Сподобався форум - постав +1

Обдурили...

Запитуємо... Відповідаємо...

Модератори: AndroVit, Igal, nekton

Обдурили...

Повідомлення osram » 23 березня 2013, 18:33

Народ така проблема замовив диски на машину з цього сайту
Написав що мені требі, мені дали номер телефону їхнього представника в україні. Зв'язався з ним скажав що потрібно розміри і тд... Мої диски PCD 5x100 а мені прислали 5x112 звичайно ж вони не підходять але, я цього не побачив відразу, мені почали втирати мол все добре все підходить... Поставив резину, зблансував і вирішив поставити і тут так як і думав вони не підійшли... Знову подзвонив до хлопчини у якого замовляв, сказав що така казка, він сказав що можна обміняти якщо диски не поцарапані, диски були не царапані але їх не захотіли приймати бо залишились грузікі балансіровкі... Нард дайте якусь пораду що робити.. Бо дуже обідно і заплатив 400$ :-(
Востаннє редагувалось osram в 23 березня 2013, 19:08, всього редагувалось 1 раз.
osram

Повідомлення: 76
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Обдурили...

Повідомлення KOT » 23 березня 2013, 18:43

кінь оголошення в інет, що продаєш.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
KOT

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Повідомлення nekton » 23 березня 2013, 18:47

Порада 1. Навчися ставити розділові знаки. А то фрази типу "можна обміняти якщо не поцарапані диски були не царапані ", "не захотіли приймати їх бо залишились грузіі балансіровкі" просто вивертають мозок.
Особисто я мало, що зрозумів з твоєї писанини.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
nekton

Повідомлення: 5289
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Повідомлення osram » 23 березня 2013, 19:08

osram

Повідомлення: 76
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Повідомлення bern » 23 березня 2013, 21:55

якщо ти робив офіційно заказ, такий як ти писав 5x100(задокументовано або в електорнному вигляді), а тобі прислали 5x112, то думаю можна з ними домовитись, правда велика проблема що ти їх вже бортував
bern

Повідомлення: 117
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста:

Повернутись до Питання Відповіді

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість