Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 16:32

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Графік показу та анонси фільмів кінозалу "Прем`єра"
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Ruslana TS написав:
???????? Тобто? Оцифровка краща за плівку?

Так. Я дивлюсь HDRip-и. Результат: враження від "Сумерки: Сага" були абсолютно
Тег quote для кого?
Ruslana TS написав:
це правда - є така проблема з культурою наших відвідувачів. Коли саме я була там - то навіть знаю, коли це було. Сама те бидло і виводила
А ще можна вийти з залу - і сказати що не так. І книга "жалоб" там лежить, щоб до мене таки доходили Ваші невдоволення.

Найміть охорону.
Книгу жалоб Вашу я бачити не бачив.
Злістній тітці біля входу, схоже, моє невдоволення було глибоко до ****.
Ruslana TS написав:
???????????????????????? А це що за новина ?

Ой, а Ви не знали? Як жаль!
Знаки запитання ставляться до, а не після речення. І не більше одного.
Ruslana TS написав:
правда. Особливо, коли фільм іде 2,5 год. І не зміняться найближчим часом.

Хоч щось Ви признали, та й то не збираєтесь нічого з цим робити.
Ruslana TS написав:
і це теж треба було сказати на виході із залу.

Скажу тут: поверніть мені 36 грн. :mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 12:04 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Кінозал в нас один в місті і закривати його через те, що там не зручно сидіти я думаю не варто. І ціна за перегляд 12 грн., я думаю, економічно обгрунтована. А, якщо, поміняти стільці, найняти охорону і врахувати кількість відвідувачів, то ціна виросте в кілька разів і ходити туди будуть ще менше. Я думаю, що люди, які займаються цим кінозалом роблять велику роботу, за що їм велике "ДЯКУЮ". :handshake:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 12:08 
Офлайн

mike_fashist написав:
Кінозал в нас один в місті і закривати його через те, що там не зручно сидіти я думаю не варто. І ціна за перегляд 12 грн., я думаю, економічно обгрунтована. А, якщо, поміняти стільці, найняти охорону і врахувати кількість відвідувачів, то ціна виросте в кілька разів і ходити туди будуть ще менше. Я думаю, що люди, які займаються цим кінозалом роблять велику роботу, за що їм велике "ДЯКУЮ". :handshake:

Я платив би і 50, якби було за що платити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Ціну в 50 грн. за перегляд фільму заплатять не всі відвідувачі, які є зараз. А показувати кіно для трьох відвідувачів за сеанс ніхто не буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 12:17 
Офлайн

mike_fashist написав:
Ціну в 50 грн. за перегляд фільму заплатять не всі відвідувачі, які є зараз. А показувати кіно для трьох відвідувачів за сеанс ніхто не буде.

От тому більше ноги моєї там і не буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 19:43 
Офлайн

Повідомлення: 65
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
[quote="Abram"]Ходив я у ваш кінотеатр. Вперше і востаннє.
скачана з Інтернету екранка/TS матиме кращу якість, ніж фільм в кінотеатрі!
Принесіть, якщо маєте час, до нас в кінотеатр скачану вами екранку, подивемось на великому екрані, порівняємо з відтворенням з плівки. ЦЕ ВИКЛИК! На даний момент можна порівняти з фільмами "Сутінки.Новолуння" та "Антикілер Д.К". Причому можна сунути для порівняння: TS, DVD-ріпи, та HDRip з розширенням 1280х720; (відеопроектор більш-менш дозволяє(Sanyo PLC-XT10, 1024x768 )але потрібен комп чи BDплейєр)......Це все фігня за великим рахунком.Не фігня те, що всіх зачіпає в ковельському кінотеатрі : а)застарі фільми, або з затримкою в 2,3 чи 4 тижні;б)неможливість розслабитись перед сеансом;в)неможливість насолодитись фільмом.
Тепер по підпунктах... :!:а)для першого екрану дистрибютори вимагають прокатну плату непосильну для нашого кінотеатру(як ви гадаєте, скільки потрібно глядачів..,пардон скільки прийде глядачів на світову премєру скажімо "містера пупкіна"???...не гадайте, тому, що суми від проданих квитків за ціною 12грн. не вистачить, щоб покрити прокатну плату,який би блокбастер це не був);
б)ми орендуємо приміщення колишнього кінотеатру, нині ПУМ від відділу освіти і тому облаштувати якесь кафе, мінібар не маємо можливості, а поставити шкіряні дивани в холлі є бажання та здоровий глузд не дозволяє;
в)на самперед нові крісла та інтерєр.Це болюче питання оскільки приміщеня кінозалу не є у приватній власності.Вкладати 64тис.грн для того, щоб під час чергового КВНа ці крісла подерли?...Стосовно культури декого з наших глядачів, то з цим ми боремось усіма правдами і неправдами, (просто модераторам на форумі :D хтось залаявся або нетверезий зайшов, пимпочку натиснув :gun: і нема чувака) вибачте на охорону грошей не вистачає.
Ну а на завершення давайте створимо кінотеатр нашої мрії!!! ЩО ЦЕ? ЯК ЦЕ?? Все просто, дістаємо фантазію(власну) і калькулятор : приміщення в центрі міста площею десь 200 кв.м.з орендою (не погодинною) років на двадцять мін.+ облаштування залу хочаб тканинною звукоізоляцією та кріслами по 80 У.Є.за шт. десь 100 крісел вистачить+МОЗГИ "кинотеатру сучасного" новий тип проекторів це вже не плівка це 4k зображення з роздільною здатністю 4096 х 2160 з можливістю перегляду скажімо фільму "Аватар" у realD 3D в стереоокулярах (круто правда!) ціна ще круче 100 тис. єврів ==== ДОРІВНЮЄ ===== в Ковелі світові премєри фільмів ТАТААААМ, повний зал ТАТААААААМ, попкорн, ціна квитків 50 грн. і усміхнені симпатичні дівчата на касі, що будуть після сеансів пропонувати заповнити книгу скарг і пропозицій. Ну а банально закритися для нас немає неіякого резону,Невиплачений кредит ще за те обладнання , що встановлено. Виплатимо і ноги нашої там чи тут не буде . ПРИЄМНОГ ПЕРЕГЛЯДУ

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 19:57 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
2Abram
прагнення зробити світ кращим - характерне тільки для юного віку.Тоді все або чорне, або біле. на жаль з віком розумієш - та сіре ж все!
Ідеального не було і не буде. І всім явно не догодиш.
Нашій державі взагалі начхати є у якомусь там місті кіно чи немає. Це 100% наш приватний проект. Без додаткового чийось капіталу . Лише кредити. І робили ми все з "0"
САМІ. І тепер багато що розуміємо в цій справі. Тому я так спокійно і пишу про проблеми, які вирішити неможливо. Якщо Ви ходили до нас5 років назад - то повинні памятати і Охорону в залі з ВДСО. Скажу, що з 5 охоронців - 4-х треба було самих охороняти. Так що і тримати їх - сенсу нема.
Для завершення дискусії по Вашому особистому відвідуанню може скажете коли і на ск. год. був той сеанс. І я обовязково розберусь. Бо щодо переривання плівки немаю жодного уявлення, та швидше за все це переходи з апарата на апарат, які відтворюють почергово. Якщо немає точок переходу, кіномеханік при першому перегляді може не перейти вчасно.
і 36 грн. своїх можете забрати . Мій тел, див.вище.
А довести свою правоту хочете - див.вище пропозицію по екранках.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 20:06 
Офлайн

mike_fashist написав:

ну хоч хтось подякував. :D І я не роблю зцього велику подію, просто приємо , що хтось помітив. До нас в Ковелі 10 р кіно не було. І ми фактично виростили своє покоління кіноглядачів і весь час щось вкладаємо і вкладаємо в ту бездонну бочку так як технології не йдуть, а летять вперед. за 5,5 років нашого існування - все постійно змінюється. І не дивлячись на те, що аппарати старі, до них уже стільки всього добавили....Бо інакше вони просто не відтворюватимуть сучасну плівку.
Держава не підтримує ніякі починання в кінобізнесі. А населення споживає все безкоштовне через інтернет, підтримуючи піратство. І ніхто ніби - то цього не помічає.

Давно втратили всі іллюзії. Завжди хтось чимось дорікає. І так рідко дякую почуєш. я не проти змінити 90%концепції кінозалу. Але на те що варто спробувати - не вистачить грошей. А те що можна було б зробити на заздрість київським кінотеатрам - нема ніякісінької доцільності.

і кінозал у нас давно не стаття доході, а лише стаття витрат. Тому ми завжди працювали на звичайних роботах, а не розраховували на кінозал.

ну що, як сказав начальник - приємного перегляду :)

Востаннє редагувалось Ruslana TS в 30 грудня 2009, 20:13, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 20:09 
Офлайн

cjyura,
Не читав. Не осилив відсутність розділових знаків. Мо' якось простіше виразишся?
Тільки спочатку щось там трохи зрозумів.
Екранок не дивлюсь. TS теж. Виключно HDRip/DBRip на 22" моніторі з 5.1 акустикою. На м'якому дивані. З чаєм. Безкоштовно. Без ефекту присутності глядачів.
Ruslana TS,
25 грудня, сеанс на 20:00.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 20:18 
Офлайн

перекладаю:

Принесіть, якщо маєте час, до нас в кінотеатр скачану вами екранку, подивемось на великому екрані, порівняємо з відтворенням з плівки.
ЦЕ ВИКЛИК!
На даний момент можна порівняти з фільмами "Сутінки.Новолуння" та "Антикілер Д.К". Причому можна сунути для порівняння: TS, DVD-ріпи, та HDRip з розширенням 1280х720; (відеопроектор більш-менш дозволяє(Sanyo PLC-XT10, 1024x768 )але потрібен комп чи BDплейєр)......
Це все фігня за великим рахунком.
Не фігня те, що всіх зачіпає в ковельському кінотеатрі :
а)застарі фільми, або з затримкою в 2,3 чи 4 тижні;
б)неможливість розслабитись перед сеансом;
в)неможливість насолодитись фільмом.
Тепер по підпунктах...
а)для першого екрану дистрибютори вимагають прокатну плату непосильну для нашого кінотеатру(як ви гадаєте, скільки потрібно глядачів..,пардон скільки прийде глядачів на світову премєру скажімо "містера пупкіна"???...не гадайте, тому, що суми від проданих квитків за ціною 12грн. не вистачить, щоб покрити прокатну плату,який би блокбастер це не був);
б)ми орендуємо приміщення колишнього кінотеатру, нині ПУМ від відділу освіти і тому облаштувати якесь кафе, мінібар не маємо можливості, а поставити шкіряні дивани в холлі є бажання та здоровий глузд не дозволяє;
в)на самперед нові крісла та інтерєр.
Це болюче питання оскільки приміщеня кінозалу не є у приватній власності.
Вкладати 64тис.грн для того, щоб під час чергового КВНа ці крісла подерли?...

Стосовно культури декого з наших глядачів, то з цим ми боремось усіма правдами і неправдами, (просто модераторам на форумі хтось залаявся або нетверезий зайшов, пимпочку натиснув і нема чувака) вибачте на охорону грошей не вистачає.

Ну а на завершення давайте створимо кінотеатр нашої мрії!!!
ЩО ЦЕ? ЯК ЦЕ??
Все просто, дістаємо фантазію(власну) і калькулятор :
приміщення в центрі міста площею десь 200 кв.м.з орендою (не погодинною) років на двадцять мін.+ облаштування залу хочаб тканинною звукоізоляцією та кріслами по 80 У.Є. за шт. десь 100 крісел вистачить
+МОЗГИ "кинотеатру сучасного" новий тип проекторів
це вже не плівка це 4k зображення з роздільною здатністю 4096 х 2160
з можливістю перегляду скажімо фільму "Аватар"
у realD 3D в стереоокулярах (круто правда!)
ціна ще круче 100 тис. єврів ====

ДОРІВНЮЄ ===== в Ковелі світові премєри фільмів
ТАТААААМ,
повний зал ТАТААААААМ, попкорн,
ціна квитків 50 грн.
і усміхнені симпатичні дівчата на касі, що будуть після сеансів пропонувати заповнити книгу скарг і пропозицій.

Ну а банально закритися для нас немає неіякого резону,
Невиплачений кредит ще за те обладнання , що встановлено.
Виплатимо і ноги нашої там чи тут не буде . ПРИЄМНОГо ПЕРЕГЛЯДУ

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 20:31 
Офлайн

Ruslana TS написав:
Принесіть, якщо маєте час, до нас в кінотеатр скачану вами екранку, подивемось на великому екрані, порівняємо з відтворенням з плівки.

А нафіга мені його до вас тягнути? Я і в себе можу непогано глянути. І задоволення ну ніяк не порівняти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 20:34 
Офлайн

Ruslana TS,
25 грудня, сеанс на 20:00.[/quote]

Ви були з двома дівчатами ?
і перед сеансом злісна тітонька з Вами говорила про квитки непідписані?
чи це не Ви ?
більше ні про які жалоби вона не каже. Хоча вривався 1 пяний, якго так і не пустили на сеанс. А ті, що говорять в залі - їх заткнути неможливо . Я 5,5 років стараюсь. І чим далі - тим гірше.
Одній дівчині стало погано , коли вона вийшла з залу в холл і біля неї довго бігали.
всі бігали в туалет і за пивом весь фільм.
і , як мені сказала тітонька-адміністратор на вході, ніхто більше не жалувався, ніяких інцендентів не було.

це був перший сеанс фільма і можливо кіномехінік провтикала тупо переходи. З нею поговорю через 1-2год. Спитаю обовязково.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 20:35 
Офлайн

Abram написав:
Ruslana TS написав:

А нафіга мені його до вас тягнути? Я і в себе можу непогано глянути. І задоволення ну ніяк не порівняти.

ясно.
дискусія немає сенсу.
:) приємного перегляду !:) і масу задоволення ! :)
це без іронії. просто я втомилась від кіно................
просто страшно втомилась.....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 21:04 
Офлайн

Ruslana TS написав:
Ви були з двома дівчатами ?

Ага.
Ruslana TS написав:
і перед сеансом злісна тітонька з Вами говорила про квитки непідписані?

А це - ні. Це з кимось іншим біля мене.

До речі, про бігаючих. Пропозиція: перед дверима повісити темну тканину. Або якусь кабінку на вході. Абощо. Дуже дратує світло.
Бігаючим і волаючим пропонувати місця десь ззаду + окремий вхід. Щоб не заважали.

Тоді, можливо, я і подумаю над тим, щоб до Вас ще раз завітати. До того часу - дивуйтесь далі, чому у Вас немає відвідувачів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 21:09 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Та що ви звертаєте увагу на людину з постів якої так і "пре" хронічним незадоволенням і бажанням похизуватись своєю обізнаністю,вимогливістю і ще хто зна чим. Я в принципі ще жодного разу у вас небув ,але це тільки через брак часу та різними несприятливими обставинами.Але я обов"язково у вас БУДУ. Молодці що хоч щось робите для цього міста. Коротше, собаки гавкають,а караван то ІДЕ!!! :handshake: З наїзджаючим Новим Роком. :wink:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: