Сподобався форум - постав +1

Ставимо ЖЕКи на місце

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 23 березня 2011, 00:15

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Laska » 23 березня 2011, 02:20

Доброго дня, пане Гном.

Якщо дозволите - декілько питань: поперше, 8 березня в Україні набирав чинності новий закон «Про виконавче провадження» ( http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... reg=606-14 ), у якому зазначено, що якщо боржник заборгував суму більш десяти розмірів мінімальної заробітної плати, стягнення може бути за рахунок нерухомого майна боржника. Навіть якщо це едине житло...
Це так? Що можно зробити, коли борг перевищуе?

Ще мене хвилюе питання, чи може бути відкрите виконавче провадження у такому разі: вже відбувся судовий процес з ЖЕКом, який закінчевся закриттям справи з причини відсутності позивача.
Laska
 
Повідомлення: 1
З нами з: 23 березня 2011, 01:28
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 23 березня 2011, 18:20

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гість » 24 березня 2011, 01:03

вибачте, вночі, коли писала це повідомлення, розум мабуть спав... :-( Малось на увазі не "виконовче впровадження" а судовий наказ. Якщо точніше - чи може стягувач (ЖЕК) отримати судовий наказ про сплату борга, якщо вже відбувся судовий процес з ЖЕКом, який закінчився закриттям справи з причини відсутності позивача?

про закриття справи при відсутності позивача - знаю. Тільки питання - тепер рішення про припинення судового наказу виносится на судовому засіданні? Тобто що моеться на увазі під фразою: "розгляд заяви про скасування судового наказу"? Спава в тому, що зараз я намагаюсь спростувати судовий наказ, який отримав ТЕЦ... І не зовсім розумію, що мене чекае на цьому "розгляді"...

дуже дякую за ваше терпіння:)
Гість
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Вит » 24 березня 2011, 06:10

Пане Гном, чи являється термін позовної давності причиною для скасування боргу?
Вит
 
Повідомлення: 1
З нами з: 24 березня 2011, 05:37
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Tan » 25 березня 2011, 23:05

Люди добрі допоможіть порадою. Двадцять років тому ми отримали квартиру в поганому стані, просто аварійну.Розуму не вистачило відразу скласти акт з представниками ЖЕКу, ми виїжджали за межі країни. Сьогодні квартира в аварійному стані. Будинок не ремонтувався 60 років, дерев'яна балка- перекриття поверхів під нашою квартирою прогнила, у ванну небезпечно заходити. Квартира не приватизована. Самі ми не в змозі цю балку поміняти. Що робити і які кроки зробити?
Tan
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 25 березня 2011, 23:14

Так. Але тільки тоді, коли ЖЕК подасть тебе в суд за "борги", а ти напишеш заяву про застосування строку позовної давності (ч. 3 ст. 267 ЦКУ).
Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення flower » 29 березня 2011, 14:32

Почитала тему і вирішила, що треба укладати договір з ЖЕКом, ми проживаємо у Львові, справно платимо по всіх рахунках, а от відповідних послуг не отримуємо. Та в мене виникли наступні питання: 1. Власниками квартири є свекор,свекруха та чоловік, на праві спільної сумісної власності. В зразках заяв (які надані вище), до Жеку звертається власник квартири і відповідно з ним повинен бути укладений договір. а) Чи можу я від свого імені писати заяву про спонукання до укладання договору (я в квартирі прописана). Свекор ( по всіх платіжках та документах фігурує він) людина не надійна, переніс інсульт, і в деяких ситуаціях не знаючи питання з впевненим виглядом може стверджувати різні "дурниці". А також на прохання "добрих людей" може підписати те що підписувати не треба. б) Чи можливо, цей договір укладати на чоловіка?
2. Нам були надані типові договори, ( 2 штуки по одній копії: на надання послуг з центрального опалення, постачання води... та про надвння послуг з утримання будинків...) які свекор не підписав. Якщо я правильно розумію, то ми їх і не повинні підписувати. Так? І ще, відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 21 ЗУ „Про житлово-комунальні послуги”, виконавець зобов`язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором. Чи повинні ми пропонувати якісь зміни, вже зараз чи узгоджувати умови договору вже тоді коли отримаємо два примірники договору.( а не типового договору)
Також до типового договору не було надано рішення міськвиконкому. Вимагати в заяві щоб вони це додали?
flower
 
Повідомлення: 5
З нами з: 22 березня 2011, 15:27
Звідки: Львів
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення irma » 30 березня 2011, 17:16

Порадьте, будь ласка, на ім'я кого чи чого писати заяву від жильців кооп. будинку (ЖЕК нас не обслуговує) на тему, щоб знесли сарай (1,5х1,5) під вікнами,
біля якого виникло звалище непотрібу, туалет і наркоманське кубло?
Споруда ніби належить кафе, яке поряд, там збирали харч. відходи колись (ще коли не було нашого будинку).
Зараз той сарай не використовується, двері на замку.
А знаходиться від нашого будинку приблизно на відстані 6 метрів.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 31 березня 2011, 13:26

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 31 березня 2011, 13:31

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення unlx » 31 березня 2011, 17:29

Виграти нереально. Дарма що в позовній заяві тепломережа посилається на навіть для мене не фахівця дивні статті ст.67 ЖКУ та ст.712 та 714 ЦКУ. які педбачають наявність угоди. Дарма що в заключеній угоді між ЖЕК та тепломережа прописано що вона відповідає тільки до фундаменту будинку. Дарма що сторона жек офіційно на судовому засіданні ствердив що він відмовляється відповідати за те якої теплоти вода в трубах і чи вона взагалі там є. Дарма що на будинок не встановлено навіть загального лічильника. Дарма що угоди немає ніз ЖЕК ні з тепломержа. Дарма на мої клопотання витребувати з теплокомуненерго акти виконнаних робіт з моїм підписом або письмове ствердження що таких актів немає суддя всі клопотання залишив без задоволення. Але є один позитивний момент вдалось відвоювати майже 2 тис. грн з поза меж позовної давності. А якщо ще потягнути час на касацію та апеляцію то взалі платити доведеться бесь через рік а то і два. Моя рада не бійтесь судитись з комунальниками в гарантовано зменшите суму до виплати а ще отримаєте безцінний досвід в судочинстві та юриструденції
unlx
 
Повідомлення: 36
З нами з: 01 липня 2010, 09:23
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Гном » 31 березня 2011, 18:10

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення cy4onok83 » 31 березня 2011, 23:14

Всем привет.На днях работники жека спилили дерево возле моего парадного,абрикосу.Некому не мешающее дерево приносило плоды каждый год,детвора обносила,сколько дому столько и дереву.Я погуглел нашел по правилам огне безопасности должно расти не ближе 5 метров там нету их,но в этом случаи все деревья должны спилить и винограды,Только почему именно возле нашего парадного и именно сейчас,раньше оно ведь там же росло,и должны ли работники жека предупредить жильцов об этом может его можно было бы пересадить.И к кому можно обратится по данному вопросу? Представьте что ожидает город если все деревья в приделах 5 м от домов спилят ведь газоны в основном находятся от 1.5 до 5м :sh_ok: :co_ol:
cy4onok83
 

Re: Ставимо ЖЕКи на місце

Повідомлення Fantoman » 01 квітня 2011, 14:32

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 23 гостей

cron