Сподобався форум - постав +1

Через терни - до автономного опалення

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 08 червня 2011, 00:15

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Boris » 09 червня 2011, 12:49

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення komisar_k » 13 червня 2011, 20:09

Ледь осилив усе прочитати :-)
Зважаючи на пргресію в сумах за опалення моєї квартирки, хочеться індивідуального опалення.
Нарікати на температуру не буду - зробив норм ремонт (замінив вікна й двері, зашпаклював усі дірки, окрім вентиляції), а зважаючи що у мене третій(останній) поверх "хрущівкі" й стелю підвісну повісив то мона сказати узимку комфорт. Але.... доходи упали, а рахунки ростуть :(
Колись цікавився можливістю - заходив у кабінет Бойка під протекцією колишнього мера - відмовив, мотивація - " як решта побачить, що він постававив індивідуалку, то хто буде платити за школу й садок ?" (квартира над "Папірусом").
Що до юридичного питання - колись мені казали, що індивідуальне опалення то на квартиру, автономне то підїзд чи будинок, й тому в заявах рекомендували вказувати "індивідуальне".
У мене з'явилась надія на "диверсію" = є чутки, що котельню позаду "Папіруса" демонтують, а споживачів підключать через дорогу - в котельню позаду Пенсійного. Буду надіятись на те що тепловики вчасно не справляться й під цей "шум" можна буде вимагати у влади дозволу.
Бо ж таки квартира ідеально підходить під індивідуалку - маєм "колонки" на гарячу воду. а отже димар уже є.
Хто людям допоможе - той втратить час дарма.
Аватар користувача
komisar_k
 
Повідомлення: 6
З нами з: 20 липня 2006, 12:20
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 13 червня 2011, 22:45

Пропоную зразок заяви про надання дозволу на автономку з розгорнутим обгрунтуванням правових підстав.

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 20 червня 2011, 12:34

Якщо отримаємо відмовну відповідь, готуємо адміністративний позов. Приблизно такий:

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 28 вересня 2011, 13:04

Схоже, що у Вищому адміністративному суді України з тих чи інших причин починають розуміти, що реалізація законного права власника квартири на відмову від ЦО і облаштування автономки не може бути заблокована 169-м наказом МЖКГ:
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гість » 30 вересня 2011, 20:46

Незнаю чи сміятися чи плакати !!! А давайте шановні відмовимось від водовідведення! Он глянув рахунок Водоканалу і мені не сподобалась сума і якість послуг і т.д. УРАААА - всім бігом до суду ! А гімно Я можу і сам віднести (біонужник поставити), наприклад сусіду під двері. А шооо - згідно Конституції. То жжж вихлоп газового котла можна робити - тоді чого неможна бурити прям на площадці. Ну Я звичайно жартую, але мож так дійде до кого тематика автономного опалення у багатоповерхівках.
Гість
 

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 01 жовтня 2011, 14:43

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Boris » 01 жовтня 2011, 20:46

Гном, по моєму, і так багато написав, навіщо вже допарюватись до правопису? :-):
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гість » 01 жовтня 2011, 21:40

Отак гном зустрічає гостей на форумі. Браво ! А як Гном збирається вирішути таку задачу!? Припустимо, що гном нарешті доканав Бойка і міська влада надає опалення всім охочим, зараз масово відключаються люди від теплоцентралі, АЛЕ в багатоповерхівках залишилися люди пристарілі та інваліди, які не взмозі поставити собі опалення, оскільки всередньому ціна обладнання коштує 12 тис грн. плюс документацію на встановлення що винесе приблизно 2.5 тис. грн. також послуги по встановленню 3-2.5 тис.грн.всередньому 15 тис. грн. і де взяти ті гроші? Міська рада не може компенсувати такі гроші людям, тих людей поставили перед фактом що їм потрібно замерзати тої зими!! а

P.S. "АЛЕ" великими літерами всередині речення нехай тебе не дратує))). І не треба відмазуватися що дані розрахунки - дибільні. Це ми вже проходили.
Гість
 

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гість » 01 жовтня 2011, 22:44

При взрыве газового котла разрушен жилой дом в Ужгороде
РИА "Новости". В результате взрыва газового котла частично разрушен двухэтажный жилой дом в Ужгороде на Украине.
Как сообщили РИА "Новости" в областном управлении МЧС Украины в Закарпатской области, газовый котел взорвался в среду в полдень на втором этаже дома во время попытки его включения.
Взрыв разрушил несущие и фасадные стены, дом не пригоден к эксплуатации и жильцам предложено переселиться.
Правоохранители разыскивают юношу, который пытался включить котел и после взрыва скрылся. По словам очевидцев, он получил ожоги.
Официальные сообщения о пострадавших в результате взрыва в управлении МЧС не поступали. По факту происшествия проводится расследование.
P.S Хтось говорив про Ужгород ! Хтось говорив про надійність !
Гість
 

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення nekton » 02 жовтня 2011, 01:45

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гість » 02 жовтня 2011, 11:55

Де взяти гроші на автономне опалення - це інше питання. а от питання навязування споживачу послуг по централізованому опаленні- це вже актуальне питання.

в нас же капіталізм, ринкові віносини. Треба послугу- централізоване опалення,підписуємо договір - не треба послуги, встановлюємо автономне опалення. це повинен випішувати споживач. квартира його. які послуги він хоче отримувати- це його право.
Гість
 

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 02 жовтня 2011, 23:41

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Через терни - до автономного опалення

Повідомлення Гном » 03 жовтня 2011, 20:52

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей

cron