Сподобався форум - постав +1

Пошук та купівля автомобіля за кордоном

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Пошук та купівля автомобіля за кордоном

Повідомлення ivashka » 27 червня 2011, 08:10

Доброго дня дорогі Ковельчани.
Хочу Вам запропонувати автопроект, націлений на зручний пошук автомобіля на авторинках Європи, розмитнення та постановку на облік.
Адреса:
Серед сервісів нашого ресурсу можна побачити наступне:
1. Онлайн монітор - в режимі реального часу слідкуємо за новими оголошеннями на авторинках Європи (сервіс для того, що б можна було першим забронювати автомобіль по найкращій ціні).
2. Повідомлення на е-мейл про автомобілі які Вас цікавлять. Тобто, ви шукаєте певний автомобіль, але нажаль Вас не влаштовує ціна, або інші параметри автомобіля, зберігаєте пошук, і в розділі мої пошуки вмикаєте сповіщення на емейл.
3. Новинка!!! Такого немає на жодному автомобільному сайті України... Ви бачите відразу ціну автомобіля на українських номерах, тобто розмитненого і поставленого на облік. Інші калькулятори доступні в інтернеті, і приблизно не дають зрозуміти вартість автомобіля в Україні, так як ціна автомобіля за котру ви його придбали, при розмитненні нікого не цікавить, береться ціна по каталогу.

Та багато інших корисних функцій.

Так як я розробляю цей проект, хочу від Вас почути ідеї по вдосконаленню функціоналу, та можливі інші додаткові функції.

Розміщаю тему в цьому розділі, по причині, що мене цікавлять ідеї та обговорення проекту саме автомобілістами.

Дякую за увагу.
- Авто з Европи
Аватар користувача
ivashka
 
Повідомлення: 265
З нами з: 14 липня 2004, 22:05
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron