Сподобався форум - постав +1

Закривають садочки?

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Закривають садочки?

Повідомлення Leonov » 21 травня 2011, 23:44

З першого червня працівників садочку,куди ходить мій син "просять" у відпустку за свій рахунок.а з першого липня садок зачиняють.це,мабуть,таким чином економлять бюджет,в той час,як народна "кровосіся" говорить про зростання економіки.тепер,щоб доглядати за сином,змушений кинути державну(!) роботу.
Leonov
 
Повідомлення: 235
З нами з: 11 грудня 2010, 15:10
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Закривають садочки?

Повідомлення AndroVit » 22 травня 2011, 00:01

В нашому садочку сказали, що складуть списки тих, чиї батьки не зможуть знайти альтернативу і створять тимчасові групи в якихось інших садках. Про відпустку за свій рахунок з червня не чув.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Закривають садочки?

Повідомлення Гість » 22 травня 2011, 00:36

Мені на днях подруга розказала як вони дитину записували на сільмаші до садочку - це просто абсурд: потрібно було на протязі доби кожні три години ходити відмічатись. Просто немає слів.
Гість
 

Re: Закривають садочки?

Повідомлення Matroskas » 22 травня 2011, 13:04

Садочки закривають з 1 липня на півтора місяця. Всіх працівників відправляють у відпустку за свій рахунок.
Аватар користувача
Matroskas
 
Повідомлення: 145
З нами з: 02 травня 2009, 21:56
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Закривають садочки?

Повідомлення nekton » 22 травня 2011, 17:13

Це звичайна ситуація яка йде кожного року. На літо формують 1-2 збірні групи. В чому тут паніка? Вихователі теж мають право на відпустку. Чи Ви вважаєте те що вихователь за 950 грн в місяць повинен 4 роки з вашою дитиною клято безвіхідно сидіти????? Збавтеся з тої теми.
Якщо Вам не подобається ситуація то ніхто не забороняє подати в прокуратуру запит. З іншого боку постає питання. "Хто Вас заставляє платити? Чому Ви самі сприяєте корупції?????".
Моя дитина наразі закінчує перший клас. Роддом мені обійшовся в 60 грн (троє суток платної палати). Встроєння в садочок - 150 грн перерахування на офіційний рахунок садочка. При цьому я не користувався знакомствами та блатом.
Рєбята. Ви самі спонукаєте до паніки та до взяток. Сьогодні Ви платите за встроєння дитини в садок, завтра платите за оцінки, післязавтра за атестат. В наслідок цього Ваша дитина знає що за неї скрізь платять і вона в доросле життя входить корупціонованою, вона розуміє що треба платити а не бути освідченим
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Закривають садочки?

Повідомлення Leonov » 22 травня 2011, 18:21

Тема була не про влаштування,а про закриття.мій ходить до спецгрупи і про збірну групу мова навіть не йде.
Leonov
 
Повідомлення: 235
З нами з: 11 грудня 2010, 15:10
Подякував (ла): 24 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Закривають садочки?

Повідомлення nekton » 22 травня 2011, 18:24

Спецгрупа наскільки розумію функціонує цілорічнно в садочу біля газовиків. Чи то інша спецгрупа????????? А можливо в спецгрупах вихователі не мають права на відпустку? Навпаки, в них відпустка має бути більша.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Закривають садочки?

Повідомлення TanyaK » 23 травня 2011, 10:28

Коли моя дитина ходила в садочок, а вихователі йшли у відпустку, то дітей об'єднували в зведені групи. Дітей в садочок влітку все одно ходить менше. В серпні іноді просили по можливості не водити дітей два тижні, щоб зробити ремонт. Але вихователів не відправляли у відпустку за власний рахунок і садочки повністю не закривали.
До речі, за чотири роки, що моя дитина ходила в садочок, у нас були три пари вихователів і усіма я залишилась задоволена. А спецгрупи є у кожному садочку (здається). Моя теж в таку ходила. Там були дітки з нечзначними вадами здоров'я і з ними проводили додаткові оздоровчі заняття.
Зайшла на 5 хвилин в Інтернет - півдня пройшло.
Аватар користувача
TanyaK
 
Повідомлення: 107
З нами з: 03 листопада 2010, 13:58
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Закривають садочки?

Повідомлення Гість » 23 травня 2011, 13:01

Гість
 

Re: Закривають садочки?

Повідомлення Hapuga » 23 травня 2011, 22:47

В нашому 6 му садочку, всі діти, в кого обоє з батьків не працюють на державній роботі ідуть на все літо додому. Причину яку мені озвучили , це перевищений кошторис, а чого я так незрозумів. :ded_moroz:
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:


Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей

cron