Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 18:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2010, 17:07 
Офлайн

Повідомлення: 52
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Черемушки
Amaterasu написав:
Що я можу сказати... Знаю хлопців, що проводять підключення по Ковелю. Що один, що другий не надто поспішають ні на роботу ні на підключення:) Сьогодні, для прикладу у 15-й будинок на 40 р. Перемоги на годину запізнювались. Але при цьому підключають на совість, наскільки мені відомо. Без халтури.
А скільки часу приблизно проходить від написання заяви до підключення?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2010, 17:11 
Офлайн

Абрам чому у вас на сайті на картінці пише що за 2 Мбіт 90грн а в тарифах 80? То скільки точно коштує?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2010, 17:43 
Офлайн

Повідомлення: 381
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Sashanet написав:
А скільки часу приблизно проходить від написання заяви до підключення?

Цього я не знаю... Я просто написав те, що мені відомо:)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2010, 19:34 
Офлайн

Абрам коли у нас буде доступне IP телебачення? Воно буде входити в ціну за інтернет чи окремо? І що це таке розкажи в двох словах? :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2010, 22:09 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
А говорили, что тут нет рекламы (((

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 березня 2010, 09:11 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
а як перейти з 85 на 70 ? змінити пакет ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 10:49 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
http://www.uainet.net -слідкуйте за тарифами!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 10:51 
Офлайн

Повідомлення: 72
Підскажіть будь-ласка чому постійно розривається зв язок з Інтернетом від UAinet ,у всіх так чи тільки у мене?,це мене так дратує вам не передати :de_vil: в самий потрібний момент він відключається(наприклад: говорив по скайпу за пів години розірвався 3-4 рази)Жесть, вже міняв сєтєвуху думав що проблема в ній, потім думав якійсь вірус провірив всіма антівірусами що тільки знав,переставив вінду раз 5, сесії тривають від 2-х хвилин до 34-х хвилин, чесно кажучи вже трохи шкодую що відключівся від УТ, незважаючи на те що там були дорожчі тарифи і повільніша швидкість проте була стабільність в роботі і це для мене саме основна вимога від провайдера.Підскажіть може хто знає що це може бути і що мені в цьому випадку робити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 10:58 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
ALEx777 написав:
Підскажіть будь-ласка чому постійно розривається зв язок з Інтернетом від UAinet ,у всіх так чи тільки у мене?,це мене так дратує вам не передати :de_vil: в самий потрібний момент він відключається(наприклад: говорив по скайпу за пів години розірвався 3-4 рази)Жесть, вже міняв сєтєвуху думав що проблема в ній, потім думав якійсь вірус провірив всіма антівірусами що тільки знав,переставив вінду раз 5, сесії тривають від 2-х хвилин до 34-х хвилин, чесно кажучи вже трохи шкодую що відключівся від УТ, незважаючи на те що там були дорожчі тарифи і повільніша швидкість проте була стабільність в роботі і це для мене саме основна вимога від провайдера.Підскажіть може хто знає що це може бути і що мені в цьому випадку робити.

З технічними питаннями 7-34-36!
Є зборки вінди глючні , тоді http://social.answers.microsoft.com/For ... 55a941aac6

Востаннє редагувалось Igal в 21 березня 2010, 11:41, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 11:24 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
В мене недавно була така само фігня. Зносив і знову встановлював підключення "підключатором", який жив в папці на диску. Воно включало і так само вибивало через 3-5-10 хвилин. Передзвонив Абраму. Стали розбиратись. Виявилось. що вони на сайті недавно поміняли файлик для створення підключення (і ще щось, але мені як користувачу це знати необов’язково).
Після перевстановлення підключення новим !!! "підключатором" все нормалізувалося.
Для "умників" - моя розповідь - розповідь користувача користувачу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 16:47 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякували: 11 разів.
AndroVit написав:
В мене недавно була така само фігня. Зносив і знову встановлював підключення "підключатором", який жив в папці на диску. Воно включало і так само вибивало через 3-5-10 хвилин. Передзвонив Абраму. Стали розбиратись. Виявилось. що вони на сайті недавно поміняли файлик для створення підключення (і ще щось, але мені як користувачу це знати необов’язково).
Після перевстановлення підключення новим !!! "підключатором" все нормалізувалося.
Для "умників" - моя розповідь - розповідь користувача користувачу.

Випадок ALEx777 - це зовсім інше.

Найвідоміші проблеми:
1) Віруси. Тисячі їх. Сервер може спокійно відключити клієнта, від якого йде, скажімо, ICMP-флуд (DDoS-атака) або спам по SMTP. Ще варіант - вірус забиває ліміт з’єднаннь вінди - по дефолту в вінді дозволено 30 (якщо не помиляюсь) відкритих з’єднаннь, деякі віруси відкривають до 800 (!!!). Можна спробувати пролікуватися з Dr.Web CureIt! - доволі часто знаходить цілий зоопарк, який встановлений на комп’ютері антивірус в упор не помічає.
2) Глюкаві антивіруси. Або блокують не той трафік що потрібно, або затримують трафік на перевірку на довгий час. Чорний список: Kaspersky (всі версії), ESET NOD32 (3, 4).
3) Поєднання пп. 1 і 2. Вірусний трафік ззовні, що доходить до комп’ютера клієнта. Атаки на вразливості вінди, як результат - розірвання з’єднання антивірусом (або довгий час перевірки, і розрив по таймауту).
4) Глючені мережеві. No comments ;). В деяких випадках мережева навіть не потрапляє під підозри, на перший погляд працює нормально, в результаті - "а слона-то мы и не приметили".
5) Глючені вінди. No comments.

Рекомендації:
1) Ідемо на http://update.microsoft.com/ , ставимо всі оновлення (особливо оновлення безпеки!).
2) Пробуємо видалити антивірус, поставити інший.
3) Досі не допомогло? Тут найдоцільніше взяти у знайомих на кілька днів ноутбук, тобто спробувати на іншому компі з іншою мережевою картою та іншою віндою.
4) Ліниво це все робити? Поставити [url=http://wiki.uainet.net/index.php/Роутер]роутер[/url]. Як правило, всі комп’ютеро-залежні проблеми вирішуються (роутеру абсолютно по барабану, які на компі проблеми - він собі працює і їсти не просить).

P.S.: щойно прийшло у приват в чаті:
Цитата:
[03:46:39 PM]<xxx> проблема напевно в антивірі була поставив нормальні ключі і перестало вибивати

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 березня 2010, 20:08 
Офлайн

Повідомлення: 194
ALEx777 написав:

В п'ятницю десь з 16.00 і суботу вечором в мене була та сама фігня. Саме по собі розривало сесію. Сьогодні цього не замічав. Вірусів нема(неоднократно перевіряв). Хоча в суботу після 20. 00 все наладилось :ne_vi_del:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 00:37 
Офлайн

Повідомлення: 279
Доречі в мене двоє знайомих теж жалілися на постійні розриви звязку .... Я сам в роздумах чи не перейти на цей нет, але як писалося вище головне для мене стабільність !!! :du_ma_et:

Спасибо тем, кому я вообще все равно-Вы нужны для массовки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 01:13 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякували: 11 разів.
big_boss написав:
Доречі в мене двоє знайомих теж жалілися на постійні розриви звязку .... Я сам в роздумах чи не перейти на цей нет, але як писалося вище головне для мене стабільність !!! :du_ma_et:

Ну що тут можна відповісти? Проблеми можуть бути у всіх. Різниця лише в тому, що хтось береться їх вирішувати (читай вище), а хтось починає кричати.
З кожним крикуном особисто не поспориш (надто багато часу йде на те, щоб розібратися, що з його комп’ютером), але ті, до яких я добирався (а такі бували) потім носили шампанське-вино-каву і вибачалися - самі собі злостні буратіно. От тільки толку з їх носіння, якщо репутацію вони вже встигли зіпсувати?

Особисто про себе скажу: працює як годинник.
У моєї дівчини: вже кілька днів глючить. Продивився логи системи та антивіруса - жахнувся. Потім виявилось, що і контра теж підвисає, і взагалі, комп’ютер погано працює...

Підсумовуючи вищесказане: тобі ніхто толком не скаже, як воно і що. Хочеш - підключись і перевір. Товкти воду в ступі - дурне діло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 березня 2010, 16:34 
Офлайн

Чесно кажучи при підключенні до цього провайдера потрібно мати дуже велике терпіння. Мені уже місяць підключають інтернет і все ніяк цього зробити не можуть. В мене складається таке враження що з тех. підтримкою тут буде так само! Сам судити не буду про інтернет ну згодом все таки виллю в цю тему те що за цей місяць в мене склалось про цього провайдера! :ne_ne_ne:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: