Сподобався форум - постав +1

Подорожі по Європі

В здоровому тілі - здоровий дух

Модератори: AndroVit, Igal

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення Ruslana TS » 21 січня 2012, 14:42

Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 24 січня 2012, 11:56

Як то дві системи? А "American Express", а "Diners Club", а дорожні чеки. І взагалі Візовський електрон там теж приймають, особисто платив. Головне, щоб не Domestics (для внутрішнього використання (зарплатна)). Але за весь час використання ТАМ, найбільше створював мені проблеми "ПріфетБанк".
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення НикаНа » 20 квітня 2012, 16:51

6 цветных стран – 6 сказочных столиц
Литва –Эстония –Финляндия –Швеция –Норвегия –Дания

Тур без ночных переездов!!! 6 цветных стран – 6 сказочных столиц

За 8 недель - 368 евро,

за 6 недель - 380 евро.

Жду желающих.Пишите.
НикаНа
 
Повідомлення: 128
З нами з: 30 вересня 2011, 14:56
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення b0t » 20 квітня 2012, 17:10

Можна детальніше?
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення НикаНа » 20 квітня 2012, 17:51

НикаНа
 
Повідомлення: 128
З нами з: 30 вересня 2011, 14:56
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення b0t » 20 квітня 2012, 21:06

Тому і хотів детальніше, бо ось:

"За 8 недель - 368 евро,
за 6 недель - 380 евро."

це ж більше місяця відпочивати, насторожило))
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 21 квітня 2012, 15:01

Тут НикаНа мав на увазі, терміни на замовлення. Чим менший термін до початку подорожі, тим більша ціна. Скоріше всього це тур від "Акорд-тура", хоча ні, не бачу. Можливо якась СПОшка...
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення НикаНа » 23 квітня 2012, 15:00

НикаНа
 
Повідомлення: 128
З нами з: 30 вересня 2011, 14:56
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 19 травня 2012, 21:16

Мав я тут на травневі свята в Санкт-Петербург скатати, а за одно і перевірити стару добру компанію www.ecolines.net , так як вирішив поїхати автобусом. Захотілось адреналіну, 20 годин автобусом. Але не так страшний автобус як його малюють. Про дану компанію я описував вище, то ж додати нічого окрім ціни. Ціна квитка на автобус менша, більш як в 4 рази на аналогічний купе потяга!!! 52$ vs 260$ туди і на зворот. Зауважу, що дані розрахунки на маршрути Брест-Санкт-Петербург. Між Білорусією і Росією єдиний митний простір, навіть постів немає. Зате наші і білоруси на митниці мізки компостують, тому для поїздки з дитиною до 16 років має бути нотаріально оформлений дозвіл від другого з батьків, майте на увазі.
В Пітері все дорого, можна прирівняти до европейських цін. Поїздка на метро 25 руб., маршрутка 35 руб. Вхідні квитки від 200 руб. правда діє система льоготників (студенти, учні, пенсіонери...). Щось нового за останні 22 роки я не побачив ( в історичній частині міста ти пригородів), а так мегаполіс. Трохи виїдь до Пскова і таке враження наче попав в 45-50 роки минулого століття. Скрізь бруд, сміття, облуплені напіврозвалені будинки, неохайно... І одразу різниця коли на території Білорусі - там справжня Европа, особливо Мінськ і вночі і в день.
Відправлення з Бреста приблизно о 16 годині, тому коли раніше приїхати, то можна ще по Бресту погуляти. Їздив я з дочкою 15 років, дорогу вона перенесла нормально. З Бреста до Ковеля добралися на таксі (таксист з Ковеля вертався) за 100 грн. на двох.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 05 червня 2012, 15:41

Новий автобусний перевізник в Польщі www.polskibus.com
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 22 вересня 2012, 20:50

Місяць тому мав бізнес-відпочинкову поїздку Чехія-Польща.Зупинюсь на основних проблемах, які виникли під час поїздки і їх рішення. Отже старт з Ковеля по маршруту Ковель-Прага з пересадкою в Варшаві старим добрим http://www.ecolines.net/ який приємно вразив. "Дякуючи" польским митникам ми запізнювались на стиковку на 3 години з лишком. В автобусі були пасажири на стиковку в Берлін і Бонн, а також я один до Праги. Тому в Варшаві на них чекали вимушено автобуси, а мій рейс пошурував на Прагу без мене (73 одного не чекають). От халепа!!! Але Еcolines у Варшаві зняв мені номер в готелі і вранці вручили новий квиток (за їх рахунок все) поцілували в ясна і ще раз дико вибачились.
З Праги мав їхати на Краків. Купив квиток, забронював готель... Вранці приходить автобус http://www.almabus.pl і тут виявляється, що мені немає місця. Піднімаю шкандаль полякам, вимагаю вирішити цю проблему. Водій кудись телефонував, але безрезультатно і відправив мене до каси. Я звісно сфотографував водія, номер автобуса і в касу. Там тупо не можуть зрозуміти, як таке може бути і звинувачують автобусну компанію. Мені ж порадили написати рекламацію. Забіжу наперед, гроші повернули без питань. Знімаю бронь з готеля, пишу скаргу в almabus, на що автовідповідач скинув відмазку, що сьогодні вихідний, приходьте завтра. Беру квитки до Вроцлава і за 4 години я у Вроцлаві. Гарне спокійне місто, в деяких аспектах навіть випереджає Краків. Гостюю у родичів три дні і додому на http://www.polskibus.pl Вроцлав-Варшава-Люблін 45 злотих. Класний автобус. На борту: WC, Clima, WiFi, 220 V. Але проплатити квиток з наших карток неможливо, тому квиток купляли з польської картки. З Любліна до Ковеля на якомусь трофейному Neoplan за 50 злотих. Ось такі то розцінки 650 км за 45 зл. і у нас 150 км за 50 зл. без сервісу. Подальші мої листи до http://www.almabus.pl успіху не пренесли. морозяться і футболять мене в представництво у Кракові. Хано-хано, я всеодно їх дістану!
Востаннє редагувалось HotBird в 22 вересня 2012, 20:55, всього редагувалось 1 раз.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 22 вересня 2012, 20:54

З 14 грудня http://www.wizzair.com розпочинає рейси з Києва до Будапешта вартість квитка десь 1100 грн. дорогувато...
Як варіант http://www.ryanair.com з Варшави до Будапешта від 19 злотих.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 15 жовтня 2012, 19:10

В культурно просвітницькому центрі діє виставка "FLASH", де в числі робіт представлена і моя збірка "Європейський експрес". Хто бажає прогулятись по нічній Європі, не виходячи з Ковеля приходьте до 11.11.2012.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 22 жовтня 2012, 10:36

Новий ( ну не зовсім новий ) лоукостер зі Львова до Польщі від 99 злотих http://eurolot.com/
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Подорожі по Європі

Повідомлення HotBird » 21 січня 2013, 18:26

Літав з EUROLOT за 99 злотих. Літак ATR-72. На борту навіть напої і шоколадки безвозмездно. Але нині невигідний Україні- неньці такий перевізник, тому вже не літають зі Львова. :-(
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Спорт. Азарт. Адреналін.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron