Сподобався форум - постав +1

Ковельські лікарні (бонуспак - Прикладна Бахілологія)

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення AndroVit » 22 березня 2011, 17:34

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення странник » 22 березня 2011, 18:20

странник
 
Повідомлення: 98
З нами з: 11 лютого 2011, 01:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення ani » 22 березня 2011, 18:28

Читала я читала, і дійшла висновку: двом дорослим, розумним (з вищою овітою, мабуть) дядям немає чим зайнятись, як окрім того ніж переливати з пустого в порожнє...

Міби оця вся балаканина ваша щось вирішить. Двоє самовпевнених, кожен з яких не хоче поступитись (тобто промовчати...)
ani
 
Повідомлення: 56
З нами з: 27 листопада 2008, 18:01
Звідки: з Ковеля
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення странник » 22 березня 2011, 18:46

Плохо, что со стороны все именно так выглядит. Это уводит читающих слегка в сторону от поднятых проблем.
Но нам с AndroVitом, учтитывая что мы взрослые, т.е. уже состоявшиеся мужчины, наверное не так важно в данной ситуации, что о нас думают другие. А AndroVit?
В споре рождается истина. Вот ее то мы и ищем. И заодно друг друга понять пытаемся, и свой взгляд передать на одно и тоже, но с другого ракурса.

А промолчать - не выход. Представьте что все бы молчали. Тогда и форум пустой был бы. Или все тупо друг другу поддакивали - очень информативная ветка получилась бы. :-):

И не самоуверенных, а уверенных в себе. :-):
странник
 
Повідомлення: 98
З нами з: 11 лютого 2011, 01:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення irma » 22 березня 2011, 19:51

Тут мої особисті враження, з яких, як ви знаєте, складається узагальнене, про всю установу. І як би я не хотіла щоб було воно оптимістично-хорошим, ну ніяк....

Ніц вони (санітарки) "вместо того" не старатимуться зробити на благо хворого. Це гіпотетичне висловлювання. На жаль.
Вони після 3-го нагадування судно не виносять "за так". Особисто при мені було діло (біля дудуся в кардіології). От коли сама винесла і поставила біля поста - забігали...
Про мішки на ноги. Це як в дурдомі "Веселка".
Живий приклад: йду в хірургію до лікаря, несу в лівій руці праву, бо права травмована.
Мішки вдівала - не святих згадувала!
Купила ще й накидку на плечі, бо халати закінчилися.
І що та накидка на двох шнурках під шиєю практично дає для боротьби з мікробами і вірусами? Аби всі були в синенькому? Чи брудно-білому, як оті невипрані, залайожені халати перекинуті з одного плеча на інше. Не розумію....
Прихожу вся така антибактеріальна в хірургію. Чекаю на лікаря.
І тут через все відділення прочовгують (у чоботах типу "кирзові") 2 сантехніка з інструментом в руках. Вони пішли прямо в реанімацію. Мама мія! :sh_ok:

Яка ж це лікарня?
Дурдом "Веселка".
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення AndroVit » 22 березня 2011, 19:54

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення toha » 22 березня 2011, 20:22

Господа бахилоненависники и их противники, а irma то хорошо подметила: на кой х...н нужны то эти чапаевские бурки? Бывает идешь, а на встречу это дельтоплан на все ширину... Кажется: привинти к нему пару палок и дополнительное ускорение - над парком бы атракцион был бы новый.
P.S. 2странник отдельный респект за бахилологов :co_ol: ;;-))) , если введут такую штатную единицу, все, красим стены в желтый цвет, поднимаем их (стены) и колючку в три ряда...
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення Alfa Centavra » 22 березня 2011, 20:43

Крім бахіл на ноги й накидок на плечі ще треба рукавички на руки. А то виходить що підлога чиста, а от руками беремося в маршрутках, за гроші, за ручки дверей, а при відвідуванні лікарні цими ж руками лапаємо їх стерильно чисті двері, та стіни в коридорах.
Ну щоб геть уже порядок в лікарні був! Почекайте, й до такого маразму додумаються!!
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення nekton » 22 березня 2011, 20:52

Противогаз забули. Бо ж якщо людина застуджена і чихне то заразить всіх навкого. Ну хай не противогаз але принаймні марлеву повязку треба вдівати.
Я за бахіли. Але не таким маразматичним способом як в нас. Не знаю як зараз зроблено в пологовому і яка якість бахіл але принаймні 7 років тому мені бахіл хватило на три дні однієї пари. Місяць тому теж навідувався в нашу лікарню. Якщо не порвуться при вдіванні то поки дійдеш до палати - вони все рівно порвуться
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення странник » 22 березня 2011, 21:18

irma
Не спорю, а просто размышляю.

Наверное зависит от человека. Кто то палец о палец не ударит, дай ему волю, а кто то наоборот, с удовлетворением займется своим делом, когда его не отвлекают. Хотя наверное первых гораздо больше. Только вот, они (вобщем) это мы (вобщем). Вернее из нас. Что с этим делать? Опять человеческий фактор виноват.

С судном вы очень грамотно поступили, когда на пост отнесли. Еще бы на стол поставили и разлили содержимое "случайно". :-):
Правда опасно такое делать, пока человек к которому вы пришли еще лечится - вдруг на нем отыгрываться начнут. А вот при выписке - в самый раз такой финт выкинуть.

А вот мешки как раз можно было не одевать - остановили бы вас по дороге, тут бы вы и обьянили ситуацию и попросили бы помочь. Или сразу надо было.
Я бы так сделал.

Про накидки я сейчас сам пытаюсь понять.
Может расчет на то, что когда опираешься в ней на спинку стула или на кровать садишься, то пыль с верхней одежды на предметы не попадает?
Или на светлой накидке вши хорошо заметны?
Ну всякие же посетители бывают.
Неужели просто для "красоты"?

Вот халаты раньше выдавали. По идее, дисциплинированный посетитель должен был его на все завязки - застежки зашнуровать. А как обычно было? На плечи накидывали и все. Потом пришла эра одноразовых и наверное какая то "умная" голова подумала - зачем все эти застежки, если ими никто не пользуется? И удешевила производство. А больничным не до тонкостей - положено в накидке и она есть, ну и ладно.

Про сантехников - уверен так и было. Тут даже не знаю что сказать. С одной стороны они может только что из колодца канализационного вылезли и в реанимацию поперлись.
А с другой - ну не могу представить их в бахилах на кирзачи - не могу и все тут. :hi_hi_hi: Нереальная картина рисуется. Поверьте, знаю о чем я - они и руки то...
Вобщем, им только марлевых повязок на лицах не хватает, для окончания анекдота.

Но как то же должно все это разруливаться? Переодеваться должны может быть, в определенное время приходить, убирать за ними тут же должны и дезинфецировать.
Но тут вспоминается момент из "Служебного романа" - "Почему нужно делать это в моем кабинете именно сейчас?" "Потому что они тоже люди и у них такой же как у вас рабочий день".

Потом еще ведь бывают авралы всякие - протечка, экстренный ремонт нужен. Как тогда?

Скорее всего их пускают как есть, а потом за ними убирают. Самый простой вариант.
странник
 
Повідомлення: 98
З нами з: 11 лютого 2011, 01:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення странник » 22 березня 2011, 21:55

странник
 
Повідомлення: 98
З нами з: 11 лютого 2011, 01:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення AndroVit » 22 березня 2011, 22:46

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення Гном » 22 березня 2011, 23:57

Почему вместо завтра сегодня вчера?
Гном
 
Повідомлення: 1161
З нами з: 31 серпня 2008, 01:26
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення странник » 23 березня 2011, 01:13

странник
 
Повідомлення: 98
З нами з: 11 лютого 2011, 01:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Ковельські лікарні

Повідомлення странник » 23 березня 2011, 01:24

Вообще, какую реакцию вы ожидали, когда печатали первый свой пост про бахилы?
Что все по очереди отпишутся одной и той же фразой "Так точно, бахилы - маразм и показуха!"?
В следующий раз наверное так и напишу, чтобы вы себя хорошо чувствовали. Мне не трудно. А то второй раз уже разводим балаган на пустом месте. Гному на радость.
странник
 
Повідомлення: 98
З нами з: 11 лютого 2011, 01:10
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей

cron