Сподобався форум - постав +1

Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Розік » 26 листопада 2011, 16:53

Продуктовий магазин-склад що знаходиться на території автошколи ТСОУ в гаражі перпендикулярно вїзду .( на тій стороні де магазини- риба , хімія ...)
Так от, було куплено товару на суму 77 гривень (дуже велика роздрібленість товару по маленькій ціні), як через годину вияснилось- за це все потрібно було заплатити 63 гривні 85 коп. Касового апарату там нема ,чеку- недають ,залишився при своїх інтересах, так як скандалити не люблю.
Наука на майбутнє ,ніколи непотрібно купляти багато товару за один раз. Для всіх нагадування !
Розік
 
Повідомлення: 12
З нами з: 14 вересня 2011, 21:17
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення KOT » 26 листопада 2011, 17:12

тут діло у людському факторі.. продавець можливо помилився, а Ви не додивилися!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Гном » 27 листопада 2011, 16:38

В слідуючий раз продавець обовязково виправить помилку і проторгується.

Дійсно, останнім часом деякі "гаражі" заразилися (від своїх сусідів?) вірусами хамства і крохоборства. Хлопнеш вухом - обдурять. Даси зауваження - обізвуть. Потихеньку забуваю туди дорогу.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Мішок » 11 січня 2012, 02:10

Мішок
 
Повідомлення: 1
З нами з: 11 січня 2012, 00:33
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення LOBANOV » 12 січня 2012, 14:57

Пригадав прикол у фокстроті. Було це минулого літа. Знайома попросила допомогти підібрати їй ноутбук. Вся процедура звелась до того що вибрали такий, який подобається на вигляд (ну як у всіх дівчат))). Оформила кредит. Забрали покупку. Вдома виявилось, що товар вони запакували з вітрини, тобто ноут був вже більше ніж півроку в експлуатації. Нового звісно у них немає. Через пару тижнів все таки обміняли на новий.

P.S. Зате на "старому" ноуті була купа завантажених фоток співробітників магазину і "лєвих" людей, і навіть трохи ковельських знаменитостей. Походу товар в багатьох руках побував.)))
LOBANOV
 
Повідомлення: 4
З нами з: 26 вересня 2011, 09:56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення irma » 12 січня 2012, 15:05

Фотки в студію! :ya_hoo_oo:
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення LOBANOV » 12 січня 2012, 17:29

LOBANOV
 
Повідомлення: 4
З нами з: 26 вересня 2011, 09:56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення BOLIK » 23 квітня 2012, 13:05

Хотів скористатися послугами сканера-копіра-принтера, пішов в універмаг на другий поверх зліва, кормлять завтраками, хоч роботи на 20 хвилин, сьогодні робити не буду, завтра приходь може зробим. Каже іди в бібліотеку там дешевше, пішов, пришов за 5 хв до першої, мені сказали, у нас вже обід, кажу, а завтра працюєте, мені - дивись розклад роботи(важко сказати просто так чи ні? :nez-nayu: ).
У цьому всьому саме неприємне це те ставлення до того хто їм гроші приніс, в бібліотеці і в універмазі, ужас, ставляться ніби вони директора великі і монополісти, був би власником, уволив би таких недоробітників, ці їхні обличчя і тон розмови треба було бачити.
Зробив все що було потрібно вдома за пів години
"Play every game as if it was you last."
-Allen Iverson
Аватар користувача
BOLIK
 
Повідомлення: 1115
З нами з: 26 лютого 2006, 18:23
Звідки: From free trow line
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Vasiliy » 03 червня 2012, 10:59

Дуже хочеться добавити ще одну "фірмочку" з якою не варто мати справи - магазин "Килимок", що на привокзальній площі. Оце вирішила моя дружина килимочки у них придбати у ванну кімнату і туалет, перед Великоднем обнову зробити. Принесла завдаток, віддала схеми власних розмірів і номер телефону залишила, щоб передзвонили, коли замовлення буде виконано. За два дні ми забрали свої килимки і коли принесли додому то оторопіли, ні туалет ні ванна по розмірам які були на схемі не відповідають! А якість обробки килимків, це окрема тема! Подзвонили до господині і у відповідь відразу почули, що "ти що такого не може бути, приходьте через два дні і зробимо звірку по твоїх розмірах". Я написав дослівно як було сказано,як ви розумієте, говорити з людиною, по іншу сторону проводу, на "ти" це як найменше не виховано. Але менш з тим, ми раді були, що нам не відмовили у перевірці розмірів хоча і через пару днів. Одну ми помилку зробили, що не забрали свою схему, по якій чітко було зрозуміло, що пошиті вони неправильно. За два дні ми як і домовились приходимо.... і як ви думаєте...нашої схеми НЕМАЄ!!!! :ne_vi_del: і доказів не залишається, ми просимо товарний чек, а вони: "ми таких не видаємо!", "і взагалі ще докажіть, що ви у нас їх купували!" (це була розмова,як потім вияснилось, доньки господині, яка видно гарно знає закони прав споживачів). А ще вразило, що ці люди не намагались спокійно залагодити це питання, а "тикаючи" нам у слід погрожували, що у них все "схвачено" і ми нічого не зможемо їм зробити. Це був шок, таким людям тільки на "базар" насінням торгувати, а не піднімати рівень культури у нашому місті!!! Все ж за місяць часу нам повернули кошти, але тільки після звернення у захист прав споживачів, у прокуратуру, у податкову міліцію, у податкову інспекцію.... думаю ви розумієте яких неприємностей вони собі нажили! Закон є закон, і їхнє "все схвачено" думаю їм не дуже допомогло. Хочу всіх можливих покупців попередити - беріть товарні чеки на ваші покупки, особливо у цьому магазині, хоча не радив би нікому звертатись у даний магазин! :ne_ne_ne:
Vasiliy
 
Повідомлення: 28
З нами з: 07 грудня 2011, 14:02
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення mixmeister » 04 червня 2012, 22:40

колись хотів собі там килим купити.вистачило лише пару слів від продавця щоб зрозуміти яке у них обслуговування.на прохання показати асортимент неохоче буркали і тикали пальцем.так нічого у них не купив.
-----------------------------------------

-----------------------------------------
Аватар користувача
mixmeister
 
Повідомлення: 482
З нами з: 25 червня 2008, 21:09
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 15 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення BOLIK » 04 червня 2012, 23:33

Це як природний відбір, не вмієш торгувати - нічого й не заробиш
"Play every game as if it was you last."
-Allen Iverson
Аватар користувача
BOLIK
 
Повідомлення: 1115
З нами з: 26 лютого 2006, 18:23
Звідки: From free trow line
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення KotE » 09 червня 2012, 01:18

Мы можем сдержать боль, слезы, злость, любовь, но блин - смех сдержать невозможно!!:)
Аватар користувача
KotE
 
Повідомлення: 83
З нами з: 01 квітня 2011, 19:57
Звідки: Ковель, Володимирський район
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення [Sir]Monster » 17 червня 2012, 17:11

Мабуть багацько хто знає - єсть такі у нас "М'ясні точки" по Ковелю.
Так от. Окремий випадок (в інших не купував, сказать не можу) такого типу "точка" - по вул. Незалежності (в районі кафе "Ласунка").
Так от - дурять там на кожному кроці (хоч і не на багато - але все ж таки - факт лишається фактом).
Купував там м"яско частенько, останні рази принципово перераховував на калькуляторі (бо, як то кажуть, - "тєрзали смутниє самнєнія") - "накидають" постійно копійок так 15 - 45. І це кожного разу (!!!), навіть при купівлі продукції на суму до 10 грн.
Я все розумію - треба якось "крутитись", на саму зарплатню не проживеш, - але не нада ж нагліти.
Був випадок: треба було б заплатити за "м'яско" (по калькулятору моєму) - 5,76 грн - а вона (продавщиня брюнетка з косичкою) мені: - 6 гривень 15 копійок (!!!). Даю 7 грн. Каже: давайте копійки, бо в мене немає - хочете буду сірниками давати? - Кажу: а я не винуватий, що у Вас копійок немає. Дивилась на мене "скоса", та все ж таки знайшла копійки. Ледь не жбурнула мені їх (!!!).
Так що - так.
Може іще хтось так "скуплявся" у них?..
Можете перевірити, та відписатись потім.
"...зупиніть на світлофорі Планету, - я вийду!..."
_.-=BoomBox=-._
Аватар користувача
[Sir]Monster
 
Повідомлення: 214
З нами з: 12 квітня 2010, 16:51
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 122 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення nekton » 17 червня 2012, 17:56

На рахунок обважування то тут чемпіони - продуктовий лоток біля входу в гастроном на привокзалці. Вага в них показує кіло при реальних 850 грамах. В точках не звертав уваги. Перевірю.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Фірми Ковеля з якими варто не співпрацювати

Повідомлення Грішаня » 17 червня 2012, 19:08

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей

cron