Сподобався форум - постав +1

Через терни - до автономного опалення

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення profesor » 05 жовтня 2011, 11:45

Я радий за nektona що в нього такий чудовий підїзд (прям таки одні буржуї). Але трохи приземлись - не у всіх така чудова ситуація В мене особисто 9 поверхів і половина мешканців не може навіть виробити брелків для домофона (пустуючі кварти, пенсіонери, воїни афганці, інваліди і т.д.). І я не збираюсь платити за 3х сусідів у випадку переходу всього підїзду.
Увага! Відкрию ще один секрет автономщикам. При замовленні проекту автономщика мають зобовязати зробити термоізоляцію квартири - рахувати бюджет утеплення ми бачу вмієм краще за мене. Тільки не говоріть що це маразм. Чому ? А не приведи Боже для прикладу Гном мій сусід і в нього автономка. І тут він вирішує на зиму звалити з квартири - відповідно автономку він свою закатить в консерву (йому ж насрать на сусідів - як показують попередні пости). А квартири-халупи то наші відгороджені стіною півкірпіча (якщо не на ребро), міжповерхове перекриття бетонне. Таблицю теплопровідності матеріалів знайти в неті не тяжко. І не говоріть що це одиничні випадки, як з аваріями котлів. Наприклад, мій сусід пракично не живе вдома а сусіди батьків виставили і зовсім на продажу квартиру. Мож nekton має якісь методи впливу на моїх сусідів або запропонує оплачувати мені газ сусідів?. От і мерзни-мерзи вовчий хвіст.
Такщо гаспада афтонмщікі знімайте рожеві окуляри і рахуйте бюджет РЕЛЬНО:
- прект
- утеплення квартири
- котел + водяна система
- підведення газової магістралі (у випадку електротяги - електричної)
- підведення димоходу
- компенсація за сусідів (як пише nekton)
Ну ще один секрет, бачу ви не вкурсі!
Ціна за куб 73 коп до 2,5 тис. - є СУБСИДОВАНОЮ !!!
- А субсидії що ?
- Правильно !
- Мають погану здатність закінчуватися і є справжнім бельмом на фейсові Держави, НКРЕ і Євробанка.
- Тоді дивимось на ціну газу на кордоні 300-400 зелених паперів за 1000 кубів.
- Нетяжко перевести: 2,4 - 3,2 грн./куб. для споживача (траспорт - викл.).
- Наскільки я чув десь по такій ціні газ і постачають на Ковельтепло. Мож хто думав що безкоштовно ))).
Тоді, УВАГА ГАСПАДА АФТОМЩИКИ, ваш ЄДИНИЙ козир та стимул пройти тернистий шлях просто різко зникне.
Робити реформу в даній галузі безумовно потрібно ! Але абсолютно НЕ такими вандальними, неетичними, економічно не вигідними способами, та, НАЖАЛЬ, переліченими в постах форуму. Для досвіду можна заглянути за кордон. Ще один секрет ! Існує багато, далеко не бідних країн, в яких нині працють та досить успішно централі та законом заборонено автономку в багатоповерхових/багатоквартирних приміщеннях.
P.S. На образливі пости Гнома - не звертаю увагу (всякі бувають і всякі потрібні, хочаби для тернисної дискусії та народження істини ...). Але рекомендую ознайомитись з поняттям - флуд на форумах та етики :-). Бажаю успіхів !
profesor
 
Повідомлення: 29
З нами з: 28 вересня 2007, 09:52
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 06 жовтня 2011, 13:07

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 06 жовтня 2011, 14:11

Ще один удар по безмірному апетиту.
Три години тому ковельхолод програв позов, поданий до одного з автономщиків.
Захотілося здерти за опалення сходової клітки без договору. Та ще й з яким розмахом!
В під`їзді біля входу стоїть іржавенький самопальний регістр опалення, площа тепловіддачі якого приблизно дорівнює площі двох стандартних чавунних секцій ("ребер") батареї опалення.
В технічних умовах, виданих ковельхолодом, про це мовчок. Зате стоїть вимога розрахувати, скільки потрібно тепла для опалення сходової клітки в нашій кліматичній зоні, щоб дотягти до +16°С. Проектант рахує - в середньому 1,82 Гкал за місяць протягом опалювального сезону. Стільки тепла не розсіюють всі прилади опалення в 4-кімнатній квартирі!
Але ковельхолод думає, що споживач геть ні в чому не розбирається і його можна подоїти.
І виставляє автономщику, умовно поділивши цю кількість тепла на 12 квартир в під`їзді, приблизно 60 грн. на місяць в опалювальний сезон. Тобто, якби всі 12 квартир від`єдналися, то мали б платити (до подорожчання гігакалорії) приблизно 720 грн.(!!!!!!!!!) в місяць.
За два "ребра"!
Не буду зупинятися на деталях, але договору на лохотронних умовах укласти з автономщиком не вдалося, позов про спонукання до укладення договору ковельхолод не подав, бо в минулому році аналогічну справу програв у всіх інстанціях.
На цей раз вирішив взяти нахрапом - подав позов про стягнення заборгованості. Неіснуючої. І успішно програв.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гість » 10 жовтня 2011, 19:52

- Не мають права зобов`язати?
- Тоді шановні сусіди готовтесь до конденсатного дощу а Я гострю лижі в тепліші краї.
- Сказав і довів, що це маразм ?
- Якщо це не прописано в ДБН - це не означає що це маразм. Подивіться краще хто їх робив і коли ... Доречі, окремий респект інтузіастам-утеплювачам фасадів будинків. Ви робите не легку і потрібну для комунального господарства справу але в багатьох "найбідніших країнах" Євро ваша творчість заборонена тими самими ДБН і т.д. А з іншої сторони це просто негарно по стінам малювати ))).
- Стара фальшива пісенька на слова міністерського листа 2000-го року ???
- Побачимо яку пісенку заспіє Гном в квартирі серед поля стію в півцеглини.
- А я чув, що набагато дешевше ?
- А Я чув що Україна зобовязалася зробити євротарифи для населення а інакше їй не дадуть чергово траншу. Поцікався про ціну газу в Польщі, наприклад.
- очевидно, що ти не свої інтереси представляєш, а монополіста-обкрадача?
- логічне припущення, що ти представляєш інтереси дрібного підприємця-тепловичка, який бажає стати монополістом в газузі надання послуг автономного опалення і добре знає основи юрисприденції але далекий від реальних технічних, соціальних та економічних проблем жителів злиденних багатоповерхівок ...
P.S. Гіркий досвід повного руйнування монополістів та особистої наживи ми вже маємо. А мудрі кажуть щоб і вовки ситі, і вівці "обігріті" ...
Гість
 

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 28 жовтня 2011, 15:24

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 01 листопада 2011, 19:13

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 01 листопада 2011, 19:26

Перегрілися так, що провтикали з оплатою держмита за подання касаційної скарги:



Отож, поздоровляю ковельхолодівців з черговим програшем, а знайомого мені підприємця-відповідача, який самотужки зорієнтувався в лабіринтах юриспруденції і кваліфіковано захищався - з трудовою перемогою!
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 26 липня 2012, 21:27

Спочатку познайомимось із цими постановами:


А тепер - із цією:

Висновок (майже за Л.Гайдаєм): Ковель - місто контрастів.
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 26 липня 2012, 22:03

Один із свіжих паростків Правосуддя у нашій Хащі:
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.


Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 27 липня 2012, 10:34

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 14 жовтня 2012, 14:57

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.


Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 14 жовтня 2012, 20:56

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.


Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей

cron