Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 11:47

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 68 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Нові фантастичні фільми
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2011, 12:54 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Paul Archangel написав:
Да ладно , шо ви всі ........ Я в школі почті відмінник , книжок в ній начитався завалом ...... Постійно з укр. літератури та зарубіжної шось додому задають читати .... Колись помню зранку до вечора читав фантастику , ну а зараз просто надоїло ...... Може пізніше знову вернусь до книжок ......

Потім буде пізно. Потім часу не буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2011, 13:02 
Офлайн

Повідомлення: 156
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
:ny_tik: :smu:sche_nie: Але й зараз шось не хочеться ..........

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 12:11 
Офлайн

Повідомлення: 703
Ти для початку прочитай хоть одну книжку,якшо не сподобається то і не будеш читати... :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 16:14 
Офлайн

Недавно читав ( точніше рік назад :-) ) "Темна ріка" .... Почав читати , а кінчити шось бажання не було .... Потім подумав , шо в книзі те саме , шо в кінові :a_g_a: То який сенс читати місяць книжку , якшо мона подивитися кіно за 2 години ???? :nez-nayu:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 16:45 
Офлайн

Paul Archangel написав:
Недавно читав ( точніше рік назад :-) ) "Темна ріка" .... Почав читати , а кінчити шось бажання не було .... Потім подумав , шо в книзі те саме , шо в кінові :a_g_a: То який сенс читати місяць книжку , якшо мона подивитися кіно за 2 години ???? :nez-nayu:

Оце в тебе і порівняння...тобі рочків скільки?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 19:41 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Тема: Нові фантастичні фільми

Paul Archangel написав:

Тут ти не правий. Прочитай і порівняй. А якби ти і справді багато читав, то зрозумів би, що мсяць книжку не читають (здебільшого). Я за тиждень прочитав Хроніки Амбера автора Желязного. Можеш пошукати в інтернеті, порівняти. Дехто на цьому форумі може й швидше прочитати такого розміру книжки. Іноді "з'їдаю" книжку за вечір (таку що десь 300 сторінок). Коли багато читаєш, то 50 сторінок на годину не проблема ні для кого. В книжках, якщо читати не для галочки, завжди краще все описано, детальніше, захопливіше. Наприклад фільм "Я - Легенда" знятий по мотивам книги, але прочитавши книгу я зрозумів, що в фільмі все набагато не так і багато чого упущено, абсолютно змінена кінцівка (яка є завжди важливою), і сам фільм, відносно книги, просто попса. І взагалі порівняти фільми і книги смішно...

Крім того, коли читаєш книжку навчаєшся правильно, літературно, висловлювати думки. Навчишся інтуітивно ставити коми, двокрапки, тире, кавички тощо. Навчишся правильно використовувати художні обороти, порівняння, епітети і взагалі піднімеш рівень ораторства. В тебе з'явиться можливість дізнатися нові слова (саме нові, такі, як балетристика). Читання художньої літератури розвиває розумові здібності (підвищується iq). Крім того, коли виростеш, буде про шо поговорити з людьми. А фільми часто не мають більшості таких переваг, навіть, якщо брати до уваги арт-хаус.

Сподіваюся ти зробиш для себе висновки, доки тобі не пізно. А знаючи Fantoman'a (вірніше його поведінку на форумі) мені здається, що він був дуже саркастичний у своїх висловлюваннях, по відношенню до книжок.

І про цитату діалогу Холмса і Ватсона хочу сказати, що ніколи людина не стане "про" без розуміння елементарного, основ. Не можна стати спеціалістом в області (будь-якій), без, наприклад, середньої освіти. Хіба професійним збирачем сміття тощо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 20:10 
Офлайн

Maladoy написав:
Оце в тебе і порівняння...тобі рочків скільки?

14 , а шо ????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 21:02 
Офлайн

Повідомлення: 901
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
zax13 написав:
Коли багато читаєш, то 50 сторінок на годину не проблема ні для кого

Мммм, можливо то і не проблема, але завтра ти і не згадаєш двох речень з прочитаних 50 сторінок за 30 хв. Зазвичай, коли читаю художню літературу, то і швидко виходить, але потім можу забути деякі важливі деталі чи ще що.. Якщо щось хочу дійсно запам'ятати (наприклад, в технічній спец. літературі), то обдумую кожне прочитане речення, щоб не загубити суті.

zax13 написав:
Крім того, коли читаєш книжку навчаєшся правильно, літературно, висловлювати думки. Навчишся інтуітивно ставити коми, двокрапки, тире, кавички тощо. Навчишся правильно використовувати художні обороти, порівняння, епітети і взагалі піднімеш рівень ораторства. В тебе з'явиться можливість дізнатися нові слова (саме нові, такі, як балетристика). Читання художньої літератури розвиває розумові здібності (підвищується iq). Крім того, коли виростеш, буде про шо поговорити з людьми. А фільми часто не мають більшості таких переваг, навіть, якщо брати до уваги арт-хаус.

Пітримую!

zax13 написав:
І про цитату діалогу Холмса і Ватсона хочу сказати, що ніколи людина не стане "про" без розуміння елементарного, основ. Не можна стати спеціалістом в області (будь-якій), без, наприклад, середньої освіти. Хіба професійним збирачем сміття тощо.

Тут не погоджуся. Професіоналом ти можеш стати (от, наприклад, звичайні інженери, які виконують замеханізовані автоматичні дії, чи той же водій автобуса - він може професійно водити транспорт, не тямлячи в його будові; він же "профі!").
АЛЕ, і це стосується працівників інтелектуальних. Бути освіченим, цікавим для співрозмовника, стати "про" в справі, скажем, професора (не з одним вже стикався) без книжок, ну ніяк!

Paul Archangel написав:
14 , а шо ????

По-моєму цим все сказано!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 23:21 
Офлайн

b0t написав:
По-моєму цим все сказано!

Ну і все - тема закрита !!!!!! Можливо , хтось нарешті напише повідомлення за темою ????? :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 23:23 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
на мою думку - є три різні жанри:
1- фентезі - Г.Потер....
2- фантастичний фільм (або з елементами фан-ки) - Початок...
3- космічна фантастика -Зоряний шлях

найбільше люблю - 3
2- теж круто
1- взагалі не дивлюся (хоча розказати про них можу все :hi_hi_hi: )

от мин.року Зоряний шлях і сподобався, а ще з останнього - перші Трансфлрмери, бо продовження -так собі.
а взагалі люблю дуже классику - Чужі, хоча вони і тісно межуть з жахами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 00:48 
Офлайн

Стівена Кінга почитай,ось тобі і фантастика,і книга :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 02:00 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Про різниці фільму і книги. Я дуже сльно це відчув на прикладі твору Хайнлайна "Звёздный десант". Книга - супер, аж дихає тими подіями. Фільм - середнячок серед фантастичних бойовиків. І після такого скажіть мені "досить подивитися фільм".
Грубо кажучи, це як секс по телефону чи пиво по телевізору.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 16:34 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
AndroVit написав:
Про різниці фільму і книги. Я дуже сльно це відчув на прикладі твору Хайнлайна "Звёздный десант". Книга - супер, аж дихає тими подіями. Фільм - середнячок серед фантастичних бойовиків. І після такого скажіть мені "досить подивитися фільм".
Грубо кажучи, це як секс по телефону чи пиво по телевізору.

Гарний приклад.

Додам, що це як заочно наїстися...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 16:43 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Справа в тому, що читаючи книгу сам собі уявляєш обставини, будівлі, людей про яких там йдеться. Ти спираючись на свої вподобання підсвідомо малюєш в уяві всі образи. В голові прокручуєш візуально всі дії персонажів та навколишній інтерєр.
Приклад з свого життя. Я прочитав всі книга Стаута про детектива Ніро Вульфа. Будинок в якому жили персонажі, їх вигляд такий як собі в образі намалював незабуду ніколи (амнезію не рахуємо). Намагався дивитися екранізації. Довше 10 хвилин не витримував. Я починав в душі недоумєвать "Чому режисер не міг акторів найти кращих під сюжет? Чому будинок геть не такий як в книзі? Чому геть не та атмосфера". Читання книги заставляє читача включати думку та фантазію, заставляє разом з героями переживати всі події. Фільм все ці відчуття тупо вбиває.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2011, 01:10 
Офлайн

nekton написав:
Справа в тому, що читаючи книгу сам собі уявляєш обставини, будівлі, людей про яких там йдеться. Ти спираючись на свої вподобання підсвідомо малюєш в уяві всі образи. В голові прокручуєш візуально всі дії персонажів та навколишній інтерєр.
Приклад з свого життя. Я прочитав всі книга Стаута про детектива Ніро Вульфа. Будинок в якому жили персонажі, їх вигляд такий як собі в образі намалював незабуду ніколи (амнезію не рахуємо). Намагався дивитися екранізації. Довше 10 хвилин не витримував. Я починав в душі недоумєвать "Чому режисер не міг акторів найти кращих під сюжет? Чому будинок геть не такий як в книзі? Чому геть не та атмосфера". Читання книги заставляє читача включати думку та фантазію, заставляє разом з героями переживати всі події. Фільм все ці відчуття тупо вбиває.

:co_ol: :co_ol: :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 68 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: