Сподобався форум - постав +1

Чому наша держава таке дерьмо!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Fantoman » 18 березня 2011, 10:41

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 18 березня 2011, 11:00

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення nekton » 18 березня 2011, 11:11

За оплату медогляду в відповідній темі це питання піднімалося. І, як помітив народ який вже виріс з дитячого віку все таки старається хоча б основних спеціалістів дійсно пройти. Що до безкоштовності до дійсно спірне питання. Восени "для себе" проходив пару лікарів. Лише за аналізи заплатив більше 100 грн.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення AndroVit » 18 березня 2011, 13:43

За роки незалежності виросло покоління правових нігілістів і пристосуванців. Колишня ситуація з законопослушністю пішліа в небуття разом з СРСР. "Лихі 90-і" ікатимуться нам ще не одне десятиліття. Те, що при СРСР було пртизаконним, або хоч аморальним, зараз стало буденним і звичним. Не можна було чесним шляхом заробити мільйони і мільярди, але це робило безглуздим махінування і економічні злочини. В усякому разі в таких масштабах як зараз. Хто знав тодішніх митників? А тепер професія митника - мрія багатьох дітей. І по фігу, що оте багатство нажито нечесно і по великому рахунку вкрадено у нас з вами. Митники - тільки приклад. Перелік "шоколадних" професій виріс в десятки разів.
Починаю переоцінювати роль Сталіна в становленні СРСР. Плюйте мені в обличчя, але якби не його репресії в ті часи, фіг би СРСР виграв війну. І багато що творилося в ті часи, що повторюється зараз в Україні. Так звана "нова еліта" продовжує своє сходження до вершин багатства по долям простих українців. Та і репресованих, згідно архівних документів, а не спогадів Солженіцина (зраз посувається версія, що він був стукачом) в десятки разів менше, ніж говорили в 90-і.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 18 березня 2011, 14:48

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення KOT » 18 березня 2011, 15:07

pufik - на рахунок ДАІ - я тобі можу цілі поеми розказати, де просто громадяни не винні..
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення nekton » 18 березня 2011, 15:24

Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Fantoman » 19 березня 2011, 00:06

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Ruslana TS » 19 березня 2011, 00:12

Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення pufik » 19 березня 2011, 03:11

Дякую тобі, Боже, що я не москаль...
Аватар користувача
pufik
 
Повідомлення: 123
З нами з: 14 травня 2005, 19:53
Звідки: Львівська обл.
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення valet » 19 березня 2011, 07:41

Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 19 березня 2011, 10:21

pufik, не сміши народ. Пишеш такий брєд, шо навіть сперечатись не хочеться. Про яку манну ти говориш? Якшо я офіційно заплатив за навчання і здав на права без хабаря, то чекати посвідчення місяць часу - це по-твоєму означає чекати манну з неба?! А затримка не тому, шо начебто нема бланків (хоча це маразм: якшо заплановано, шо щомісяця з тех.школи буде 30 випускників - то навіщо їх набирати якшо точно знаєш, шо не буде посвідчень?), а тому, шо хтось хоче на лапу за те, шо він повинен видати безкоштовно. І ти після цього будеш стверджувати, шо держава не гамно, шо то я сам в усьому винен? :du_ma_et:

Шоб тобі легше було уявити ідіотизм ситуації: скажімо, ти приходиш в магазин по хліб. Ти питаєш: "У вас є хліб?", тобі кажуть: "Є. Платіть гроші." Ти платиш, а тобі кажуть: "Зайдіть через місяць - бо зараз хліба нема (хоч ти бачиш, шо на полицях хліб лежить і дехто прямо при тобі приходить і йому продають той хліб)". Гроші назад не віддають, не дають навіть кусочка хліба! Якби ти знав, шо хліба тобі не дадуть - ти б платив гроші? Звісно ні, ти б шукав місця де той хліб є в наявності одразу...

Про "за советів склалося таке враження" я нічо не зрозумів (та то й не важливо, до теми геть не відноситься). Взагалі: скільки тобі було років "за совєтів"? В дитсадок хоч встиг походити?

Про "гнівити Бога" і "нема війни" - ти реально насмішив ;;-))) Уявляю, як я приходжу в МРЕВ по права, а мені кажуть: "Нема прав, приходьте через місяць. І радуйтесь шо в нас нема війни!" ;;-)))

А от від "я б хотів щоб мені хтось дав Range Rover" мені стало сумно і соромно за тебе :smu:sche_nie: Хто тут де говорив, шо хоче від держави шось безкоштовно? Тут за гроші не можна взяти те, шо положено по праву, а про безкоштовні подарунки мріють лише діти, які вірять в діда мороза...

Всьо, підростеш трохи, перечитаєш ше раз цю тему спочатку - тоді можливо і продовжимо дискуссію. А так - ліньки мусолити одне і те ж саме n-надцятий раз з людиною, яка судячи з висловів вірить в казки...
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення Hapuga » 19 березня 2011, 11:25

Збав оберти. І змирись з думкою, що не всі такі "правильні" як ти. Абсолютно згідний з pufikом, що держава це відзеркалення нас.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення igorsolop » 19 березня 2011, 11:45

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Чому наша держава таке дерьмо!

Повідомлення KOT » 19 березня 2011, 14:17

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 22 гостей

cron