Сподобався форум - постав +1

допомога безпритульним собакам

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 12:01

Я б цим займалася, мої друзі, мій чоловік та й інші люди яким це не байдуже.Є навіть ветеринари в Ковелі які б робили знижки на медикаменти (я цим особисто цікавилися і ми вже за свої кошти купляємо ці уколи і самі їх вколюємо, поки що на нашому рахунку лише одна собака, але завтра буде і друга)
Я ходила навіть до голови нашого міста з проханням допомогти і поки що жду від нього відповіді.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення алекс74 » 25 вересня 2011, 12:03

Готовий навіть виділити з сімейного бюджету 30грв на укол. Але кому виділяти? Вам гість? :sh_ok:
..... дорога мой дом, и для любви,это не место!... (БИ-2)
Аватар користувача
алекс74
 
Повідомлення: 470
З нами з: 19 лютого 2011, 21:40
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 12:10

Ні не мені. Bи самі можете купити цей укол в ветеринарній поліклініці.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення AndroVit » 25 вересня 2011, 12:28

А зарплата "колольщикам", спецодяг, їхнє страхування, транспорт, бензин для нього?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 12:40

Ми самі вже почали колоти ці уколи. На нашому рахунку 1 собака завтра купимо ще 1 укол ,знайдемо сучку і буде вже друга(в мене чоловік колишній кінолог і тому хоча б деяких собак ми можемо стерилізувати своїми силами).
Але хотілося б що б влада виділила декілька людей з соціальної служби нам на допомогу(адже є хтось хто їздить і стріляє.В деяких собак стріляють по пару разів і вони виживають і після чого і стають агресивними)
А укол ви можете купити самі в ветеринарній поліклініці.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Maladoy » 25 вересня 2011, 12:55

Лучше минута счастья-чем годы тоски...
Аватар користувача
Maladoy
 
Повідомлення: 703
З нами з: 03 січня 2008, 11:26
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення AndroVit » 25 вересня 2011, 13:20

Де тут стьоб? Прості практичні питання. Фінансування і кадри - основні питання любої великої справи.
Не кажіть що мені робити і я не скажу куди Вам іти.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 13:24

Я дуже рада що хоч до когось можна достукатись.Ви правильно написали що в Європі такого немає.Адже ми так хочемо жити як європейці, але нічого для цього не хочемо зробити: стріляємо собак,викидаємо домашніх тварин , викидаємо сміття посеред вулиць,сідаємо в парках ногами на лавки.Однією фразою "В Європу через ж..."

Знаєте є ще такий вислів "Собака бывает кусачей только от жизни собачей"
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Maladoy » 25 вересня 2011, 13:47

Лучше минута счастья-чем годы тоски...
Аватар користувача
Maladoy
 
Повідомлення: 703
З нами з: 03 січня 2008, 11:26
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Fantoman » 25 вересня 2011, 14:06

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення b0t » 25 вересня 2011, 14:32

Ось як вирішують проблему на сході України
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Анатолій » 25 вересня 2011, 14:52

Просмотрев форум так и не понял а собачки то тут причем. Все дело в сердобольных людишках которые (очень любят животных). Плодя их в подъездах и подвалах жилых домов, выбрасывая щенков и котят которые превратились из маленьких и пушистых в непонятных монстров. Вот с кого должен быть спрос. А для начала должен быть закон с помощью которого можно привлечь этих лже-любителей животных к ответу. Ну а дальше вперед к цивилизованной Эвропе.
Аватар користувача
Анатолій
 
Повідомлення: 139
З нами з: 03 вересня 2009, 09:10
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста:

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення vana » 25 вересня 2011, 15:46

Коли бачу 2 і більше бродячі собаки,стараюсь обійти стороною.Реакція непрогнозована.Колись ішов біля бувшого книжного(через дорогу від вопака),лежать,відпочивають 3-4 бродячі собаки.Проходив від них на відстані 4 метри.Раптом кинулись на мене.Добре,що хоч гавкали.Мав в руках пакет з речами.Ледве відбився.Світовий досвід такий.Любу собаку без господаря відловлюють та поміщають у спец прийомник на 2 тижні.Якщо собака з ошийником,на ньому,зазвичай,є координати господаря.Годують.Якщо за 2 тижні ніхто не з"явиться забрати свою,або взяти на виховання іншу собаку,їх усипляють(put to sleep).Забрати собаку можна за відповідну плату.
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Гість » 25 вересня 2011, 16:44

І В тому то і річ що собаки тут ні при чому, а винні тільки люди.Тому і треба щось із цим робити .Почати можна з себе і з своїх знайомих .Їм треба пояснювати що своїх улюбленців потрібно стерилізувати і якщо його вже завели то не викидати на вулицю як сміття.
Я просто бачу проблему не втому що неможливо це зробити , а в тому що більшість не може або не хоче розуміти того як з цим можна справитись.
Гість
 

Re: допомога безпритульним собакам

Повідомлення Грішаня » 26 вересня 2011, 09:43

Гості та іншим друзям четвероногих друзів.
Що Ви все "ми звертались до влади, ми звертались до громади" ? З однієї сторони послухаєш - стільки вже тих жалільщиків/друзів четвероногих друзів, а з другої - об'єднатись докупи і не можете. Одне діло кинути бідним собачкам кісточку з вікна, а зовсім друге - постійно займатись стерилізацією/притулком/тощо на громадських засадах.
"Не виділяє влада земельну ділянку під притулок" - "Ищущий да обрядший". Я думаю, що в якоїсь дуже жаліслівої бабусі (до прикладу) знайдеться дачна ділянка, яку вона по-старості вже давно не обробляє. І та бабуся згодиться ту ділянку подарувати/продати за синволічну суму під притулок і цим самим ощасливити бідних собачок та їхніх двоногих товаришів.
А варіанти "ми вже купили ОДИН укол і стерилізували на ШІСТЬ МІСЯЦІВ (а через 6 місяців повторно на ту ж собаку 30грн.?) ОДНУ СОБАЧКУ" в мене викликають тільки посмішку і роздратування.
В радянські роки, наскільки я пам'ятаю, проблем з великими зграями собак не було - значить відстріл допомагав.
Не можете вирішити проблему своїм гуманним способом - не заважайте тим, хто її вирішує "негуманним". Але ВИРІШУЄ.
Не треба чекати, поки бродячі собаки покусають Вас чи Ваших близьких.
Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron