Сподобався форум - постав +1

Глюки Beeline-Київстар

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Igal » 01 липня 2011, 10:38

Користуюсь білайном від запуску в Україні, й моглоб все бути добре поки не злились з Київстаром. Мало що тарифи стали га-но то ще й глюки постійно. Наприклад тариф 25 мільйонів потрібно постійно в ручну активувати автомат не працює, в підтримці мене лічили що не достатьньо було грошей на момент активації - гон, поповнюю на певну суму кожен місяць! А тепер кожні 30 секунд мені приходить смс що послуга 25 мільйонів не може бути активована бо вже активована, а насправді неактивована, вже 56смс й продовжує спамити далі. Блін народ КОЛХОЗ!
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Eshkin-Kat » 01 липня 2011, 13:36

Выбросьте лучше этот быдлайн. У меня 1 раз зохавал 15 грн и я выбросил.
Я пополнил на хз сколько (не имеет значения) из лохотрона в Вопаке. Вылез чек, пришла смс. проверил счет - пополнилось. Минут через 5 начал менять тарифный план, для чего собственно я и пополнял, так как на тот который я хотел переход стоил 15 грн. Деньги снялись, бот сказал что теперь прийдет смс информирующая меня о смене тарифного плана. Смс не приходила минут 20 (пока я дождался автобуса и доехал домой). Я проверил тарифный план - он не изменился. позвонил к ним в саппорт, рассказал, какие они нехорошие люди. Они сказали что заявка на смену тарифного плана и правда была, деньги сняты со счета и они позвонят в течении нескольких дней. Не звонили. Я позвонил снова и повторил все. Они тоже все повторили.
И так около месяца не было ни смс, ни тарифного плана, ни звонков от них. Потом я выкинул карточку.
Если правду можно говорить только шепотом - значит страну захватили враги.
Аватар користувача
Eshkin-Kat
 
Повідомлення: 267
З нами з: 11 лютого 2010, 15:04
Звідки: Криптон
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення KOT » 01 липня 2011, 14:55

Користуюся "київстаром" уже з 2003 року. Тривалий час на тарифі - Тримайте зв’язок - http://www.kyivstar.ua/personal/contrac ... onnection/

Реально халява на діджус, київстар та білайн...
жодних проблем ніколи не помічав.. рекомендую
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Eshkin-Kat » 01 липня 2011, 15:54

Если правду можно говорить только шепотом - значит страну захватили враги.
Аватар користувача
Eshkin-Kat
 
Повідомлення: 267
З нами з: 11 лютого 2010, 15:04
Звідки: Криптон
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення nekton » 01 липня 2011, 16:06

Я взагалі не розумію людей які на КС сидять. Особливо контрактників.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення KOT » 01 липня 2011, 17:11

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення nekton » 01 липня 2011, 21:18

Ну я зараз на МТС. Маю 1500 хвилин в місяць на мережу (немає ліміта на день) та 30 грн на інших операторів (50копійок за хвилину) за 30 грн абонплати.
Місяці три тому думав на фірму взяти один контракт КС (нагадую, ми на МТС) задля здешевлення сум розмов на інших операторів. Так от. Мені вигідніше тримати 3 (три) МТСовських контракта ніж один Київстаровській ( це при тому що на КС маємо де десь біль 400-500 хвилин в місяць вихідних дзвінків.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Igal » 14 липня 2011, 15:23

Наступив кінець історії! Мені вимкнули пакет 25мільйонів, правда без перезвонів й смс, просто перевели на якийсь пакет , я так розумію, а на який...??!
Блін...... немає слів!
“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Kovelчанин » 31 липня 2011, 22:08

Білайн - став повне лайно! В мене тарифний пакет 29. Після злиття з київстаром, помітив значне підвищення оплати за дзвінки... Підрахував... Реально виходить 90 з лишнім коп. хвилина... Хочу змінити оператора. Поки знайшов оце: http://www.life.com.ua/index.php?area=m ... &page=1-30
Може є щось краще?
Kovelчанин
 
Повідомлення: 263
З нами з: 17 грудня 2010, 23:44
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Simpson » 09 серпня 2011, 13:45

Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Eshkin-Kat » 09 серпня 2011, 17:09

Simpson, а вот и нет! Самые низкие цены на инет были у ютела (10 коп/мб). Были. Теперь там вроде 50 коп.
Сейчас все провайдеры переходят на "акции": заплатите раз в месяц 100 грн и качайте "неограничено***" целый месяц. Под "неограничено" подразумевается не больше 20 мб в сутки.
Я давно подробно рассматривал все доступные в Ковеле тарифи - теперь ничего толкового не осталсь - сплошной лохотрон. Стоит заметить что цены повысились просто так. Но никто из провайдеров связи не начал платить больше - это же не бензин, не еда...
На киевстаре так вообще наверное уже нет ни единого тарифа, где не надо было бы платить определенную сумму в определенный срок за "безлимиты".
Если правду можно говорить только шепотом - значит страну захватили враги.
Аватар користувача
Eshkin-Kat
 
Повідомлення: 267
З нами з: 11 лютого 2010, 15:04
Звідки: Криптон
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Simpson » 09 серпня 2011, 17:18

Аватар користувача
Simpson
 
Повідомлення: 965
З нами з: 30 жовтня 2007, 22:08
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста:

Re: Глюки Beeline-Київстар

Повідомлення Kovelчанин » 09 серпня 2011, 23:25

Падли перекинули мене без мого відома з тарифу 29 на «Спілкуйтесь без меж»... Все! Міняю оператора!
Kovelчанин
 
Повідомлення: 263
З нами з: 17 грудня 2010, 23:44
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 15 разів.


Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

cron