Сподобався форум - постав +1

УКРСУЧЛІТ: українська сучасна література

Все про книги, читання, поезію, власну творчість і т.п.

Модератори: AndroVit, Igal, irma

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Lisichka » 10 жовтня 2008, 23:05

та от хочу почитати, бо чула гарні відгуки, але боюсь розчаруватись. Поділись краще своїми враженнями
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення b0t » 12 жовтня 2008, 23:46

Та які там можуть бути враженння. Просто цікаво було - що воно за нове "чудо українське".
Багато матів, багато відступів (сюжетних), багато вульгарщини, таки-багато матів! А взагалі просто цілком зрозуміти роман, певно, не вдалося. Спочатку здавалося, що історія закінчиться смертю головного героя (думав, він наркоту вживає, чи ще яка фігня) - та ні ж бо! Короч, фігня то всьо, є певні моменти, над якими варто задуматись (так як ото те, що ми живемо з наміром смерті і т. д. і т. п.).
Не до вподоби мені цей стиль.
P.S. Напевно я його забуду за місяць (така вже у мене пам'ять)
P.S.S. Людям, які звикли читати класику (я з таких) - не раджу!
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Lisichka » 13 жовтня 2008, 12:30

Дякую за попередження, особливо про мати, такого в жодній анотації не напишуть...
А Люко Дашвар (ще одна нова Українська письменниця) - "Село не люди" ти читав? У неї, доречі, уже і нова книга вийшла: "Молоко з кров'ю", теж про село...
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення b0t » 13 жовтня 2008, 13:39

Ммм..., не читав. Зараз закінчую Карпу "Супермаркет самотності", щось також не дуже. Може в дитинстві класики перечитався, і більш нічо не сприймається.
Напиши свої враження, може візьмусь, якщо книга цікава.
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Lisichka » 13 жовтня 2008, 13:54

Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення b0t » 13 жовтня 2008, 16:36

Вже скачав (пилиться у просторах мого комп. безладу), можливо скоро почну читати. А взагалі я Холмса люблю дужееЕЕ :D ! Придбав диск з фільмами (вітчизняними звісно), намутив книжечку, яку мені подруга позичила і яку скоро дочитую. Отак-ОТ!
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення irma » 02 грудня 2008, 12:22

Прочитала перші 3 книги (з 5-ти) Лесі Романчук "Софія". Далі просто не змогла, серіал-серіалом..... Хоча спочатку все йшло з таким захватом! Взяла інший її твір "4 дороги назустріч" - прочитала, як кажуть "запоєм", а в душі ніц не залишилось..... Зрозуміла, що попала "не в ту струю".
Це книги-пожирачі часу. Впевнена, через пару днів я не згадаю ні однієї подробиці з твору. Так само, як про "Одиночество в сети". Просто легке, приємне, але чтиво...
Зараз відкопала в бібліотеці книгу "Класична японська поезія", цікаво про танку і хокку (п'ятирядкові вірші) та трирядкові хайку.
Не забувай,
Що саме серед хащі -
Трапляється розкішний сливи цвіт!
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Fantoman » 15 грудня 2008, 10:02

Прослухав аудіокнигу у виконанні А. "Кузьменка" (Кузьми) "Я, Побєда і Берлін". Художня ціннісь твору сумнівна, проте слухати було цікаво. Повний реалізм, коли наші тянули в Польщу на початку 90-х"півРодіни" у вигляді горілки, махрових полотенець, постільної білизни, а назад тянули б/в побутову техніку і автомобілі зі звалищ.
Востаннє редагувалось Fantoman в 15 грудня 2008, 13:49, всього редагувалось 1 раз.
Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Alfa Centavra » 15 грудня 2008, 13:17

Ірина Вільде "Метелики на шпильках"
Не зовсім сучасна але гарна українська проза про життя Буковини на початку 20 століття. Про одну дівчину - від її народження й до повноліття. Підлітки звертаються один до одного на "ви" :)
В інтернеті цієї книжки не зустрічала - я отримала файлик pdf з видавництва. З радістю поділюсь якщо захочете прочитати.
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення KOT » 25 грудня 2008, 02:23

Кузьма — Я, Побєда і Берлін - (аудіокнига) ржач повний :mrgreen: :lol:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Kiss » 20 січня 2009, 11:07

Якщо не можеш змінити життя,зміни ставлення до нього
Аватар користувача
Kiss
 
Повідомлення: 91
З нами з: 12 січня 2009, 14:30
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення KOT » 20 січня 2009, 11:38

Звичайно варто, це як сядиш слухати, так і хаха ловиш!! Запис там пару годин!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення Hellen » 29 січня 2009, 01:28

Не проглядала весь форум, лише останні сторінки.Чи хось читав Марію Матіос? Прочитала "Солодка Даруся", "Містер і місіс Ю". Надзвичайно талановита жінка!...Нема слів...Український Коельо. Може хтось підскаже про інші її твори? Про Забужко/моя думка/ - суха, талановита, обділена чоловіками/чи одним/ жінка.,вся якась пронизана комплексами неповноцінності.Мабуть, не читала Карнегі перед тим, як писати. Хоча ним не захоплююсь.
Hellen
 
Повідомлення: 14
З нами з: 03 листопада 2008, 00:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення irma » 29 січня 2009, 22:54

Варто проглянути тему, бо про Матіос я вже тут писала (і давала перелік її творів), теж була під надзвичайним враженням від її книг.
Не вдалось поки знайти "Фуршет від Марії Матіос"(щось з кулінарними рецептами!) та "Містер та місіс Ю в країні Укрів".
Але "Фуршет..." не вдалось прочитати навіть Катерині Ющенко! (читала в одному з інтерв'ю з Матіос), бо ця книжка не перевидавалась.
А починала Матіос з ... віршів, з яких "вона просто виросла" (її слова) і почала писати прозу. Дуже хвилюючу, таку, що не забувається, треба сказати...

Раджу прочитати "Майже ніколи не навпаки" - надзвичайно сильний твір.Дуже вражає.
Я б сказала, навіть сильніший (на трошки) від "Солодкої Дарусі" (за "Дарусю" авторка отримала Шевченківську премію).

Забужко мені дууууже подобається. Навіть більш цікаво читати її інтерв'ю, ніж деякі твори. Розкішна українська жива мова та гострий жіночий розум мені імпонують.
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Що ми читаємо?А ми читаємо?????

Повідомлення irma » 05 лютого 2009, 12:20

Після зустрічі з письменником Михайлом Слабошпицьким (регалії: виконавчий директор ліґи укр. меценатів; директор видавництва "Ярославів Вал"; чл. Комітету Нац. премій України ім. Т.Шевченка), на якій він заворожив зал своєю людяністю, мудрістю, умінням посміятись навіть із себе самого, вирішила прочитати його знакові твори (виділено):

Він є автором:
_прозових книг для дітей: "Славко й Жарко", "Хлопчик Валь", "Озеро Олдан", "Папуга з осінньої гілки", "З голосу нашої Кліо", "Норвезький кіт у намисті", "Чи далеко до Африки,", "Казки";
_романів: "Марія Башкирцева", "Никифор Дровняк із Криниці", "Поет із пекла / Тодось Осьмачка", "Автопортрет художника в зрілості";
_повістей: "Гілка ялівцю з Сааремаа", "Душі на вітрах", "Українець, який відмовився бути бідним / Петро Яцик";
_публіцистики: "Українські меценати", "Не загублена українська людина", "Пейзаж для Помаранчевої революції",
_книжок критики й літературознавства: "Українська література сьогодні" (співав.), "Літературні профілі", "Роман Іваничук", "Василь Земляк", "Тодось Осьмачка", "За гамбурзьким рахунком", "25 поетів української діаспори".

(багато творів автор подарував центр. рай. бібліотеці)
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до ЧИТАЛЬНЯ

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron