Сподобався форум - постав +1

Лічильники на воду

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Лічильники на воду

Повідомлення igorsolop » 28 серпня 2011, 21:43

Бере
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Retronick » 31 серпня 2011, 01:03

Виникло таке питання! Хто має відповідати за вдіяну шкоду моїй квартирі та квартирі сусідів, заподіяну затопленням ? Хлопці, які знімають лічильники на повірку, встановлюють перемички з металопласту і ясно, що ніякої відповідальності не несуть. Коли 3 роки тому перевіряла одна контора, і на моє таке ж питання була проста відповідь - заплатіть гроші в касу і через два дні прийдете заберете акт перевірки. Лічильникаи ясно, що ніхто і не дивився. Може у когось була подібна ситуація?
Retronick
 
Повідомлення: 12
З нами з: 30 серпня 2011, 23:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Boris » 01 вересня 2011, 08:29

Конкретніше питання, а то не зрозуміло що де і як.
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Retronick » 01 вересня 2011, 23:08

Продовження мого посту, під час повірки лічильників, як я писав було встановлено перемички з металопласту. На другий день перемичку холодної води вирвало (як вияснилось пізніше, перемичка була короткою і гайка не була затянута). Це добре, що це сталося коли були в квартирі люди, а якби нікого не було? Коли цим "парням" представили і показали що вони наробили, вони сказали, що відповідальності за це не несуть і звернули провину на проживаючих, мол вони самі поламали. Ось і питання - чи була у кого подібна ситуація, і як з неї вийшли?
Retronick
 
Повідомлення: 12
З нами з: 30 серпня 2011, 23:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Sag » 03 вересня 2011, 16:28

У мене забрали лічильник на повірку ще місяця півтора назад. Числа 25-го дзвонили і питали показники, на що я їм відповів, що лічильника немає. Вони здивовано передавали трубку одна одній, відповіли, що коли прийде майстер і поставить, тоді і підрахується. Цікавить скільки часу їм потрібно? Адже незабаром я маю платити за ще один місяць користування водою... Як?
That, who is drowned, will grasp for a snake.
Аватар користувача
Sag
 
Повідомлення: 179
З нами з: 09 березня 2007, 15:18
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гном » 31 жовтня 2011, 20:28

ПОДАТИ ЗА МІСЯЦЬ ДО ЗАКІНЧЕННЯ МІЖПОВІРКОВОГО ІНТЕРВАЛУ

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гном » 03 лютого 2012, 16:09

Отож, була подана заява про проведення повірки (див. попередній пост). У відповідь - на городі бузина аж на дві сторінки. Далі - заява в прокуратуру, прокуратура перенаправила скаргу нашому головному спеціалісту в справах захисту прав споживачів відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Ковельської міської ради Костюк К.Я. Отримано відписку. Подано повторну скаргу в прокуратуру - на бездіяльність Костюк К.Я.
Отримано відповідь від 21.12.2011 р. за підписом Ковельського міжрайонного прокурора:

"Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку за Вашим зверненням з приводу неналежного надання послуг Ковельським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» щодо проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних засобів обліку води.
Встановлено, що Ковельським управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» в порушення вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» інших нормативно-правових актів грубо порушуються права споживачів житлово-комунальних послуг з питань періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтажу, транспортування та монтажу) квартирних засобів обліку води, та оплати вказаних послуг споживачами за власний рахунок.
За результатами проведеної перевірки міжрайонною прокуратурою на виявлені порушення закону внесено подання Ковельському міському голові, про результати розгляду якого Вас буде повідомлено додатково.
Одночасно вважаю за необхідне Вам роз'яснити, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про прокуратуру» у випадку, якщо Ви не згідні з прийнятим рішеннями за результатами розгляду Вашого звернення, Ви маєте право оскаржити його вищестоящому прокурору або до суду".

Тримаю руку на пульсі, хоча пульсу майже півтора місяці нема - всі мовчать, ніби холодної води в рот набрали...
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гість » 24 квітня 2012, 09:28

Вам суму за повірку лічильників вставляли в рахунок? Бо в нас слюсарі вимагають оплату налом на місці, в квартирі. Без цього не хочуть пломбувати.
Гість
 

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гном » 24 квітня 2012, 11:55

Такі суми в рахунки не вносяться. По-перше, вони ніким не затверджені, а тому не мають статусу тарифів. По-друге, їх набагато тяжче вимити-відмити з особових рахунків споживачів.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення irma » 24 квітня 2012, 15:52

Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гном » 24 квітня 2012, 16:08

А як Водоканал проводить нарахування - за показами неповіреного лічильника чи за нормами споживання?
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення irma » 10 травня 2012, 18:41

Ціава стаття про повірку лічильників у "Віче" за 3-9 травня 2012р. "Лічильник ваш? платіть!"(розділ економіка)
(потім може переміститись в архів).
Хоча там нічого і не вирішили журналісти, але є кілька цікавих моментів.
Наприклад:

"Правозахисники радять споживачам бути обачними й не платити нічим не підтверджені суми. За законом термін повірки лічильника не повинен перевищувати трьох днів, а не тиждень і не два, як це часто буває. За відсутності лічильника споживання води нараховується за середнім споживанням за останні три місяці, а не за нормами на одну людину."
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гном » 10 травня 2012, 20:22

Скинув коментарі до статті за ссилкою.
В липні 2008 р. я подав позов до ЖЕКа в порядку захисту прав споживачів. Одна з позовних вимог стосувалася припинення нарахувань за повірку лічильників води. Суд ішов тривалий час. 29.12.2008 р. ЖЕК приніс до суду довідку, в якій повідомив, що (заднім числом), з 01.07.2008 р. плата за послугу "повірка лічильника" споживачам не нараховується. Надалі ні одне рішення міськвиконкому не затверджувало тарифу на таку "послугу".
Зате на абсолютно незаконних підставах людей став оббирати-розводити "Сейвер", котрий в минулому році раптом зник з реєстру. Хто після нього лохотронить, не знаю, каналізатори мовчать, ніби стоків в роти понабирали.
Моя порада - давайте гуртом човпти лохотронників: заяви у Водоканал, оскарження відписок в прокуратуру. Будуть далі "хороводити" - допоможу закидати суд позовами.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення Гном » 10 травня 2012, 22:43

Зразок заяви прокурору:

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Лічильники на воду

Повідомлення omeko » 18 червня 2012, 10:37

Шановний пан Гном !
Я зробив все згідно Вашим порадам .
На жаль на даний час я можу тільки зробити один висновок - дуже велика трата нервів,біганини,і коштів (за повірку лічильників Ковельводоканал бере -126 грн.,а мені як я зрозумів поки та вся тяганина вже йде два місяці нарахують по приписаних людях за холодну воду - 55,23грн за 1 людину, за гарячу - 49,39 грн., а так як в мене прописано чотири людини то по не склдадних арифметичних вичислень мені прийдеться заплатити - 418,55 грн. тільки за один місяць).
І я зараз думаю - невже це всве потрібно заради чого ??? Правди ?
omeko
 
Повідомлення: 2
З нами з: 18 червня 2012, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 20 гостей

cron