, так як одразу після зупинки підійшов до мене і не відходив від вікна.
Після тривалого розбору данного правила був відпущений з милосердя інспектора. :-):

Так от питання, що воно є і з чим його ідять? Що за контроль і де його проходити і наскільки він насправді обов'язковий? Наскільки правомірним було звинуванення від даішника? І що робити при подібній ситуації?
I reject your reality and substitute my own (с) Adam Savage
Аватар користувача
Forum
 
Повідомлення: 354
З нами з: 02 липня 2010, 19:09
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення AndroVit » 19 листопада 2012, 01:03

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 19 листопада 2012, 01:12

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення vanadiv » 19 листопада 2012, 17:21

Кот то і мені напишить в мене теж пікап.Дякую
vanadiv
 
Повідомлення: 20
З нами з: 16 грудня 2010, 20:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення Forum » 27 листопада 2012, 01:15

Якщо автівка по документам восьмимістна (з водієм) можна скрутивши задні сидіння (тобто зробивши її п'яти, або двох містною) використовувати її далі? Гаї будуть чіплятися? І наскільки вони будуть праві?
I reject your reality and substitute my own (с) Adam Savage
Аватар користувача
Forum
 
Повідомлення: 354
З нами з: 02 липня 2010, 19:09
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.

Re: Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення adywan » 27 листопада 2012, 10:59

В мене по документах 7-місне авто. Ціле літо їздив без сидінь в буді, тобто фактично авто було 2-місне. Гайці ні слова не казали про це. А от якби в тебе в документах було 5, а ти возив би 8, то точно будуть чіплятись і будуть праві.
Зображення
Аватар користувача
adywan
 
Повідомлення: 235
З нами з: 10 березня 2008, 02:16
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron