Сподобався форум - постав +1

UAinet

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Re: UAinet

Повідомлення Simpson » 27 лютого 2012, 18:10

Та ну, нема часу на такі походеньки. Крім того я не користуюсь їхнім інтернетом.
Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Simpson » 27 лютого 2012, 18:12

Розмову скидати нікуди не буду, але ви хоч елементарні дані по настройці дайте своїм дівчатам.
Бо просто піднімати трубку можна навчити навіть мавпу (не в образу))))
Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення AndroVit » 27 лютого 2012, 18:53

Елементарні дані по настройці - на сайті.
В суботу заходив до своїх знайомих, яким напередодні півгодини розповідав по телефону куди клацнути. Вони так і не наклацали. А реально роботи було на 3,5 хвилини. Зайти на сайт, скачати програму для ВПН з'єднання, встановити його, перевантажити компа і ввести логін і пароль.
Якщо вже пішла така п'янка - які конкретно дані Вам дівчата не дали?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 27 лютого 2012, 18:55

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Гість » 27 лютого 2012, 19:31

Здравствуйте. Возникла такая проблема ,подключены к UAinet стоит Wi Fi роутер , после того как в дома отключили электрику Пропал Вай фай . Через кабель интернет есть , ноутбуки вай фай не находят . Телефоны и планшет находит вай фай. В чём возможно проблема?
Гість
 

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 27 лютого 2012, 22:04

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення Igal » 28 лютого 2012, 14:30

Хлопці у вас з сексом проблеми??? Для даунів: телефонна техпідтримка для того, щоб в простих випадках допомогти клієнту по телефону. Якщо дівчина не може допомогти, то вона оформляє заявку й тоді виїзжає майстер. Знаєш nekton в тебе ж є свої клієнти й ти знаєш як вони можуть, через те що погано розбираються в компі, тупити, а ти пристав що в тебе них в сотні раз більше й до кожного потрібно індивідуальний підхід.
Й перш чим дівчину ображати тре подумати добре, бо перш за все вона звичайна людина , дівчина, й той хто так говорить ......
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Romas » 29 лютого 2012, 13:14

А можна і я свої пять копійок вставлю?
Про тех підтримку :
У сісіда пропала мережа. Звонить на тех підтримку ... виключіть і включіть через 10хв, це збій в мережі... через 30 хв, 1 год, 3 год порада та ж сама, плюнув сусід і ліг спати :cry_ing:
На другий день. Дівчата поможіть, другий день немає пять раз перегружав ........ дивно, можливо це тому що у вашому будинку ведуться ремонтні роботи і можливі збої ... Пішов сусід по будинку шукати ремонтників, ремонтників не знайшов, але виявив, що у інших сусідів мережа працює, ще й працює на на ура. :nez-nayu: Зайшов і до мене, зайшов я до нього, поклацав мережу, зайшов в роутер, там глянув, все ніби добре, вийшов з роутера і сталось чудо :ya_hoo_oo: мережа зявилась, після того історія повторилась вже два рази, я звичайно не проти :dr_ink: А дівчата у Вас в спілкуванні приємні, так принаймі сусід каже.
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Igal » 29 лютого 2012, 14:21

Так ось і я про те що в 99% проблема з клієнтським обладнанням. Якщо будинок робить а в тому будинку в одного або 2 непрацює,то зрозуміло що проблема в клієнта. А коли з кількох будинків з однією проблемою, тоді звісно вина провайдера.
Було маса смішних випадків, наприклад: "У мене через ваш інтернет компютер вісне!" й тд й тп.
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Romas » 29 лютого 2012, 14:31

Про швидкість завантаження:
У сусіда мого пакет 100мбит, а у мого кума 15мбит. Вирішили провести змагання в кого качає краще. Для чистоти есперименти близько 17год. зайшли на один торен і завантажили один торент-файл з кількістю сидів понад 500 і по команді одночасно включили завантаження. Виявилось що в обох швидкість завантаження вже через 1 хв коливалась в районі 9-9,5мб/сек і файл вони скачали практично одночасно. :co_ol:
Тепер робимо висновки:
Ціна пакета 100мбит складає 80грн (по акції) 100 мбит = 100 000 кбит = 100 000 000 бит = 12207,03 кбайт = 11,92 мбайт/с така має бути, в ідеалі, максимальна швидкість завантаження
Ціна пакета 15мбит складає 50грн 15 мбит = 15 000 кбит = 115 000 000 бит = 1875 кбайт в с= 1,83 мбайт/с така має бути швидкість а на справді маємо 9-9,5мб/сек. :co_ol:
Схоже трафік не розпріділяється, а пакети з різною вартістю це для асортименту ? Тоді питання навіщо платити більше? Чи я щось не так зрозумів?
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 29 лютого 2012, 15:37

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення AndroVit » 29 лютого 2012, 18:12

Коли ще тарифи були на 1-2-4 мегабіти, існував гурток любителів швидкого скачування. Зідзвонювалися, списувалися через чат і декілька чоловік з тарифом по 1-2 мегабіти качали один і той же торент. Сумарна швидкість скачування на одного виходила як на 4-5 мегабітах. І це завдки ретрекінгу.
Грубо кажучи кожен качав свою частину пакетів з інтернету зі швидкістю тарифу і обмінювалися між собою скачаними пакетами зі швидкістю мережі (Romas, це пояснення для тих, хто менше Вас розбирається в особливостях роботи торентів).
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Romas » 29 лютого 2012, 19:49

Ну добре. Припустимо одночасно качали і віддавали зі швидкістю 100мбіт, хоча торент-агент ніякої віддачі в момент взагалі не зафіксував. Годину назад попросив абонента з пакетом 15мбіт скачати один торент-файл з кількістю сидів 12 і зафіксувати швидкість, швидкість коливалась між 8-9 мб/с. Знову ретрекер ?
Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Igal » 29 лютого 2012, 19:53

“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Romas » 29 лютого 2012, 20:24

Аватар користувача
Romas
 
Повідомлення: 617
З нами з: 18 липня 2007, 13:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron