Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 19:41

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2007, 14:41 
Офлайн

Повідомлення: 33
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
чому тоді Glassjaw не вдіваються в чорно-рожеве??? А я знаю бо вони плювали на це. То напевне придумав якійсь даун і запустив усіх плаксіїв на це і сказав що то кольори ІМОУ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 грудня 2007, 03:54 
Офлайн

Повідомлення: 334
Як вам таке ІМОУ??? :twisted:
http://www.liveinternet.ru/users/nanika ... 94507/play

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06 грудня 2007, 19:33 
Офлайн

Повідомлення: 447
хня як завжди)))!!!

Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2007, 01:21 
Офлайн

Повідомлення: 59
Подякували: 1 разів.
Mak7 написав:

музика може бути, вокал - слабо

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2007, 22:57 
Офлайн

Повідомлення: 48
TARAS_____ написав:
Mak7 написав:

музика може бути, вокал - слабо

...ну так різні стилі емо є...там всякі емокорчікі,скрімікі...а це просто чьоткій закос російської групм...просто влом шукати і кідати різні ссилочкі :?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 01:55 
Офлайн

Повідомлення: 703
Імо ! Імо ! Імо ! Не нада їх так ганьбити ! Як писав якийсь там чел ! Вони просто , втрачені в собі , вони не знають , куди , і як їм йти далі ! Обговорювати , можна все і всіх , але так важко зрозуміти . . . Я згідни є такі шо тупо , показуха , короче лузери . . . Але є такі шо дійсно живуть ІМО культурою ! Треба поважати всіх , окрім . . .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04 січня 2008, 22:19 
Офлайн

Повідомлення: 216
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.
Я ваще не розумію навіщо жити, якщо ти Емо?
Емо переживають за все, за любу погану звістку можуть закінчити своє життя самогубством....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 січня 2008, 01:31 
Офлайн

Імо це можуть ! Та не нада їх так ганьбити , кжна культура має право на повагу ! Подумай над цим . . .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 січня 2008, 01:25 
Офлайн

Повідомлення: 14
Altair написав:
Емо переживають за все, за любу погану звістку можуть закінчити своє життя самогубством....

Та ладно! Самогубством? Лише одиниці ладні через якусь фігню покінчити життя самогубством! Емо переживають за все, гм, а по-твоєму краще класти на все і на всіх великий х... вони принаймні не прогнили морально так як більшість неформального люду, цим вони і виділяються, а як ми всі добре знаємо ніхто не любить людей які виділяються незалежно від того яка це людина. Вони страждають через несправедливе кохання, через людей, які просто використали їх колись заради , можливо, просто задоволення. Їхнє розчарування настільки велике, що вони просто не звертають уваги на хороші події, та й знайти щось хороше в наш час важко. Вони просто не наважуються себе чимось зайняти, чи просто не думали про це. Але легше відцуратись, аніж спробувати зрозуміти. А тим паче легше сказати що вони непотріб і витерти об них ноги. Можна тоді зустрічне запитання? А навіщо жити, якщо ти окрім як себе нікого не хочеш зрозуміти, та й мабуть на те що я написав ти просто відповісиш щось типу "Ти емо?" чи виділиш якусь фразу надруковану мною і будеш прикулупуватись, типу а чЁ так, А? Ти хоч з кимось з представників цієї культури спілкувався???? Чи ти гоп, і все що не таке то неправильне і його треба знищити. Подумай над тим за кого ти кращий якщо ти не емо? Правда якщо в тебе є чим!!!
P.S. Стосується всіх хто негативно відгукувався про Емо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 січня 2008, 04:13 
Офлайн

Hudoznik написав:
Altair написав:

Та ладно! Самогубством? Лише одиниці ладні через якусь фігню покінчити життя самогубством! Емо переживають за все, гм, а по-твоєму краще класти на все і на всіх великий х... вони принаймні не прогнили морально так як більшість неформального люду, цим вони і виділяються, а як ми всі добре знаємо ніхто не любить людей які виділяються незалежно від того яка це людина. Вони страждають через несправедливе кохання, через людей, які просто використали їх колись заради , можливо, просто задоволення. Їхнє розчарування настільки велике, що вони просто не звертають уваги на хороші події, та й знайти щось хороше в наш час важко. Вони просто не наважуються себе чимось зайняти, чи просто не думали про це. Але легше відцуратись, аніж спробувати зрозуміти. А тим паче легше сказати що вони непотріб і витерти об них ноги. Можна тоді зустрічне запитання? А навіщо жити, якщо ти окрім як себе нікого не хочеш зрозуміти, та й мабуть на те що я написав ти просто відповісиш щось типу "Ти емо?" чи виділиш якусь фразу надруковану мною і будеш прикулупуватись, типу а чЁ так, А? Ти хоч з кимось з представників цієї культури спілкувався???? Чи ти гоп, і все що не таке то неправильне і його треба знищити. Подумай над тим за кого ти кращий якщо ти не емо? Правда якщо в тебе є чим!!!
P.S. Стосується всіх хто негативно відгукувався про Емо.

Емо-х..мо! :twisted: Ніц розумного ти тут точно не написав!Зате я помітив,що вся ваша тусовка пропонує подумати над тим,сим!А ви самі думаєте??? :?: :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 01:02 
Офлайн

Только правда бываэт оскорбытельной ! Подумайте над цим , людину важко зрозуміти , а ж поки не станеш на його місце , вбити і не зрозуміти хто правий , це тупе безжальне вбивство , як і всі решта . . .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 10:17 
Офлайн

Maladoy написав:
Только правда бываэт оскорбытельной ! Подумайте над цим , людину важко зрозуміти , а ж поки не станеш на його місце , вбити і не зрозуміти хто правий , це тупе безжальне вбивство , як і всі решта . . .

Думайте,играйтесь :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 14
Mak7 написав:

Ти я бачу ох...єнний чєл!!!! Ти що за дітей нас вважаєш??? Якраз ти і пишеш тут як недорозвинений, нічого толкового крім: "це гівно, це срань" і таке інше! Навчись хоч трохи думати головою а не барабанними паличками!!! Обгрунтовуй хоч деколи те що пишеш!!! Ладно, забий!!! Я по всіх темах в яких ти писав зрозумів, що пишеш ти лише заради кількості повідомлень, а їхня кількість буде більша тільки тоді, коли зі всіма сперечатись!!!! Грайся далі в свою гру!!! Я не збираюсь флудити!!! Я пишу завжди обдумано і тільки тоді коли це потрібно!!!! З погавою, Ваш Hudoznik!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 14:03 
Офлайн

Hudoznik написав:
Mak7 написав:

Ти я бачу ох...єнний чєл!!!! Ти що за дітей нас вважаєш??? Якраз ти і пишеш тут як недорозвинений, нічого толкового крім: "це гівно, це срань" і таке інше! Навчись хоч трохи думати головою а не барабанними паличками!!! Обгрунтовуй хоч деколи те що пишеш!!! Ладно, забий!!! Я по всіх темах в яких ти писав зрозумів, що пишеш ти лише заради кількості повідомлень, а їхня кількість буде більша тільки тоді, коли зі всіма сперечатись!!!! Грайся далі в свою гру!!! Я не збираюсь флудити!!! Я пишу завжди обдумано і тільки тоді коли це потрібно!!!! З погавою, Ваш Hudoznik!!!

Невже цей форум для вас,настільки важливий???
Мені більше довподоби флуд! :twisted: :twisted: :twisted:
Цитата:
З погавою, Ваш Hudoznik

Ми тебе поважаємо! :twisted: Обдумуй і пиши далі! :twisted:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 січня 2008, 17:02 
Офлайн

Повідомлення: 216
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.
Майже всі Еммо вважають, що вони унікальні.....
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: