Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 вересня 2017, 21:59

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 14:02 
Офлайн

Повідомлення: 2
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Підключений десь біля року,після переходу від укртелекому до юаінет,був дуже задоволений.З початком нового року,спортили мені купу нервів.Постійно рвався звязок(губився ip),коли звонив говорили що проблема в моєму ПК,прийшли перевірити лише після 5-го дзвінка(були зі своїм ноутом,і упевнились що мій ПК не винен)сказали,що все зрозуміли і виправлять.На другий день знов те саме,знов звоню,знову обіцяють виправити.В кінці кінців побороли цю проблему десь ще через тижні два.Радів я цьому десь місяць(хоч декілька разів незначні проблеми виникали)і з`явилась інша проблема,яка проявлялась в постійних скачках пінга(500-900ms,кожних 2-3 хв)при перегляді сайтів,це не дратувало,але при користуванні інтернет программами чи іграми,доводило до *****.Знов звоню,знову мені кажуть що шукай проблему в свому ПК,зробив трасеровку,прислав їм скріни,на яких явно видно що проблема в них,після цього ще дзвонив декілька разів,і ніяких дій в стророну вирішення цієї проблеми я не побачив(мені здалось що вони на неї взагалі забили).Кілька днів назад зайшов в чат программи яку вони надають для обміну файлів,поспілкувавшись кілька хвилин з іншими абонентами,зрозумів,що аналогічна проблема і у них,причому їм теж не вірять,для перестраховки сходив до зняйомого і зробив трасеровку від нього,скріни майже ідентичні.Зараз чекаю кінця місяця,якщо ніяких змін не буде,буду відключатись,і с таким сервісом не тільки я один.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 14:35 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Дещо прокоментую.
iVSsa написав:
Радів я цьому десь місяць(хоч декілька разів незначні проблеми виникали)і з`явилась інша проблема,яка проявлялась в постійних скачках пінга(500-900ms,кожних 2-3 хв)при перегляді сайтів,це не дратувало,але при користуванні інтернет программами чи іграми,доводило до *****.Знов звоню,знову мені кажуть що шукай проблему в свому ПК,зробив трасеровку,прислав їм скріни,на яких явно видно що проблема в них,після цього ще дзвонив декілька разів,і ніяких дій в стророну вирішення цієї проблеми я не побачив(мені здалось що вони на неї взагалі забили).Кілька днів назад зайшов в чат программи яку вони надають для обміну файлів,поспілкувавшись кілька хвилин з іншими абонентами,зрозумів,що аналогічна проблема і у них,причому їм теж не вірять,для перестраховки сходив до зняйомого і зробив трасеровку від нього,скріни майже ідентичні.

Дивно. Чого це не віримо? Віримо. :-):

Дійсно є така проблема, це пов’язано з магістральними лініями у вищестоячого провайдера. Проблема вирішується трохи довго, т.я. проявляється лише при певних умовах і перед зверненням до вищестоячого провайдеру нам потрібно було перевірити все своє обладнання. Наразі проблему локалізовано, можливо, виправлять навіть сьогодні, але гарантований термін - 10 березня. Проблема у магістральному транспорті, тому вирішується, на жаль, не надто швидко.

Буду тримати у курсі.

P.S.: Я сам граю в Steam Team Fortress 2 і Left 4 Dead, тому відчув на власній шкурі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 15:38 
Офлайн

Повідомлення: 2
Цитата:
Дивно. Чого це не віримо? Віримо.

Коли береуть слухавку ваші співробітниці,складується зовсім друге враження.
Цитата:
але гарантований термін - 10 березня

цю даду я хотів дізнатись кожного разу коли да вас дзвонив.
Цитата:
Дійсно є така проблема, це пов’язано з магістральними лініями у вищестоячого провайдера. Проблема вирішується трохи довго, ...

думаю кожен ваш абонент вправі знати в чому тут справа,варто було всіх повідомити,тим же милом,що у нас проблема,що можуть виникати лаги,вирішиться такого то числа,приносимо вибачення за незручності,не мені ж вас вчити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 16:34 
Офлайн

iVSsa написав:
Цитата:
Дивно. Чого це не віримо? Віримо.

Коли береуть слухавку ваші співробітниці,складується зовсім друге враження.

Можна в приват детальніше, коли телефонували?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 березня 2011, 00:57 
Офлайн

Повідомлення: 516
А мені взагалі прийшла смс: якщо хочу користуватися інтернетом то проплатіть 175грн, тобто 75грн за лютий і 100 за березень, а якщо я захочу користуватися вашим інетом в квітні, то мені треба проплатити 275грн? і ще одне тих 25грн мені повернуть чи ні, бо це виходить крадіжка, інтернетом я не користувався?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 березня 2011, 01:17 
Офлайн

Reaver написав:
А мені взагалі прийшла смс: якщо хочу користуватися інтернетом то проплатіть 175грн, тобто 75грн за лютий і 100 за березень, а якщо я захочу користуватися вашим інетом в квітні, то мені треба проплатити 275грн? і ще одне тих 25грн мені повернуть чи ні, бо це виходить крадіжка, інтернетом я не користувався?

Заборгованість більше 1 місяця не нараховується, так що мінус 75 так і лишатиметься мінус 75, поки не оплатиш.
Смс з більшою сумою - скоріш за все, помилка в програмі, яка їх розсилає.
А які 25 грн? Не розумію.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 березня 2011, 17:43 
Офлайн

я ж не користувався в лютому, якого милого я маю платити, посудіть самі якій сенс мені знов до вас вертатись?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 березня 2011, 18:01 
Офлайн

Reaver написав:
я ж не користувався в лютому, якого милого я маю платити, посудіть самі якій сенс мені знов до вас вертатись?

Можна було по-людськи сказати, що це був залишок на рахунку?
Приходь, забирай.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 березня 2011, 12:08 
Офлайн

А я по якому хіба кажу, подивись на 26 сторінці я писав про тих 25грн, ваш інтернет мені більше подобався, але зараз переходити до вас не хочеться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 березня 2011, 13:06 
Офлайн

Reaver написав:
А я по якому хіба кажу, подивись на 26 сторінці я писав про тих 25грн, ваш інтернет мені більше подобався, але зараз переходити до вас не хочеться.

Ти ще б півроку тому написав :-):.
Хочеш - прийдеш, забереш. Надумаєш коли-небудь повернутися - покладемо гроші на новий рахунок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 березня 2011, 19:10 
Абрам хотів запитати вул.Ветеранів 20 вже можете підключити

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2011, 00:31 
Офлайн

Повідомлення: 81
Питання до користувачів УАІнет. Чи є ще в когось така помилка при грі в Контр Страйк на інтернет-серверах:
Код:
Reliable channel overflowed
. Знаю, гуглив... Виключав всі
Цитата:
P2P или подобные программы
і т.д. і т.п. Все одно раз на 10-15 хв. та ж проблема. Хто стикався? Хто вирішив?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2011, 00:33 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
емм... це діло не у провайдері!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2011, 00:45 
Офлайн

Повідомлення: 81
KOT написав:
емм... це діло не у провайдері!!!
хм, тоді в чому?
В Укртелекома такого нема (уно), дос - щось подібне було і ніби вирішилось:
Abram написав:
Щодо UAinet:
Знайшов (і виправив) можливе джерело глюків. Прохання перевірити, у кого була така проблема.
так що питання залишається

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 березня 2011, 00:47 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
ну УТК є такий прикол також.. Це просто сам сервак не може відразу справитися із навантаженням при вході. вот і помилка

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: