Сподобався форум - постав +1

Автоновини по Україні

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 05 жовтня 2011, 23:22

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення toha » 05 жовтня 2011, 23:23

igorsolop Нет на этом форуме темы - где б мы не грызлись - форумчаме тому свидетели, но уж не лезь туда, куда .... не твоё, честно не твоё :ni_zia:
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення igorsolop » 05 жовтня 2011, 23:24

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 05 жовтня 2011, 23:25

Ігор - а ти знаєш, у мене є ролики (особисті) із бидло-пішоходами та бидло-велосипедистами.. Але, по твоїй логіці, я також маю повне право називати усіх представників велосипедів - БИДЛОМ....
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення Юра » 05 жовтня 2011, 23:27

"Вчора я був розумним та хотів змінити світ... сьогодні я мудрий і тому міняю себе"
Аватар користувача
Юра
 
Повідомлення: 1247
З нами з: 25 грудня 2006, 01:13
Звідки: з початку
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 05 жовтня 2011, 23:29

Тобі не подобається модератор - бо він правий і фактами тебе тупо загнав у тупий угол.. ;;-)))
а мені не подобаєшся ти - але я ж не волаю тут, щоб тебе забанили чи поставили на премодерацію, бо твої пости не у "ту касу"

А може твої друзі із ДАІ тобі бонуси дають за твої пости :sh_ok: ???????

Хочеш звідси звалювати - вперед.. Просто у наступний раз взагалі не заходь у теми, створені НЕ угодним для тебе модератором КОТом!!!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення igorsolop » 05 жовтня 2011, 23:30

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 05 жовтня 2011, 23:32

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення toha » 05 жовтня 2011, 23:55

ТАК-так! Зачем ровера спугнули? У меня к нему вопросы накопились.
igorsolop, а ты повороты показываешь? - это первый вопрос
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 06 жовтня 2011, 00:08

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення TanyaK » 06 жовтня 2011, 09:07

А можна мені всунути мого безправного носа в цю тему? (З чоловіком боюся сперечатися, а то висадить, то хоч вам висловлюсь).
Я не водій, але зранку мене чоловік возить на роботу і я дивлюся на дорогу, як пасажир. Поруч з нами їде сотня, якщо не більше машин. І я не скажу, скільки яких машин проїхало. Але ту одну, яка підрізала, чи не дала дороги, я опишу детально. Це я до того, що із усього потоку машин, людей, подій, ми помічаємо, в основному ті, які вибиваються із загального тла своїм хамством чи непорядністю. Ніхто ж не пише, як правильно проїхала он та машина. Пишуть, в основному про негатив.
У мене чоловік дуже сердиться, коли пішоходи затримуються біля переходів. А я йому відповідаю на те, що я теж не починаю переходити, поки машина не почне тормозити. У мене не раз були випадки, коли зліва і справа машини пригальмовують, а ззаду хтось обжене і валить по переходу.
А ще питання до КОТа: Дорожній контроль - це організація за культуру поведінки на дорозі, чи просто бореться з ДАІ?
Зайшла на 5 хвилин в Інтернет - півдня пройшло.
Аватар користувача
TanyaK
 
Повідомлення: 107
З нами з: 03 листопада 2010, 13:58
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 06 жовтня 2011, 11:01

TanyaK - дякую Вам, що приєдналися до нашої дискусії.
Дорожній контроль - це громадська організація, як правило із молодих водіїв. Ця організація займається фіксацією правопорушень зі сторони ДАІ, правильніше буде сказати, бореться із беззаконням зі сторони ДАІ, а не просто із усіма підряд ДАЙцями, також займається наданням юридичної допомоги водіям, судовими тяганинами і т.д. Тісно співпрацюють із усіма ЗМІ. Мають свою газету, при бажання офіційно можна стати журналістом ДК. Усі скандали зі ДАЙцями, які Ви могли бачити по телевізору чи в інеті - це усе було оприлюднено активістами ДК.

А за культурою поведінки слідкує ДАІ, а не ДК. Активісти ДК завжди є зразком для інших водіїв, бо вони не дають взяток, не їздять п"яні за кермом, знають усі закони, кодекси і накази, та намагаються не порушувати ПДР взагалі.

Якщо маєте вільний час, то рекомендую зайти на сайт ДК - http://roadcontrol.org.ua/
і форум - http://roadcontrol.org.ua/forum/index.php
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення Fantoman » 06 жовтня 2011, 15:58

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення Грішаня » 07 жовтня 2011, 10:33

КОТу. Дочекались і офіційних коментарів/підтверджень.

Спикер Верховной Рады Владимир Литвин подтвердил, что это сотрудники его кортежа разбили зеркало машине, которая не успевала съехать с дороги во время движения кортежа.

Комментируя инцидент в эфире телеканала TBi, он уточнил, что «не знал» о таких действиях сотрудников.
«Я по этому поводу хочу сказать, что журналисты провели, так сказать, блестящий эксперимент, блестящую спецоперацию. Красиво подставились», – отметил он.
При этом Литвин уточнил, что «это не снимает ответственности с тех людей, с кем ты работаешь».
«Я при случае публично приношу извинения по поводу тех инцидентов, о которых я совершенно не знал. И понимаю, что из этого нужно сделать соответствующий вывод… Приношу извинения за тех людей, с которыми я работаю», – добавил он.

Как известно, ранее журналисты программы «Знак оклику» сообщили, что охрана премьера Николая Азарова разбивает зеркала машин, которые не успевают съехать с дороги во время движения кортежа.
«Если не успел – зажимают автомобили сопровождения, из окон вылезают люди в погонах и бьют гаишным жезлом по окну. «Вправо, б**дь, я говорю!». Только догоняет микроавтобус с маячками, с раздвижной двери на ходу высовывается сотрудник УГО и с размаху бьет по зеркалу, выламывая его в противоположную сторону», – описал ситуацию журналист Константин Усов.
http://obkom.net.ua/news/2011-10-07/0840.shtml
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Автоновини по Україні

Повідомлення KOT » 07 жовтня 2011, 10:55

дякую :-):
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron