Сподобався форум - постав +1

UAinet

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Re: UAinet

Повідомлення igorsolop » 22 липня 2011, 13:56

О, дякую! Я всім кажу: UA-Inet кращий! :-ok-:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: UAinet

Повідомлення KOT » 22 липня 2011, 14:04

не такий він уже й кращий... монополісти блін...
про часний сектор думайте :cry_ing:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 14:29

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 22 липня 2011, 17:15

"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 17:27

Афігеть. Якщо в мене не було інтернету кілька днів і я не позвонив то я є лох який згоден платити?
Візьмемо той же 86-й будинок. Заходили до вас на офіс в понеділок і говорили про проблему, ваші дурочкі зробили вигляд що заявку прийняли. Результату - ніц нема. З мого боку вчора дзвінок був особисто до тебе. Ти також сказав шо там проблем немає і треба перевірити мережеву плату. Перевірив. Плата працююча. Перезвонили до вас знову і лише тоді ви визнали свою проблему.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 17:31

Поверніть мені гроші за 11, 16, 21 липня. Це три дня. Це 10 відсотків. В кожен з цих днів я телефонував до когось з ЮаІнетовців (до тебе теж був дзвінок). І мені пояснювали в чому проблема. Але один раз я зателефонував і на техпідтримку. А тепер маленьке завдання для працівника ЮаІнету. В який з цих трьох днів і в котрій годині я подавав заявку на вашу "гарячу лінію" на те що в мене немає звязку???? Докажи що заявки в вас фіксується, дай мені відповідь на поставлене вище питання.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 22 липня 2011, 18:27

nekton,
Коля, не ви**.
Згідно договору, ми зобов'язані почати ремонт протягом 3-х днів від отримання заявки, ремонт може продовжуватись до 10 днів - це раз.
Згідно того ж договору, ми не зобов'язані нікому нічого компенсовувати. Робимо це лише тому, що так по-людські, і лише тоді, коли по-людські відносяться до нас (ну і, звичайно ж, коли проблема у нас). Це два.
Гроза - це форс-мажор, в таких випадках... Ну сам розумієш. Це три.
Коротше, не хочеш - не треба.
"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 18:33

Та толку з вас вимагати гроші. Знаю що всерівно не повернете. Ти мені поясни ситуацію з 86-м будинком. Чому там кілька днів не було інтернету? Чому при дзвінках на гарячу лінію відповідали що там всьо гуд і образно кажучи говорили що я придурок не бачу що то проблеми на компі мому? Чому народу який приходив в офіс хамили і казали що все нормально а то юзери придурки???
Я до тебе телефонував. Ти перепитав в якоїсь там ні то Олі ні то Юлі що з тим будинком. Ти сам мені відповів що там все нормально. "Нормально" вияснилося це те що в будинку ні в кого немає звязку. Боюся якби я до тебе не позвонив то звязку до цього часу не було б.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 18:51

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення Abram » 22 липня 2011, 19:32

Коля, знаєш, а я краще взагалі з тобою говорити не буду.
До тебе по-людські відносишся, а ти гівном швиряєшся. Так що - можеш тут хоч "Війну і Мир" писати, я реагувати на твої висери не буду.
"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."
Аватар користувача
Abram
 
Повідомлення: 2073
З нами з: 30 січня 2006, 01:05
Звідки: Ковель - Луцьк
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 19:56

Вадім я в курсі що ти відносишся по людськи до абонентів, ти єдина людина в всьому ЮаІнеті з яким можна спілкуватися, завжди розкажеш в чому проблема і т.д.. Колись легше було до Ігоря позвонити і всі питання рішалися, зараз для мене ти є уособленням ЮаІета. Але ваша підтримка на офісі на даний момент це гівно, лайно та інший бруд. Ваші працівники ведуть себе по хамськи. Мене наприклад вони не "загрузять" своїми словами та відмазками. Але коли до вас приходять наприклад жінки віком від 40-ка років то ваші фіфи з себе корчать гуру адміністраторську.
Для великої кількості людей я є техпідтримкою вашого інтернета. Я є людиною яка надає консультації кільком десяткам ваших абонентів. Я можу зрозуміти грозу, обрив кабеля і т.д.. Щось сталося - напротязі дня спаяли і налагодили. Я можу ці нюанси пояснити юзеру. Але як пояснити юзеру чому в нього 5 днів відсутній інтернет? Для мене відсутність вашого звязку це не є проблема бо я підключений окрім ЮаІнета ще до одного провайдера, а як бути моїм клієнтам де лише ваш звязок є?
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 20:21

Abram попробуй позвони через пару тижнів на техпідтримку (зараз немає сенсу звонити бо всі стануть вічливі прочитавши мої пости). Ти офігєєш від непрофесінйності ваших телефонвумен.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 20:29

Ще одне. Якщо хочете щоб ваша фірма процвітала та приносила прибуток - навчіть так званий "каллцентр" спілкуватися з людьми. Народ набагато краще сприйме інформацію типу "налагодимо звязок напротязі двох днів" ніж слова "Робимо все можливе. За кілька днів запрацює."
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: UAinet

Повідомлення igorsolop » 22 липня 2011, 20:36

nekton, читав-читав твої пости і зловив себе на думці: "Може то nekton не туда дзвонив?". Я, правда, не часто дзвоню в техпідтримку UA-Inet'у - зв"язок (тьху три раза!) відмінний, але неввічливості (і тим паче хамства!) ше жодного разу не чув :ne_vi_del: Хіба може ти і по телефону їх так само обзиваєш як ото на форумі? :du_ma_et:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: UAinet

Повідомлення nekton » 22 липня 2011, 20:49

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

cron