Сподобався форум - постав +1

Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення pinkclоud. » 30 листопада 2011, 15:08

Будь-ласка, порадьте хорошого стоматолога в Ковелі!.. Дуже треба. Багато зубів треба полікувати, тому дуже дорогих лікарів не радьте. Кажуть, що в Лісовій Пісні є два хороших - Тарасюк і Мордик. А ще Гайчуків радять, але в них занадто дорого. Підскажіть, будь-ласка.
pinkclоud.
 

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення abcd » 30 листопада 2011, 16:32

А что означает "хороший стоматолог"?
Была пару месяцев назад такая история: кума жалуется, зуб болит, спать не могу. Говорю, к врачу надо идти. Привел к своему знакомому (стоматологу), его не было. Была медсестра. Спросили, сколько стоит 1 зуб запломбировать. 150 грн. - говорит. Моя кума- "ой трохи дорого, зараз грошей мало". Говорю, ну тогда иди в государственную, там, наверное, дешевле (мой знакомый не самый дешевый). И в итоге обошолся ей этот зуб где-то в 200-250 грн. (за каналы заплатила 120, за пломбу 75 или 80, в первый раз как пришла, тоже что-то платила). Не знаю как мой знакомый считает сейчас, так как давно не обращался, но раньше в цену пломбы все входило (чистка-пломбировка каналов). А сейчас даже не знаю.
А 150,00 грн.-это дорого?
Востаннє редагувалось abcd в 30 листопада 2011, 18:14, всього редагувалось 1 раз.
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення KOT » 30 листопада 2011, 17:56

такі речі, як "хорошого" і "не дорого" - не буває!!!
а взагалі у нас тут є тема - viewtopic.php?f=3&t=7854&
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення alfaalfa » 30 листопада 2011, 20:01

Дякую за відповіді, але звісно я розумію, що хороший це значить недешевий. Але я не шукаю дешевого, я просто не хочу дуже дорогого. Не всі ж непогані лікарі, пробачте, "деруть". Просто я була у кількох лікарів, про яких кажуть "дуже хороший", і які беруть 60 гривень за 10-ти хвилинну консультацію (уже мовчу про ціни на саме лікування), і це по-моєму занадто. Мені треба непоганий лікар з цінами, які "не зашкалюють".

150 грн за менший зуб - дуже хороша ціна, а от за кутні 150 задешево. І 200 грн можна за кутній зуб дати.
alfaalfa
 

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення Kovelчанин » 30 листопада 2011, 22:48

Був гострий приступ зубної болі. Об"їздив кучу "точок" готовий був заплатити любі гроші- все зайнято. Попав до миловидної жінки в стомат. кабінеті спорт.комплексу яка зголосилась прийняти мене без черги. Видалення нерва, чистка каналу, тимчасова пломба з якимись ліками, постійна пломба , з"йом 20 річного каміння (як опція) - рік тому обійшлась в 90 гр. Коли навпроти, в лісовій пісні, в якомусь навороченому кабінеті застібнули 400, і я готовий був заплатити.
Хочеться ще дякувати тій жінці, ім"я по батькові на жаль не пам"ятаю.
Kovelчанин
 
Повідомлення: 263
З нами з: 17 грудня 2010, 23:44
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення alfaalfa » 30 листопада 2011, 22:59

Дякую, що поділились досвідом, Kovelчанин. Я он бачу в іншій "темі" ви рекомендували Ігоря з Вільки (ви виклали Google карту з місцезнаходженням стоматкабінету Ігоря). Ви можете надати більше інформаціі про нього? Повне ім"я і номер телефону? Наперед дякую.
alfaalfa
 

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення Юрій В. » 01 грудня 2011, 00:16

Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення Юрій В. » 01 грудня 2011, 00:24

Аватар користувача
Юрій В.
 
Повідомлення: 1315
З нами з: 09 січня 2007, 18:21
Звідки: м. Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 6 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення Kovelчанин » 02 грудня 2011, 01:11

Kovelчанин
 
Повідомлення: 263
З нами з: 17 грудня 2010, 23:44
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення abcd » 02 грудня 2011, 21:01

Kovelчанин Тема повідомлення: Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти
Додано: 02 грудня 2011 00:11

З нами з: 17 грудня 2010 22:44
Повідомлення: 91 alfaalfa написав:
Дякую, що поділились досвідом, Kovelчанин. Я он бачу в іншій "темі" ви рекомендували Ігоря з Вільки (ви виклали Google карту з місцезнаходженням стоматкабінету Ігоря). Ви можете надати більше інформаціі про нього? Повне ім"я і номер телефону? Наперед дякую.

Я в Ігоря не лікувався...Слава Богу з зубами проблем майже не маю. Лікувалась моя дружина, яка боялась стоматологів як чорт ладану. Після першого ж візиту стала його постійним клієнтом (а роботи, через багаторічну фобію, там було не початий край). Багато моїх знайомих лікують зуби тільки в Ігоря, і дуже хвалять як спеціаліста. тел.050 690 42 43 якщо не помінявся.


Думаю, це просто-навсього називається, одним словом "развод".
Востаннє редагувалось abcd в 02 грудня 2011, 21:14, всього редагувалось 2 разів.
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення abcd » 02 грудня 2011, 21:01

Kovelчанин Тема повідомлення: Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти
Додано: 30 листопада 2011 21:48
З нами з: 17 грудня 2010 22:44
Повідомлення: 91 Був гострий приступ зубної болі. Об"їздив кучу "точок" готовий був заплатити любі гроші- все зайнято. Попав до миловидної жінки в стомат. кабінеті спорт.комплексу яка зголосилась прийняти мене без черги. Видалення нерва, чистка каналу, тимчасова пломба з якимись ліками, постійна пломба , з"йом 20 річного каміння (як опція) - рік тому обійшлась в 90 гр. Коли навпроти, в лісовій пісні, в якомусь навороченому кабінеті застібнули 400, і я готовий був заплатити.
Хочеться ще дякувати тій жінці, ім"я по батькові на жаль не пам"ятаю.

А лікар в Спорткомплексі, мабуть, Домашенко, вона вже пенсійного віку, ну а ціни-то дійсно найдешевші. І лікарем була вона колись дитячим. І дуже хорошим фахівцем.
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення Kovelчанин » 02 грудня 2011, 23:45

Думаю, це просто-навсього "прихованою рекламою" називається, одним словом "развод".
********************************************************************
І в чому полягає "развод"? Мене спитали - я відповів.
Скоріше не прихована а пряма реклама в моїх постах стосується лікаря Домашенко. Це насправді фахівець з великої букви, добра і чуйна людина. І не наділена жадобою накосити бабла на чужій біді.
Мене, з розпухшою мордою лиця, наворочені фахівці відфудболили в чотирьох точках (записували в чергу, прийти через декілька днів), що правда в стомат.поліклініці дали талончик по якому я мав прийти через години 4.
Kovelчанин
 
Повідомлення: 263
З нами з: 17 грудня 2010, 23:44
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення abcd » 03 грудня 2011, 00:28

Мав на увазі щодо реклами не Домашенко (а до Вільки з космічними цінами (дехто уявляє, що $ на деревах ростуть)). А щодо Домашенко, то відношусь до цієї людини з дуже великою повагою. У мене стоїть коронка, вже 30 років, і ніяких нарікань. Та й їй реклама не потрібна.
"- Краткость сестра таланта! - сказал парень девушке после 5 минут секса... - Афоризмы не для дураков написаны, - ответила девушка."
"Случайные связи грозят тяжелыми заболеваниями!".
Аватар користувача
abcd
 
Повідомлення: 593
З нами з: 03 листопада 2011, 17:01
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення kisa » 20 січня 2012, 23:56

Дуже хороший стоматолог Бондарук.
kisa
 
Повідомлення: 2
З нами з: 20 січня 2012, 22:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Хто хороший стоматолог в Ковелі?.. Допоможіть знайти

Повідомлення toha » 21 січня 2012, 01:44

Хороший - это очень относительно. Всё упирается в соотношение цена-качество. :ti_pa:
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron