Сподобався форум - постав +1

Пропозиція...

Нововведення, пропозиції, помилки

Модератори: AndroVit, Igal

Пропозиція...

Повідомлення Сонце-Марі » 17 листопада 2011, 21:25

У рубриці "Оголошення" (чи як воно називається?) на даний момент є 2 теми з проханням про фінансову допомогу на відновлення здоров'я. Допомога тим, хто її потребує - це благородна, потрібна і жертовна справа. Думаю, багатьом відомо, що з давніх давен однією із обов'зкових умов процвітання вважається звичка займатися благодійністю (більш народною мовою - регулярні пожертви на благе діло). Справді, десяту частину заробленого прийнято віддавати на церкву, милостиню, іншу благодійність. І саме це дійство супроводжується не почуттям втрати чи зобов'язання, а радістю від усвідомлення власної спроможності допомогти, підтримати того, хто може пропасти без підтримки.

Можливо доцільним буде створити окремий розділ на сайті, куди б могли звертатися за матеріальною допомогою ті, хто її потребують. Мені, наприклад, було би приємно допомогти фінансово жителю свого рідного міста (бодай десятком гривень, але допомогти)?

Єдине,що є обов'язковим, достовірна перевірка запитів. Без неї через тему дану безліч шахраїв має шанс нажитися на співпереживанні читачів цього сайту і їх бажанні допомогти ближньому
Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Пропозиція...

Повідомлення nekton » 17 листопада 2011, 23:38

Ми даємо ці пости в топ. Питання до старттопікепів. Грошей не назбирали? операції не зробили? чому ніхто не скаже "Досить. Ми вдячні.". Судячи по постах старттопікерів пацієнту жити лишається пару днів. А тема вісить пару місяців.
Так, ми, адміністрація, на ваші пости про допомогу не відповідаємо і наразі в моїй особі піддаємо критиці. Але і Ви дайте відповідь на мої питання. Допмога пішла? Операцію зробили? Скажіть що не потрібно гроші більше виділяти. А то пост вісить і гроші йдуть. Давайте інфу скільки зібрано наразі та скільки залишилося зібрати.
Мо я і не правий але з понеділка наступного що одну що другу тему з топа зніму якщо не буде відповідей на питання подані мною вище.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Пропозиція...

Повідомлення Грішаня » 18 листопада 2011, 13:52

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Пропозиція...

Повідомлення irma » 13 грудня 2011, 18:58

Є пропозиція виокремити (питання -куди краще віднести?) теми про фото, а їх є вже кілька в ковельських балачках, а саме "Фото-приколи", "Сучасне фото Ковеля", "Фотоконкурс(и)", "Який фотоапарат вибрати", про макрозйомку щось таке було... Також підбираю-риюсь у фотках - хочу розпочати тему "Соціальне фото Ковеля".

І от думаю - в "Музика.Кіно.Література" це все? (дописати просто в назві ФОТО)
чи в "Спорт.Азарт.Адреналін"?
Чи взагалі новий розділ "міські ФОТО-справи" (або щось таке)?
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Пропозиція...

Повідомлення Boris » 13 грудня 2011, 21:05

Я б до "Музика.Кіно.Література" відніс, можливо, при цьому літературу перенести у якийсь інший розділ, який ще не придумав.
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Пропозиція...

Повідомлення FreeLancer » 29 грудня 2011, 15:39

Важливо не те, ким тебе вважають, а хто ти є насправдi.
Аватар користувача
FreeLancer
 
Повідомлення: 124
З нами з: 25 червня 2007, 11:54
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста:


Повернутись до Робота форуму

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron