Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 23:03

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ковель-Брест як добратися автобусом автостопом
ПовідомленняДодано: 11 квітня 2013, 23:26 
Завтра мені треба бути в 2 годині в бресті (якщо вних та сама година). В ковелі буду найраніше в 10 год. Автобус їде до 14-20 до бреста тобто якщо він не приїде на годину швидше я не втигаю. тому цікавлять альтернавні варіанти. Зокрема чи є в цьому районі піший чи лише автомобільний перехід до білорусі, чи можна цей марштрут перетнути автостопом? (в цьому плані цікавить скільки триває приблизно перехід через митницю) Де можна в бресті обміняти гривні?

Догори

Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Ковель-Брест як добратися автобусом автостопом
ПовідомленняДодано: 12 квітня 2013, 20:06 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Українец написав:
цікавлять альтернавні варіанти.

Варіанти є. Питання в сумі яку ти згоден викласти.

Українец написав:
В ковелі буду найраніше в 10 год

Що мішає проснутися на кілька годин раніше і приїхати в Ковель десь в 8.00 або ще раніше і переночувати на вокзалі?

Українец написав:
чи є в цьому районі піший чи лише автомобільний перехід до білорусі,

Географію в школі не викладали? Мапами користуватися не вміємо? Хоча якщо хтось вважає що пішком набагато швидше - стяг в руки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2013, 19:45 
Мапами дуже добре вмію користуват ися: да і шо там-вийшов з ковеля на виході на брест! Але за годину навіть і натяку не було. Видно брати зайвих пасажирів ніхто не хотів. Та й напевно дивув. чого він там вдень голосує. Тому мусив їхати автобусом який приїхав 15:30. Попередній автобус чомусь навіть не зупинився на зупинці на поворот на вулиці брестській ? Але 14:20 було б і так запізно. А на рахунок попуток то мене здивувало що буси возять людей аж за 100 грн., хоча автобус 50 грн., а двома дизелями взагалі 13 грн. Хоча ще 10:30 один із таких маршрутчик ів засум. що до 2-ої можна заіхати. Хоча якщо мене хтось просвітить скільки іде бус може пошкодую що не заплатив. Бо 135 км. бус мав би долати максимум за 2 год. плюс пів години на границі. Хоча забаґанки цих приватникі в немалі:100$ на машину тобто обовязково 8 пасажирів. Хоча мені здається автостопом -за 50 гривень важко хто б би мав відмовитис я.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2013, 21:37 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
"Взрив мозга".
Я зрозумів суть, але лише після третього прочитування

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2013, 08:46 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 16 разів.
Дізелями саме тема. в 1 ночі їде до Заболоття. В заболотті вже чекає білоруський дізель. Гроші можна поміняти в мінял біля входу в вокзал (шо і раджу зробити, в Бресті гривні купують дешевше) В Заболотті курс 1грн за 1000 біл. руб. Білет в касі в Заболотті не купуйте, сідайте в дізель і тут же купуйте в білоруського провідника. В білоруському дизелі дешевше на пару грн., ніж купити в касі в заболотті. Якщо плануєте в цей же день вертатись назад, прямо в дизелі можете купити білет і назад (діє до кінця доби.)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2013, 16:27 
Так нам и нада--это наш ответ чемберлену? А взагалі місто сподобалося, хоч виявляється область із найменшими доходами в білорусі. Я про Брестську область і Брест якщо хтось збирається тепер уже 9 разів перепрочитувати. Ще можу кинути фразу і слово яке можливо вже двічі колегу доведе до взриву вище шиї. Як вам: Хуткій тягнік і населений пункт "Асавая". Дам підказку. Останнє напевно переводиться на українську як Осьова. Хоча спершу може здатися що це китайська пішла. А якщо серйозно. То що б нам так не треба було, то мені після переїзду кордону треба було звертати в сторону Кобрина. Тоді на поїзд я ше міг встигнути. Але простоявши на виїзді з ковеля без натяку що попутка зупиниться (а їхав я автобусом які в РБ особливо непоширені на довгі відстані), навряд чи ситуація би змінилася на бічному повороті в сторону Кобрина на трасі Ковель-Брест.

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі