Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 грудня 2017, 11:47

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Веб-сайтобудування, і все що з цим повязано !
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2013, 16:46 
Розробка + консультація по сайтостворенню ( візитки, системи контент менеджінга, чати, інтернет-магазини, форуми, скрипти, бази данних (SQL)), налаштування хостингу, доменів, сео розкрутка сайтів, сео-оптимізація, вивід в топ сайтів, парсинг, розкрутка груп в контакті. Розширені консультації по данних питаннях.
Якщо в кого є бажання і хто також розбирається в таких питаннях, радий буду познайомитись, час від часу потрібна допомога за гроші.

Хостинг за
1 дол/міс - Память РНР 64 MB, HDD - 0,5 GB, Сайтів - 2, БД - 2, Email - 4, трафік - необмеж
3 дол/міс - Память РНР 100 MB, HDD - 5 GB, Сайтів - необмеж, БД - необмеж, Email - необеж, трафік - необмеж
5 дол/міс - Память РНР 150 MB, HDD - 10 GB, Сайтів - необмеж, БД - необмеж, Email - необеж, трафік - необмеж
7 дол/міс - Память РНР 200 MB, HDD - 15 GB, Сайтів - необмеж, БД - необмеж, Email - необеж, трафік - необмеж

Досвід 5р.
тел. 0500777504
ася. 403678719
Сергій.

Догори

Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Веб-сайтобудування, і все що з цим повязано !
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2013, 21:52 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 3 разів.
Гість написав:
Розробка + консультація по сайтостворенню ( візитки, системи контент менеджінга, чати, інтернет-магазини, форуми, скрипти, бази данних (SQL)), налаштування хостингу, доменів, сео розкрутка сайтів, сео-оптимізація, вивід в топ сайтів, парсинг, розкрутка груп в контакті. Розширені консультації по данних питаннях.
Якщо в кого є бажання і хто також розбирається в таких питаннях, радий буду познайомитись, час від часу потрібна допомога за гроші.

Досвід 5р.
тел. 0500777504
ася. 403678719
Сергій.

С Ковеля или с Интернета :-): ?
Какие нибудь отзывы или работы есть. Тема интересна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2013, 13:42 
Офлайн

Повідомлення: 25
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Ті шо по памяті ;), правда не всі повністю робив, але приймав участь
torbay.ru
torbay.com.ua
madamedestyle.ru
opt.bz.ua
meridian-studio.ru

В общем, кому цікаво, можемо поспілкуватись на данну тематику. Да і не мішало би Ковельчанам, хто займається даними справами познайомитись між собою ;)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2013, 21:03 
Офлайн

Повідомлення: 63
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Хотілося б запитати поради у автора, був би дуже вдячним. Декілька місяців тому захотів познайомитись з сайтобудівництвом, якихось попередніх навичків у цій сфері не мав, хіба там які теги в штмл. За ці пару місяців трішки попрацював з Джумлою і от не знаю чи варто серйозно їй приділити увагу, чи можливо такі знання нічого не варті, і потрібно на щось інше звернути увагу. Для чого мені це потрібно, ну зрозуміло щоб мати можливість трішки підзаробити. Ще раз повторюсь, що буду дуже вдячним автору або знаючим людям за пораду :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2013, 23:00 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 3 разів.
Vergi написав:
Хотілося б запитати поради у автора, був би дуже вдячним. Декілька місяців тому захотів познайомитись з сайтобудівництвом, якихось попередніх навичків у цій сфері не мав, хіба там які теги в штмл. За ці пару місяців трішки попрацював з Джумлою і от не знаю чи варто серйозно їй приділити увагу, чи можливо такі знання нічого не варті, і потрібно на щось інше звернути увагу. Для чого мені це потрібно, ну зрозуміло щоб мати можливість трішки підзаробити. Ще раз повторюсь, що буду дуже вдячним автору або знаючим людям за пораду :-):

Само изготовление сайтов денег не даст, хотя знания и умения не помешают. Заказчика интересует комплекс услуг: дизайн, изготовление, наполнение, продвижение и т.д., а самое простое и дешовое в этом всём-изготовление сайта. С хорошим знанием HTML, СЕО можно зарабатывать хорошие деньги. Мой совет, идите в этом направлении.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі