Сподобався форум - постав +1

Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочинку

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення BOLIK » 20 червня 2011, 23:16

Хех, їздив на вихідні на Світязь, в рекламований мною будиночок, не повірите, з проблемою комарів також не стикався, так що ненада тут так вже Світязь соромити.

Скільки за Болгарію платили? Скільки часу на автобусі?
"Play every game as if it was you last."
-Allen Iverson
Аватар користувача
BOLIK
 
Повідомлення: 1115
З нами з: 26 лютого 2006, 18:23
Звідки: From free trow line
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення igorsolop » 20 червня 2011, 23:52

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення vana » 18 липня 2011, 18:50

[quote="Alfa Centavra"]якщо вмієте шукати та купувати дешеві квитки на літак, -це чартерні чи звичайні?От приміром Київ-Хургада-Київ.
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення Alfa Centavra » 19 липня 2011, 00:18

Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Відпочинок на Світязі

Повідомлення maryk » 06 червня 2013, 11:31

Всім привіт!
На кінець червня плануємо з друзями відпочити на Світязі, порадьте, будь ласка, де можна зняти будиночок/кімнати/житло на три дні для шістьох чоловік (можливо в кого є номери телефонів людей які здають в оренду). Поділіться інформацією куди краще поїхати, де саме краще відпочити від великого міста, куди краще не їхати і т.д. Буду дуже вдячний за інформацію :). Дякую!
Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Відпочинок на Світязі

Повідомлення Igal » 06 червня 2013, 12:35

“Мудрость состоит в том, чтобы победить самого себя, тогда как невежество ведет к поражению от самого себя”.
Аватар користувача
Igal
 
Повідомлення: 649
З нами з: 30 липня 2005, 13:31
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста:

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення sllonnik » 07 червня 2013, 02:04

якщо розрахунок на невелику суму звони 096 106 40 80
sllonnik
 
Повідомлення: 299
З нами з: 22 березня 2011, 21:01
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення maryk » 13 червня 2013, 14:28

Дякую вам за відповіді, тільки побачив, що вони взагалі є. Спочатку мою тему видалили, я переглянув форум, так і не знайшов свого запитання. написав адміну форуму, чому видалили тему, то тільки сьогодні, тобто через сім днів, мені відписали і написали, що моє повідомлення перенесену в цю тему... так, форум вже не той, яким був колись.
Відпочинок перенесли на серпень, тому ближче до того часу буду питання стане актуальним.
Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення sibstupa » 14 червня 2013, 06:31

sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення maryk » 14 червня 2013, 13:53

Про Пісочне я знаю, був там неодноразово, хочемо саме на Світязь, не так я хочу, як друзі з Києва, всі ж чули про Світязь, тому хочуть там побувати :)
Аватар користувача
maryk
 
Повідомлення: 186
З нами з: 28 травня 2004, 18:27
Звідки: Київ
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення HotBird » 28 липня 2013, 17:56

Довелось відпочивати в Угорщині на озері Балатон (п-ов Тихань). Власне я давно хотів саме там відпочити і ось якось практично спонтанно ( авіакомпанія викинула дешеві квитки) бажання збулось. Шлях був такий: Ковель-Варшава на автобусах, Варшава-Будапешт - літаком від http://www.ryanair.com/en квиточки на трьох+1 реестрований багаж 770 грн., Будапешт-Тихань автобус від http://www.volanbusz.hu/en/ проживали в апартаментах http://www.zimmerinfo.hu/tihany/rebeka/ 33 евро за трьох зі всіма зборами.
Щоб відчути чарівність тієї місцевості необхідно самому побувати. Недоторканість природи і архітектури неповторна. Чого тільки заслуговує абатство... http://tihany.osb.hu/kezdetben/ просинаєшся і засипаєш під дзвони. Ось 3д http://www.3dpano.hu/Tihany/ .
Пляжів на Тихані 5 ( 3 платні / 2 фрі ) Вхід на платний з дорослого десь 15 грн. / дитина до 12 років 10 грн. Сам пляж повністю оснащений інфраструктурою (ресторан, кафе, прокат...) Каменні доріжки, а відпочинкова зона травяний газон. Вхід в озеро - спеціальні трапи, для дітей є "жабятник".
Поруч (6 км) є курортне місто Балатонфюред, де в Tesco http://tesco.hu/aruhazak/aruhaz/7 по смішній ціні можна скупитися на днів 4. Для прикладу, пляшка сухого вина 11 грн.
Ось так. Хоча якщо ви любитель клубів, дискотек, то вам на Тихані робити нічого, вам через дорогу, ой, через озеро паромом в Шиофок.
На звороті довелось затриматись в Будапешті на 4 дні, так що Будапешт знаю як Ковель.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення Sergo21 » 05 серпня 2013, 09:46

Є бажання на вихідних відпочити на озері Пісочному (Старовижівський р-н). Поділіться інформацією, хто був - як водичка, які ціни, чи є вільні місця? Може є телефончики для замовлення будиночка?
Sergo21
 
Повідомлення: 171
З нами з: 17 березня 2008, 14:12
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення sasha1969 » 05 серпня 2013, 12:26



Світязь 3.08.2013 ,людей ,як на морі
Аватар користувача
sasha1969
 
Повідомлення: 636
З нами з: 18 лютого 2009, 14:04
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 19 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення sibstupa » 31 серпня 2013, 10:45

Я думаю, будь-яка людина віддасть перевагу вільному вибору місця відпочинку, тобто як самостійного вибору озера чи моря, так і бронюванню готелю і вибору авіакомпанії, коли є вільні гроші. Але життя часто вносить свої корективи в строки відпочинку чи опускає в фінансовий зіндан, тому ця писанина буде корисна тим, хто думає скористатись послугами фірм формату «Не дайте підманути вас в іншому місці! Купуйте у нас!»

Перед традиційними відвідинами України вирішив вигнати сибірський мороз з під шкіри в теплому морі. Єгипетські брати-мусліми запрошували відчути революційний адреналін і кулю в голові. Прощавай дайвінг до кращих часів, здраствуй Туреччина! У Туреччині не був вже років з вісім. По грошах втиснувся в чотири зірки, але зате днів взяв набагато більше на самому півдні в Аланії. Відпочивати на морі треба від 15 днів, менше то просто дурня. Гундіти про чартерного авіаперевізника сьогодні не буду, можна перетерпіти 6 годин в очікуванні шуму теплих хвиль і мелодійних співів муедзинів в 4 ранку з балкона мінарету арабськими віршами: «Аллах великий! Іншого бога немає! Вставайте на молитву, поспішайте ж до спасіння. Намаз корисніше сну. Немає іншого Бога, крім Аллаха ». Мдя... Творець і Господь усіх світів єдиний і ніяк інакше. Шкода, що люди ніяк не хочуть це зрозуміти і придумують щось, явно не від Бога, що роз'єднує народи, від цього чвари, війни, небажання зрозуміти один одного і почути Бога єдиного… Зібрався їхати в їх Рамадан, але я знаю трохи такий народ і їхні традиції.

В кінці звіту я підіб’ю деякі фінансові підсумки та дам вам можливість проаналізувати такий вид відпочинку, а зараз просто трохи фото та інформації. Вибачаюсь, що прийдеться викладати кусками, можливо навіть кусочками – на сайт буду заходити через МТС України. Якщо в Ковелі є в якомусь кафе жирний Wi-Fi, то підкажіть, бо в Києві наплювався, хоча можливо не в тих місцях конектився.

Готель вибрав хороший, пляж взагалі прекрасний - дрібний пісочок і ніяких кам'яних плит. Трохи лірики, от багато хто каже «нам пофіг який готель, ми в ньому будемо тільки спати». Може бути. Але тільки не при температурі в тіні +38 +42 щодня. На пляжі під парасолькою можна бути до 12 дня і потім знову після 17-ї години і до ночі. І це навіть мені, який охєренно любить тепло за гроші і також має досвід перебування в подібних умовах за безкоштовно «приказано выжить». Тому мінімальний комфорт і навіть розташування та шум в роботі кондиціонера відіграють чималу роль. Інакше буде так: «Відпочили добре, тільки втомилися дуже». Як-то так.
Знову ж непогано, коли на пляжі є халявні кафешки від готелю (можна заходити в плавках). Ось тут позначу перший мінус «все включено» чотирьох зірок - деякі смакоти будуть платними. Якщо в п'яти зірках зазвичай повна халява, то тут було платним морозиво, свіжовичавлений сік і марочний віскі. Морозиво по 1 $, стакан апельсинового соку (віджимають 3-4 солодких апельсина) - 1 $, півсклянки Чіваса або Лейбла - 4 $. Все інше, що є в кафе, безкоштовно (а це зазвичай багато салатів, курка, гриби, бургери, місцева ракі, дешевий віскарь «нонейм» і інша хрєнь). Багато хто після такого пляжного «перекусу» не ходить на обід в основний готель. А ось вечеря… ммм… В любому готелі на вечерю готують саме смачне. І ось тут дилема: чи то вечеряти тут, чи в якомусь ресторані в ближньому до готелю населеному пункті. Спокуса в тому, що там збирається багато різних людей і турків також. Я люблю відвідувати вечірні ресторанчики вздовж пішохідних «арбатів». Спека ввечері спадає і народ займає місця за столами з прохолодними напоями та: … стейк в гранатовому соку, реберця-гриль, форель-гриль, курка в винограді… Пишу, а слина заливає клавіатуру… Але є одна серйозна перешкода, котра сидить поряд – ЖАБА. Жаба душить за це все платити, адже в готелі все халява, хоча і смакот менший вибір. Я часто роблю так: їм в готелі щось саме смачне, але так, щоб ще можна було поїсти і нічого не п’ю. Потім легка прогулянка по вечірнім вулицям і… добрий вечір кружка пива чи склянка віскаря, ну а далі як настрій.

Далі буде
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Світязь, Крим, Зарубіжжя - переваги та недоліки відпочин

Повідомлення sibstupa » 31 серпня 2013, 10:52

Нижче зацініть на фото деяку різницю в готелях 3-4-5 зірок.

3 зірки, пляж гавно (якщо це можна назвати пляжем), харчування теж кака. Зустрічався з відпочиваючими з таких готелів на екскурсіях, так вони жерли все підряд як вовки (на багатьох екскурсіях передбачений перекус «жери скільки влізе» за невелику плату). Бачив зараз в Україні багато таких об’яв за 299$, це буде вам тої каки за ці гроші десь 7 днів.
Зображення

Зображення
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

cron