Сподобався форум - постав +1

Візи в Італію. Хто робив у Львові?

Запитуємо... Відповідаємо...

Модератори: AndroVit, Igal, nekton

Візи в Італію. Хто робив у Львові?

Повідомлення Скаллі » 09 липня 2015, 12:24

Доброго дня. Не знаю чи пишу у правильний розділ сайту, але надіюсь на публікацію.

Дуже прошу людей, які робили візи у Італьйському Візовому Центрі у Львові залишити свої відгуки. Вам теж не пощастило, чи одна я невдаха?

Історія така: збирала документи сама, без допомоги сторонніх організацій, готувалась цілий місяц, надала всі документи строго по переліку на їхньому сайті - документи в мене не прийняли та дали це список із 6 справок за які на їхньому сайті навіть не згадується. Це знущання якесь! Мені не так то просто їздити до них, а тут ще і маєш їздити по 10 разів, бо незрозуміло для чого їм сайт взагалі.

По друге, сказали бо обовязкого має бути бронь квитків на літак, без неї ніхто візи не дасть. На моє справедливе питання, хто мені буде повертати кошти якщо дадуть відмову в візі (як це вже зі мною раз було!) дівчинка-менеджер потупила очі. До того ж я знайшла цікаву інфу про те, що ці візові центри отримують проценти з неповернених коштів за білети, і разі не видачі візи.

Дуже прошу поради, як з ними бути і що можна роботи? Бо дуже не хочеться знову вибачте, просрати купу грошей, як вже доводилось один раз.
Скаллі
 

Re: Візи в Італію. Хто робив у Львові?

Повідомлення HotBird » 15 серпня 2015, 16:32

Надто мало інформації. Який тип візи, терміни перебування і т.д. По-друге, якщо ви незаміжня, то теж можуть доколупатись. І потім, немає практично таких компаній, які не повертають гроші за невикористані квитки. Треба читати їхню політику. Та й на літаках світ не зійшовся, ви можете забронювати квиточки і на автобус, а при отриманнні візи їх повернути.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.


Повернутись до Питання Відповіді

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron