Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 06:00

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Руслана та інші в Ковелі
ПовідомленняДодано: 06 січня 2010, 03:15 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Причому тут зажерлася попса?
Дійсно, нема зборів - нема й концертів. Легше легкого найти контакти, подзвонити, оплатити приїзд.
Далі вже тут, на місці вирішуєте ціну квитків, реалізацію - все що зберете більше ніж вартість тої ж Руслани - Ваш заробіток. От тільки чи він буде?
Попса не вирішує "а давайте завтра в жмеринку поїдем". Вона має замовлення - туди й їде. Хоть в конотоп, хоть в мухосранск - аби платили.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 січня 2010, 10:49 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
bast написав:
Просто приїхати з концертом в Ковель - слабо? Малі збори? Не ті умови? Зажерлася попса, хороше так зажерлася. Але грошенята дуже полюбляє :) І за них готова на все. То що, не проституція?

Що ви маєте на увазі просто пирїхати з концертом? Стати на фонтан і поспівати вживу? Організація концерту коштує чималі гроші навіть без гонорару співачки. Є людина, готова оплатити звук, сцену, транспорт - концерт стає потенційно можливим. Такі люди, на жаль є тільки під час виборів і на святкування дня міста. Зверніть увагу, що на халявний концерт з Русланою прийшло не так вже й багато народу. Скільки з них готові заплатити за квиток 20/30/40/50 грн.?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 січня 2010, 11:29 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
bast написав:
Дуже шкода що такі міроприємства проводяться лише в угоду поганій політиці та ще й за брудні політичні грощі.

Концерти на шару проводяться заради реклами. І не важливо чи це кандидат в президенти чи якийсь діджус-парад. Саме вони проплачують зірок, оренду всього обладнання і розкручують свій бренд. Безкоштовним (або з ціною 20-50 грн.) ще може бути концерт молодих виконавців, яких не показують по ТВ і не крутять по радіо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 січня 2010, 13:35 
Офлайн

Повідомлення: 1021
boddy написав:
........Попса не вирішує "а давайте завтра в жмеринку поїдем". Вона має замовлення - туди й їде. Хоть в конотоп, хоть в мухосранск - аби платили.

Отож бо і воно - аби платили. А хто платить і навіщо - до дупи. Скрізь тільки і чуєшь - гроші, гроші, гроші, прибуток, гонорар, своя частка. Гроші стали сенсом життя. Хіба що не молимося на них. Але вже не довго лишилося. Нікому ще не набридло? Персонально мені - вже давно.

І не треба пересказувати як організовуються і проводяться концерти зірок, скільки це коштує, скільки і кому іде - дуже добре знаю, геть не по наслишці. Хоча може комусь буде цікаво :)

До речі, це лише моя особиста приватна думка, яка зовсім не претендує на істину в останній інстанції. Та й від теми ми відхилились добряче. Можемо продовжити суперечку, якщо комусь цікаво, але мабуть треба міняти гілку форума :)

Вже по темі - а десь взагалі були оголошення що буде концерт? Бо багато хто взнав про нього вже постфактум, так би мовити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 січня 2010, 16:19 
Офлайн

bast написав:
Отож бо і воно - аби платили. А хто платить і навіщо - до дупи. Скрізь тільки і чуєшь - гроші, гроші, гроші, прибуток, гонорар, своя частка.
Ваші слова - "зажерлася попса".
Я лише наголошую, що приїзд і виступ - їхня робота. За свою роботу Ви мабуть теж отримуєте гроші, прибуток, гонорар?

У когось робота відкривати рота під фанєру, у когось - гавно качати з туалетів. І одне, і друге - досить тяжко (про гавно здогадуюсь, а з концертами у свій час поїздив і навиступався достатньо).

Так що або Ви неточно виразили свою думку і заплутали мене, або заплутались самі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 січня 2010, 23:05 
Офлайн

Повідомлення: 92
bast написав:

Вже по темі - а десь взагалі були оголошення що буде концерт? Бо багато хто взнав про нього вже постфактум, так би мовити.

Я побачила оголошення на ТЦК-сайті, але вже після концерту. А взагалі дізналась через ББС :te_le_fon: (баба бабі сказала)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2010, 01:09 
Офлайн

boddy написав:
Ваші слова - "зажерлася попса".
Я лише наголошую, що приїзд і виступ - їхня робота. За свою роботу Ви мабуть теж отримуєте гроші, прибуток, гонорар?

У когось робота відкривати рота під фанєру, у когось - гавно качати з туалетів. І одне, і друге - досить тяжко (про гавно здогадуюсь, а з концертами у свій час поїздив і навиступався достатньо).

Так що або Ви неточно виразили свою думку і заплутали мене, або заплутались самі.

Якщо ви поїздили і повиступали з концертами, то дуже добре знаєте на яких умовах організовуються виступи популярних виконавців. Узнаючи про ці умови з"являється запитання - а хто кому взагалі то потрібен? Глядачі артистам, чи навпаки?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2010, 02:13 
Офлайн

Уявіть себе на місці тієї ж Руслани.
У Вас є вибір:
1) Поїхати в комародрищенськ за 5к уе
2) Виступити на корпоративі в Одесі за 20к уе
3) Посунутись по глубинках за 100к уе в місяць
А Ви, чи Руслана - не сємєчкі соняшникові, всім одночасно не хватить.

Що Ви виберете?
Хто кому потрібен - не аргумент абсолютно, в Одесі глядачі такого ж сорту, як і в Ковелі - дві руки, дві ноги, український пашпорт.

Повторюю ще раз - це робота. І якщо за неї платять суму, яку хоче виконавець - виконавець буде диктувати умови.
От коли йому перестануть платити, тоді й умови зміняться.

Особисто я буду робити свою роботу там, де більше заплатять, слава богу в ній нічого аморального нема, дякуючи Богу тепер маю з чого вибирати.
Тому за мізери по 10 - 20 гривень я уже не берусь - тільки це не значить що я зажрався, просто хочеться їсти вкусно і спати мягко.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 січня 2010, 17:27 
Офлайн

Как говорится, на здоровье :)

У нас с вами слишком разные взгляды на жизнь. И каждый имеет на это полное право. А потому продолжать эту бессмысленную дискуссию не считаю нужным. Все равно каждый останется при своем и переубедить оппонента не сможет. Благо от этого спора ничья жизнь не зависит :)

А вообще всех с Рождеством :ded_moroz:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі