Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Пошта @Kovel.com.ua
Логін:
Пароль:
Пароль:
Підтвердження паролю:
Вхід
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 28 червня 2017, 20:32

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Не TCP моє IP
ПовідомленняДодано: 10 вересня 2010, 22:40 
Офлайн

Повідомлення: 123
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Igal написав:
yurol написав:
В мене такої швидкості нема

Щось напевно в тебе з компом ))
Зображення

Прикольно! Типу швидкість до Житомира на відстань 150 миль :)))) Типу Інтернет в Житомирі :))))

Наскільки ви маєте пряме відношення до каналу... І на майбутнє потрібно міряти наприклад до Парижу, тоді буде на правду схоже....
P.S. Цікаво якщо міряти швидкість з компютера, який знаходиться прямо в одній локальній мережі з сервером (наприклад 1 Гбіт/с) чи покаже швидкість локалки ;))))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 11 вересня 2010, 01:07 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
pufik написав:
Наскільки ви маєте пряме відношення до каналу... І на майбутнє потрібно міряти наприклад до Парижу, тоді буде на правду схоже....

До Парижу 100 мбіт однією TCP-сесією (як це робить speedtest.net) не витягнеш. Навіть якщо в тебе буде пряма 10-гігабітна оптика. Банально не вистачить швидкості світла.
В кілька потоків або ж UDP - реально.
Дати почитати що-небудь по теорії мереж?
pufik написав:
P.S. Цікаво якщо міряти швидкість з компютера, який знаходиться прямо в одній локальній мережі з сервером (наприклад 1 Гбіт/с) чи покаже швидкість локалки ;))))

1 Гбіт витягне далеко не кожен комп’ютер і далееееееко не кожна мережева карта (я не кажу про швидкість, скажімо, хардів - чистий iperf). Навіть в ідеальних умовах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 21:05 
Офлайн

Абрам, ати бачив сорси speedtest.net? А зміна швидості хіба не свідчить про те, що йде декілька запитів, а не тупо один пакет в одну сторону і назад? І ще одне питання... Якщо людина орендує сервер в америці то, що до нього немає з України 100 мбіт? ТО, що виходить швидкість магістралей в світі менше 100 мбіт? ТОбі хоч не смішно самому з того, що ти написав... Доречі давай інфу по теорії мереж, де доводиться твоє твердження...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 22:11 
Офлайн

Повідомлення: 154
Подякували: 7 разів.
М-да... Я чужий на вашому святі життя... Навіть при бажанні 5 копійок не вставлю :cry_ing:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2010, 22:32 
Офлайн

pufik написав:
Абрам, ати бачив сорси speedtest.net?

Я бачив логи tcpdump-а. speedtest тупо закачує по http один файл.
pufik написав:
А зміна швидості хіба не свідчить про те, що йде декілька запитів, а не тупо один пакет в одну сторону і назад?

Ні. Зміна швидкості свідчить тільки про те, що змінюється швидкість.
До речі, де ти знайшов такі пакети, щоб одним пакетом виміряти нормально швидкість? В мене якось більше 1500 байт навіть в мережеву не влазить :-).
pufik написав:
І ще одне питання... Якщо людина орендує сервер в америці то, що до нього немає з України 100 мбіт? ТО, що виходить швидкість магістралей в світі менше 100 мбіт? ТОбі хоч не смішно самому з того, що ти написав... Доречі давай інфу по теорії мереж, де доводиться твоє твердження...

Марш в гугл, читати що таке TCP, що таке контроль передачі і чому швидкість передачі по TCP напряму залежить від latency (сорі, не підібрав з льоту переклад), яке, в свою чергу, залежить в тому числі від відстані і швидкості світла (конкретніше - від часу фізичного проходження пакету по лініям мереж від однієї точки в іншу). Заодно спитай в гугля, нафіга BitTorrent відмовляється від TCP.
Ще варіант - роззути очі і прочитати попередній пост, де про TCP і UDP. Можу навіть процитувати:
Abram написав:
До Парижу 100 мбіт однією TCP-сесією (як це робить speedtest.net) не витягнеш. Навіть якщо в тебе буде пряма 10-гігабітна оптика. Банально не вистачить швидкості світла.
В кілька потоків або ж UDP - реально.

По теорії:
http://picasaweb.google.com/lh/photo/VO ... directlink - спеціально сфоткав. Можу дати.
IgorKovel написав:
М-да... Я чужий на вашому святі життя... Навіть при бажанні 5 копійок не вставлю :cry_ing:

This is a serious thread.
Тут їжі немає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2010, 19:54 
Офлайн

Abram написав:
pufik написав:

Ну так правильно він тобі загрузив файл флеша :))))) А той вже собі працює...

Abram написав:
pufik написав:
А зміна швидості хіба не свідчить про те, що йде декілька запитів, а не тупо один пакет в одну сторону і назад?

До речі, де ти знайшов такі пакети, щоб одним пакетом виміряти нормально швидкість? В мене якось більше 1500 байт навіть в мережеву не влазить :-).

Абрам ти не путай MTU з максимальною величиною пакету... Так стандартне значення 1500, але це для фрагментації, але мережева може приймати і більше... http://ru.wikipedia.org/wiki/MTU
Напркилад: в локальній мережі не через маршрутизатор пусти ping великими пакетами ping 192.168.0.1 -t -l 10000, де -l величина пакету в 10000 байт і відповідь отримуємо:
Код:
Обмен пакетами с 192.168.0.1 по с 10000 байтами данных:
Ответ от 192.168.0.1: число байт=10000 время=3мс TTL=64
Ответ от 192.168.0.1: число байт=10000 время=4мс TTL=64
Ответ от 192.168.0.1: число байт=10000 время=2мс TTL=64
...

Доречі найкращий метод перевірки чи глючить свіч...

Abram написав:
Марш в гугл, читати що таке TCP, що таке контроль передачі і чому швидкість передачі по TCP напряму залежить від latency (сорі, не підібрав з льоту переклад), яке, в свою чергу, залежить в тому числі від відстані і швидкості світла (конкретніше - від часу фізичного проходження пакету по лініям мереж від однієї точки в іншу). Заодно спитай в гугля, нафіга BitTorrent відмовляється від TCP.
Ще варіант - роззути очі і прочитати попередній пост, де про TCP і UDP. Можу навіть процитувати:

Ти коли небудь перестанеш посилатися на гугл? Давай прямі посилання, які підтверджують твої слова...
Заставив ти мене згадувати курс компютерних мереж та підготовку до державного екзамену літом... Отже...
Посилання про "Характеристики ліній зв'язку" http://matveev.kiev.ua/archnet/glava2/004.htm
Основне посилання в якому шукаємо "Пропускна здатність мереж з комутацією пакетів" http://matveev.kiev.ua/archnet/glava2/020.htm
і тоді за допомогою формул легко можна вирахувати затримку пакету при передачі і відповідно з затримки пакета вирахувати швидкість каналу звязку... Якщо не "асіліш", ну то пиши - розпишу, але думаю, що рівняння з одним невідомим і сам розвяжеш і без гугла :)))

П.С. Будь серйозним і підтверджуй свої думки реальними даними...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2010, 00:16 
Офлайн

pufik написав:
Abram написав:
pufik написав:

Ну так правильно він тобі загрузив файл флеша :))))) А той вже собі працює...

Або ти тупий, або ти намагаєшся мене дурнем виставити.
Який нафіг флеш? Хто його тут тобі чіпає?
Тобі явно сказано: speedtest тупо закачує по http один файл. Або не прикидайся ідіотом, або зроби дамп і роззуй очі. Якщо не вмієш - можу тобі зробити дамп, правда, роззути тобі очі (тобто навчити його читати) не допоможу.
pufik написав:
Abram написав:
pufik написав:

Абрам ти не путай MTU з максимальною величиною пакету... Так стандартне значення 1500, але це для фрагментації, але мережева може приймати і більше... http://ru.wikipedia.org/wiki/MTU
Напркилад: в локальній мережі не через маршрутизатор пусти ping великими пакетами ping 192.168.0.1 -t -l 10000, де -l величина пакету в 10000 байт і відповідь отримуємо:
Код:
Обмен пакетами с 192.168.0.1 по с 10000 байтами данных:
Ответ от 192.168.0.1: число байт=10000 время=4мс TTL=64
Ответ от 192.168.0.1: число байт=10000 время=2мс TTL=64
...

От блін, а в мене маршрутизатор нормально обробляє фрагментовані пакети. ЩЯРНТ?
Угу, от тільки твої 10000 - це ICMP-пакети, тобто 4 рівня OSI.
Нормальний розмір же ethernet-фрейму - 1500 байт. Я не кажу про Jumbo frames або інші забобони, я кажу про нормальні пакети.
pufik написав:
Доречі найкращий метод перевірки чи глючить свіч...

Ложь, неправда й провокація (с).
Спяцялістів, блін, понавчували. Про iperf чув? Нє? А про перевірку хеш-функцій мак-адрес комутаторів? Тоже нє? От і мовчи собі в тряпочку. Ногами б виганяв працівників, якби вони в мене несли таку єрєсь.
pufik написав:
Ти коли небудь перестанеш посилатися на гугл?

Ні. Ніколи. Нізащо.
pufik написав:
Давай прямі посилання, які підтверджують твої слова...
А от тому і не перестану. Перша сторінка в гуглі по запиту TCP latency: http://www.speedguide.net/read_articles.php?id=2678

pufik написав:
Заставив ти мене згадувати курс компютерних мереж та підготовку до державного екзамену літом... Отже...
Посилання про "Характеристики ліній зв'язку" http://matveev.kiev.ua/archnet/glava2/004.htm
Основне посилання в якому шукаємо "Пропускна здатність мереж з комутацією пакетів" http://matveev.kiev.ua/archnet/glava2/020.htm
і тоді за допомогою формул легко можна вирахувати затримку пакету при передачі і відповідно з затримки пакета вирахувати швидкість каналу звязку... Якщо не "асіліш", ну то пиши - розпишу, але думаю, що рівняння з одним невідомим і сам розвяжеш і без гугла :)))

Не втримався. Ня.
Зображення
Не ображайся. Не зі зла :-).
Я йому пусти б** а він мені халву б** Я йому про TCP, а він про комутовані мережі. Знову розуй очі: вище було вже двічі сказано, що TCP напряму залежить від link latency (перепардонююсь, та з мене так і пруть терміни, яким я не можу знайти україномовний аналог). На UDP такого ефекту не буде (правда, не буде і гарантії передачі, але то вже таке). Можеш ще розкинути мізками і подумати:
1) Чому закачка в кілька потоків з віддалених серверів дає приріст швидкості на великих latency? (Всі пам’ятають розділля качалок на dialup-і)
2) Чому торенти качають в кілька потоків?
3) Чому BitTorrent відмовляється від TCP в користь UDP?
pufik написав:
П.С. Будь серйозним і підтверджуй свої думки реальними даними...

Будь розумнішим і читай те, на що відповідаєш. Надалі не відповідатимуму на твої пости, доки не навчишся читати те, про що тобі пишуть. Хоч піськи негритоські тут сунь - монопенісуально.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2010, 15:40 
Офлайн

Отже, не буду цитувати ті всі твої "гіркі сльози", але я читаю, що ти писав і от твої слова...
Abram написав:
... Навіть якщо в тебе буде пряма 10-гігабітна оптика. Банально не вистачить швидкості світла.
Дати почитати що-небудь по теорії мереж?

Ну так, що не ти на фізичний рівень спустився? Хіба це не твої слова про швидкість світла?

Abram написав:
До речі, де ти знайшов такі пакети, щоб одним пакетом виміряти нормально швидкість? В мене якось більше 1500 байт навіть в мережеву не влазить...
...
Угу, от тільки твої 10000 - це ICMP-пакети, тобто 4 рівня OSI.

Абрам хіба ICMP-пакети не в мережеву заходять? Чи вони з всесвіту падають на пряму в монітор? :)))))

Abram написав:
Тобі явно сказано: speedtest тупо закачує по http один файл. Або не прикидайся ідіотом, або зроби дамп і роззуй очі. Якщо не вмієш - можу тобі зробити дамп, правда, роззути тобі очі (тобто навчити його читати) не допоможу.

Давай дамп будемо розбирати...

Abram написав:
Спяцялістів, блін, понавчували. Про iperf чув? Нє? А про перевірку хеш-функцій мак-адрес комутаторів? Тоже нє? От і мовчи собі в тряпочку. Ногами б виганяв працівників, якби вони в мене несли таку єрєсь.

Ну розкажи мені, як перевірити хеш-функцію MAC-адреси комутатора на 8 портів D-link 1008D?
Слухай давай не будемо вести розмову кого "ногами виганяли"? Мені здається тобі це краще відомо...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі