Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 01:52

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Допоможіть із картами для GPS
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 03:05 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
sasha1969 написав:
KOT написав:
Abram написав:
Navitel взагалі зажрались. Навіть якщо хочеш користуватися халявними картами - будь добрий, заплати за саму програму. :ne_ne_ne:

нифіга не правда.. тобто є безкоштовні программи :ti_pa:

Попробуй http://4pna.com/index.php-зарееструйся,і вся інфа,допомога ,карти взломані будуть.Сам цим сайтом користувався ,ставив альтернативне меню на навігатор,+ качав і ставив карти.Все в мене робило і Навітел ,і Автоспутнік,IGO

Мені треба Navitel під Android 2.2. Там його немає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 16:35 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Abram написав:
Navitel взагалі зажрались. Навіть якщо хочеш користуватися халявними картами - будь добрий, заплати за саму програму. :ne_ne_ne:

А Microsoft не зажрались? Если я хочу пользоваться бесплатным софтом я все равно обязан платить за систему. А Ford? Может у меня своя бензиновая скважина, но за машину забашляй :hi_hi_hi:
Abram, ну мы то знаем что в некоторых случаях можно обойтись и без денег :mi_ga_et:
Хорошо хоть не запрещают пользоваться бесплатными картами, а даже наоборот, поощряют. Хотя думаю они тоже от этих карт имеют немалую помощь и все на халяву :hi_hi_hi:

Abram написав:
sasha1969 написав:
Попробуй http://4pna.com/index.php-зарееструйся,і вся інфа,допомога ,карти взломані будуть.Сам цим сайтом користувався ,ставив альтернативне меню на навігатор,+ качав і ставив карти.Все в мене робило і Навітел ,і Автоспутнік,IGO

Ну это только вопрос времени. С ростом популярности Android устройств будет появляться и ломаный софт под них.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 23:07 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
bast написав:
Abram написав:

А Microsoft не зажрались? Если я хочу пользоваться бесплатным софтом я все равно обязан платить за систему.

http://files.abram.org.ua/Screenshot-2.png
На шоті - безкоштовна віндовозна програма (ну і ще шматочок хрома). Не заплачено ні копійки. Що я роблю не так? :-)
bast написав:
Abram, ну мы то знаем что в некоторых случаях можно обойтись и без денег :mi_ga_et:
Хорошо хоть не запрещают пользоваться бесплатными картами, а даже наоборот, поощряют. Хотя думаю они тоже от этих карт имеют немалую помощь и все на халяву :hi_hi_hi:

Угу. Спочатку пропіарили, як це круто - робити безкоштовні карти для Навітела у закритому навітелівському форматі, а тепер маємо пачку халявних карт і платну читалку для них. Дибілізм.
bast написав:
Abram написав:
sasha1969 написав:

Ну это только вопрос времени. С ростом популярности Android устройств будет появляться и ломаный софт под них.

Під 2.1 є. Під 2.2 - немає. Купувати Навітел за 300 грн для того, щоб користуватися халявними картами - мене якось ламає. Це не той програмний продукт, за який я згоден заплатити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 вересня 2010, 00:59 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Abram написав:
bast написав:
Abram написав:

А Microsoft не зажрались? Если я хочу пользоваться бесплатным софтом я все равно обязан платить за систему.

http://files.abram.org.ua/Screenshot-2.png
На шоті - безкоштовна віндовозна програма (ну і ще шматочок хрома). Не заплачено ні копійки. Що я роблю не так? :-)

Все так :-): Только ж вот не все под wine (или любым другим эмулятором) работает, насколько я знаю. К сожалению :-(
Abram написав:
bast написав:

Угу. Спочатку пропіарили, як це круто - робити безкоштовні карти для Навітела у закритому навітелівському форматі, а тепер маємо пачку халявних карт і платну читалку для них. Дибілізм.

Что-то не припомню чтоб Навител когда-то был бесплатным. Да и в чем дебилизм? Обычный коммерческий софт, достаточно неплохой. Формат карт закрытый (официально), но есть утиль для их создания и обработки, совершенно бесплатная. Пользование самопальными картами никак не обрезано на уровне софта - делай и пользуйся на здоровье. В чем проблема? Цена? Ну так каждый зарабатывает как может. Имеют право. Не хочешь - не покупай :-):
Abram написав:
bast написав:
Abram написав:
sasha1969 написав:

Під 2.1 є. Під 2.2 - немає. Купувати Навітел за 300 грн для того, щоб користуватися халявними картами - мене якось ламає. Це не той програмний продукт, за який я згоден заплатити.

Ну не покупай, ну ради бога :-): Все равно скоро и 2.2 ломаная будет :-): И потом, видать он тебе не очень то и нужен, раз не согласен платить за него :-): Никто же не заставляет, по крайней мере пока что :-): Меня вот лично ломаная 3.2.6 под Pocket 2003SE отлично устраивает.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: