Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 15:16

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Смурфики
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2013, 20:19 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Прем'єра в Лос-Анджелесі http://www.youtube.com/watch?v=SAgrn5ZWABE
Прем'єра в Нью-Йорку http://www.youtube.com/watch?v=dTLYVDMh_XQ
Прем'єра в Лондоні http://www.youtube.com/watch?v=P3nTCx52WXM
Прем'єра в Київі http://www.youtube.com/watch?v=rBkxIXY4YM8

СМУРФИКИ 2 3D

THE SMURFS 2

Жанр: анімаційна комедія

Режисер: РАДЖА ҐОСНЕЛЛ («Скубіду», «Дім великої матусі»)

Хронометраж: 95 хв.

1 – 21 серпня в кінозалі «Прем’єра» ПУМ ім.Франка

Улюбленці всього світу запровадили моду на блакитний колір, стали авторами найулюбленішої мелодії, яка цілими днями крутиться у мільйонах голів, навчили всіх, що разом можна гори зрушити.
Маленькі смурфики знову готові розсмурфити до сліз батьків та дітей у кінотеатрах!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Смурфики
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2013, 20:23 
Офлайн

Про Смурфиків 2
В Смурфиках 2 злий чарівник Гаргамель викрадає Смурфетку і починає «клонувати» своїх власних анти-смурфиків під йменням «Неслухняники». Маленькі, але відважні смурфики повинні врятувати свою необачну подругу, позаяк тільки їй одній відоме таємне закляття, здатне перетворити неслухняників на справжніх смурфиків.

Про Смурфиків
Історія смурфиків – правовласник Пейо – почалася в 1958 році, коли вийшли комікси, що пізніше отримали нове життя і на маленькому, і на великому екранах. Персонажі Пейо надихали різних музикантів та художників, створені цілі колекції статуеток та іграшок, а також інших продуктів. В цілому більше 3000 найменувань різних продуктів було створено, щоб відомі компанії і бренди змогли презентувати свою місію за допомогою Смурфиків. І цифра продовжує рости, що доводить планетарні масштаби успіху персонажів Пейо!

Про Sony Pictures Entertainment
Sony Pictures Entertainment (SPE) є дочірньою компанією Sony Corporationof America, яка в свою чергу є філією токійської компанії Sony Corporation. Основна міжнародна діяльність SPE включає виробництво та дистрибуцію кіно – і телепродуктів в 159 країнах світу. Більше інформації на http://www.sonypictures.com/

Про Sony Pictures Animation
Sony Pictures Animation працює в сфері анімаційних розваг для аудиторії всього світу. Студія відома такими роботами, як «Монстри на канікулах» (2012р.), «Смурфики» (2011р.), а також «Мінлива хмарність, часом фрикадельки» (2009р.). Наступні проекти студії – «Смурфики 2» (реліз 1 серпня 2013р.) і «Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2» (реліз 24 жовтня 2013р). Sony Pictures Animation у співпраці з Aardman Animations створила дві анімації, які отримали схвальні відгуки критиків: «Місія: різдвяний порятунок» і номіновану на премію «Оскар» анімацію «Пірати! Банда невдах». В 2007 році анімація «Тримай хвилю» також отримала номінацію на премію «Оскар». Sony Pictures Animation є частиною Sony Pictures Digital Productions.

Про Lafig Belgium S.A.
Lafig Belgium - власник прав на створення аудіо-візуальних робіт, в основу яких покладено всесвіт смурфиків, а також міжнародних ліцензійних прав (разом із IMPS). Lafig Belgium контролюють нащадки П’єра Каліфора, більше знаного під псевдонімом Пейо, автора смурфиків.

СМУРФ і всі персонажі Смурфиків: ©Peyo. Всі права захищено. “Smurf” та “The Smurfs” зареєстровані торговельні марки STUDIO PEYO.

Про героїв

ТАТО СМУРФ (Джонатан Вінтерс) – добрий та чуйний батько 101 дитини (100 хлопчиків і 1 дівчинки), він робить все, щоб кожен почувався унікальним і щасливим у Селищі Смурфиків. Коли Смурфетку викрадає Гаргамель, то всі підтримують один одного: всі смурфи за смурфа і один смурф за всіх! Тато Смурф любить всіх однаково, але не може не визнати, що зв’язок з його єдиною прийомною донькою особливий. Вона завжди відчувала, що не така, як інші, і навіть й сам Тато Смурф не знає, як довести, що вона – справжній блакитний Смурфик.

СМУРФЕТКА (Кеті Перрі) думає про те, що вона може бути не на 100% справжнім блакитним Смурфиком. Це правда, що Гаргамель створив її, але Тато використав магію, щоб зробити її справжнім Смурфиком. Тому коли Гаргамель викрадає її напередодні дня народження і знайомить її з щойно народженими братиком і сестричкою, Неслухняниками, вона починає відчувати зв’язок із ними. Тато здійснює зухвалу спробу врятувати і повернути свою доню, та чи захоче Смурфетка повернутися в стару родину, або обере натомість тих, кого щойно знайшла?

Навіть після подорожі до Нью-Йорку, одного з найбільш вишуканих міст в світі, НЕЗГРАБКО (Антон Єльчин) не набув жодних нових, більш граційних манер. Але він не переймається, тому що знає, що важливо те, що всередині, а не назовні. Тому хоча він і не є очевидною кандидатурою в члени команди рятівників - і насправді в усьому винні його дві ліві ноги – саме він може виявитись ідеальним вибором в кінцевому результаті.

БУРКОТУН (Джордж Лопез) бачить хмари навіть в ясний день, але все от-от зміниться. Рятівна місія надихає його – він з гордістю перейменовує себе на Позитивного Смурфика! (Та невже?) Тепер його склянка на половину повна і він розуміє, як багато залежить від відношення до тих чи інших обставин – але чи врятує його сонячна диспозиція, коли справи підуть не так, як планувалося?

Знайомтесь: ЧЕПУРУН (Джон Олівер), безумовно, найкрасивіший Смурфик в Селищі – і він буде першим, хто вам про це скаже. Безперечно, він має шарм і добре виглядає, але навряд чи зможе бути цінним членом рятівної команди. Єдине місце, куди він може дивитися – дзеркало. Але навіть враховуючі ці фактори, Чепурун може здивувати вас глибиною свого внутрішнього світу і мужністю в той час, коли це необхідно… Або ні.

НЕСЛУХНЯНИКИ
ДРАЖНИЛКА (Крістіна Річчі) – сестра Смурфетки, яку вона щойно знайшла. Але, на відміну від Смурфетки, вона не така мила; в неї в крові – бути неслухняною, це її призначення. Нелегко мати такого тата, як Гаргамель – Дражнилку виховували так, щоб вона була жорсткою, нечесною та наполегливою в тому, щоб привернути Смурфетку на темний бік… але коли сестрички зустрічається, з’ясовується, що Дражнилка може бути не такою вже й неслухняною, як вона думає.

ГАКУС (Джей Бі Смув) - симпатичний, милий, гіперактивний та непосидливий Неслухняник, піддатливий впливу своєї сестри, Дражнилки. Він наче ураган, просто згусток енергії, що дуже (дуже!) мало розмовляє.

Якщо ви думаєте, що те, що ПАТРІК ВІНСЛОУ (Ніл Патрік Харіс) нещодавно став татом Блю, його заспокоїть, то ви помиляєтесь. Ну, це б могло його трохи вгамувати, якби він вирішив проблеми із своїм вітчимом, Віктором Дойлом. Вони вже десятиріччя не можуть зійтися на одній думці – Патрік згадує своє дитинство по-одному, а його вітчим має на це абсолютно іншу точку зору. Однак коли Смурфики вербують сімейство Вінслоу (і Віктора також!) для допомоги в місії врятування Смурфетки, всі ці суперечки виходять назовні і заважають команді зосередитись на своїй місії.

Материнські інстинкти ГРЕЙС ВІНСЛОУ (Джейма Мейс) допомогли їй подружитися зі Смурфиками під час їхньої першої поїздки в Нью-Йорк – а особливо із Смурфеткою, яку вона називає «сестрою». Тому Грейс не може сидіти, склавши руки в той час, як Гаргамель використовує Сурфетку для втілення свого зловісного плану: знищити Смурфиків! Взявши із собою свого сина, названого на честь Смурфиків, Блю Вінслоу (Джейкоб Тремблей), вона говорить своєму чоловіку, що її сестра в біді і вони їй допоможуть – БІГОМ!

ВІКТОР ДОЙЛ (Брендон Глісон) - привітний, неорганізований, суцільний безлад із великим серцем – повна протилежність своєму сину (пасинку!), Патріку Вінслоу. Здається, що не важливо, який намір має Віктор, його дії будуть абсолютно хаотичними і не принесуть нічого доброго… принаймні так ситуація виглядає для Патріка. Світ надто тісний для цих двох, вони не можуть знаходитись поряд… аж до того часу, коли обставини вимагають, щоб вони об’єдналися і допомогли врятувати Смурфетку.

Неймовірно, але факт: мерзенний і огидний ГАРГАМЕЛЬ (Хенк Азарія) тепер світова суперзірка, що має незліченних фанів, які захоплюються його паризькими магічними шоу, його «зловісною магією» та його чорним шармом. Не дивлячись на славу та вдачу, він все одно відчайдушно шукає способів досягти того, що задумав – стати найбільш всесильним підкорювачем світу та знищити Смурфиків! Створення Неслухняників та викрадення Смурфетки – це тільки частина величезного задуму, що повинен стати перепусткою до його могутності.

ОДІЛЬ(Софія Вергара) так само осяйливо-божественна та егоцентрична. Експерт з косметики замучила Гаргамеля створенням формули молодості, яку він їй обіцяв. Але в чаклуна просто немає на це часу, аж доки Оділь не дає «материнську» пораду його доньці, Смурфетці.

Про фільм. Улюбленці всього світу - вони ввели моду на блакитний колір, стали авторами найулюбленішої мелодії, яка цілими днями крутиться у мільйонах голів, навчили усіх, що разом можна гори перевернути. Маленькі смурфики знову готові розсмурфити до сліз батьків та дітей у кінотеатрах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2013, 21:00 
Офлайн

Зображення

БРІТНІ Спірс не тільки пострункішала, а й стала частіше вибиратися у світ.

Днями разом із синами співачка відвідала прем'єру мультфільму "Смурфики". Брітні стала автором головного саундтреку до мультфільму "Смурфики", тому не дивно, що до прем'єри готувалася ретельно.

Компанію їй склали улюблені сини Джейден і Шон Престон, яких співачка навіть зняла у своєму новому кліпі, присвяченому виходу мульта. На фотокол Брітні виглядала цілком щасливою, знову перефарбувалася в блондинку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2013, 21:45 
Офлайн

1 серпня на екрани кінотеатрів виходить улюблений дітлахами всього світу фільм про блакитних маленьких чоловічків – СМУРФИКИ 2. Цього разу герої стрічки говоритимуть до глядачів голосами телеведучої ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ, модельєра АНДРЕ ТАНА та фронтмена гурту «ТІК» ВІКТОРА БРОНЮКА. Напередодні релізу зірки українського шоу-бізнесу, які працювали над дубляжем стрічки, діляться своїми враженнями.
Зображення
Для ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ це вже друга зустріч з її героїнею – єдиною дівчиною-смурфиком, Смурфеткою. Ольга розповідає: «Я дуже ностальгувала. Під час роботи над дубляжем першої частини стрічки не розуміла сповна, з яким легендарним фільмом маю справу. А потім, коли світ його побачив, скрізь почалася справжня смурфоманія. Пригадую, в Лондоні, приревнувала Смурфетку: її портрет був на футболках багатьох модниць. Дивно було бачити наче свою світлину на грудях людей, які чомусь мене не впізнають . Своїй доньці, Златі, я накупувала іграшкових смурфиків. Цього разу я ще раз переконалася, що ми зі Смурфеткою родички. В фільмі є момент, коли Смурфетка тікає від погоні. На шляху їй трапляється сміття. І вона, забуваючи про небезпеку, заявляє: « ... в цій країні треба прибрати!» Як я в «Ревізорі»»
Зображення
Відомий модний дизайнер АНДРЕ ТАН вперше спробував свої сили в дубляжі. Він подарував свій голос одному з братиків Смурфетки, смурфику на ім’я Чепурун. Андре розповідає: «Це мій перший досвід в дубляжі і я згодився, тому що мені дуже полестив герой, якого звати Чепурун. Він має красивий британський акцент, він дуже емоційний і думаю, він міг би бути талановитим дизайнером. Не можу сказати, що цей персонаж дуже схожий на мене. Але перша частина фільму про смурфиків мені так сподобалася, що я подумав – «Було б круто озвучити одного з героїв стрічки». Мрії здійснюються! Я працював швидко і з задоволенням завдяки дуже професійній команді. Без режисера, точніше, без Режисера-Голосу, як я його називаю, без інших членів команди, які мені дуже допомагали, у мене нічого б не вийшло. Я не професійний актор, не професійний ведучий, а перш за все – дизайнер. І моє основне завдання – радувати людей красивими речами. Але цей досвід мені дуже сподобався!»
На запитання, чи надихнула Андре Тана причетність до «Смурфиків 2» на створення окремих елементів одягу або навіть цілої колекції, дизайнер відповідає: «Казкові герої, сюрреалізм тепер дуже модний в світовій фешн-індустрії. Як колись фільм про Гаррі Поттера надихнув дизайнерів на цілу епоху капелюхів з широкими полями, довгих плащів, що розлітаються, які в тому числі були і в моїх колекціях, смурфики, на мою думку, тільки починають своє сходження на Олімп і ми ще побачимо багатьох людей, що будуть фарбувати шкіру в блакитний колір, щоб нагадувати героїв фільму».
Зображення
Музикант ВІКТОР БРОНЮК хоч і звик «працювати голосом» на дубляжі фільму опинився вперше. Його герой - симпатичний, милий, гіперактивний та непосидливий неслухняник на ім’я Гакус (неслухняники – схожі на смурфиків маленькі істоти, яких створив злий чарівник Гаргамель, щоб з їхньою допомогою заполонити смурфиків). Віктор ділиться враженнями: «Так, це мій перший досвід в дублюванні фільмів. Враження дуже яскраві, але зізнаюсь чесно: хвилювався. Потрібно чітко відчути настрій та характер твого героя, це непроста робота, але дуже цікава. Заздалегідь, думаю вийшло непогано. Перший фільм я не дивився, та й знайомство з синенькими чоловічками відбулось підчас роботи над дубляжем. Яскравий та емоційний фільм для всієї родини. Цікаво буде подивитися на великому екрані разом зі своїми дітьми та спостерігати їхню реакцію, адже не завжди почуєш, коли один з героїв фільму говорить татовим голосом ».

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 серпня 2013, 14:25 
Офлайн

" С м у р ф и к и 2 " демонструються у двох форматах: 3 D та 2 D

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2013, 19:05 
Офлайн

Напередодні релізу 1 серпня сімейної комедії від Columbia Pictures/Sony Pictures Animation СМУРФИКИ 2, студія провела 162 прем’єри в різних містах всього світу в один день – 28 липня.

Прем’єра в кожному місті кожної країни була прикрашена блакитною доріжкою, чия загальна довжина дорівнює більше 3500 метрів в найбільших 50-ти містах Північної Америки, а також в 60 інших країнах. Прем’єри відвідали члени творчої групи фільму, або ж локальні зірки шоу-бізнесу. Окрім США, прем’єрні покази відбулися в наступних країнах: Аргентина, Австралія, Австрія, Бельгія, Болівія, Болгарія, Велика Британія, Венесуела, В’єтнам, Гонконг, Греція, Голландія, Данія, Еквадор, Естонія, Ісландія, Індія, Індонезія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Іспанія, Канада, Камбоджа, Колумбія, Корея, Лісабон, Литва, Малайзія, Мексика, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Панама, Перу, Південна Африка, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Тайвань, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Уругвай, Фінляндія, Франція, Філіппіни, Хорватія, Чилі, Чеська Республіка, Швеція, Швейцарія, Японія та Україна.

В Києві також відбулася прем’єра «СМУРФИКІВ 2», яку відвідали Ольга Фреймут з родиною, Лідія Таран, Тоня Матвієнко, Любомир Левицький та інші зірки шоу-бізнесу. Гості мали змогу пройтися блакитною доріжкою, скуштувати сині тістечка, а дітлахів розважали справжні смурфики.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2013, 23:11 
Офлайн

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 серпня 2013, 01:03 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Хороший мульт Сподобався навіть більше ніж перша частина. Єдиний мінус як на мене - Оля Фреймут. Можливо якби до мульта не знав що вона озвучує то враження було б іншим (після "Ревізора" Фреймут мене просто бісить як людина)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 серпня 2013, 20:04 
Офлайн

nekton написав:
Хороший мульт Сподобався навіть більше ніж перша частина. Єдиний мінус як на мене - Оля Фреймут. Можливо якби до мульта не знав що вона озвучує то враження було б іншим (після "Ревізора" Фреймут мене просто бісить як людина)

ревізора не дивлюся взагалі
а вона мені якась неприємна після підйому
хоча і досить яскрава

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 серпня 2013, 20:07 
Офлайн