Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 00:19

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2011, 00:11 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
b0t написав:
Як би ж то ОГО! У них єдина відмазка для мене - спарений телефон. Певно треба їх добре задовбать!

Знаю, що раніше ставили на спарені телефони. Тільки ти мав забезпечити спліттер сусіду по блокіратору. Але то було ще коли їх ганяли за нарощуванн клієнтської бази.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2011, 00:44 
Офлайн

Повідомлення: 13
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
Користуюсь вашими послугами 6 місяців, але через WiFi модем Dlink DiR300 брав у ПКпарку, пан Абрам прошивав.
Питаннячко: У мене так ні разу через WiFi не запрацювала мережа((( хоч і повинна була, тобто я не від кого не можу нічого скачати і зайти, хоч всіх користувачів я бачу, вони від мене скачати щось можуть, але з дууууже низькою швидкістю, а я ні((((!!! Всі налаштування на ноутбуці робив ваш працівник який підключав і-нет. Тобто проблема не в мені!? Звертався раніше толку "0". Що робити?
Дякую...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 12:24 
Офлайн

Повідомлення: 81
Район міста: Центр
Zumwar написав:
Користуюсь вашими послугами 6 місяців, але через WiFi модем Dlink DiR300 брав у ПКпарку, пан Абрам прошивав.
Питаннячко: У мене так ні разу через WiFi не запрацювала мережа((( хоч і повинна була, тобто я не від кого не можу нічого скачати і зайти, хоч всіх користувачів я бачу, вони від мене скачати щось можуть, але з дууууже низькою швидкістю, а я ні((((!!! Всі налаштування на ноутбуці робив ваш працівник який підключав і-нет. Тобто проблема не в мені!? Звертався раніше толку "0". Що робити?
Дякую...

може на DIR-300 треба порти прокинути? меін допомогло...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 13:47 
Офлайн

Повідомлення: 265
Район міста: Привокзалка
Вчора оформив заявку на підключення, а сьогодні вже телефонують, що б прийти зробити підключення. Нажаль, не маю змоги бути дома.
Дуже приємно здивований швидкістю роботи працівників цієї компанії :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2011, 14:21 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Zumwar написав:
Дякую...

Спробувати залити останню прошивку ( ftp://ftp.dlink.ru/pub/Router/DIR-300_N ... 5_abnj.bin ), в DC++ включити тип з’єднання "Firewall с UPnP", якщо не допоможе - пасивний режим.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2011, 17:39 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Зображення
Увага!!! Для тих хто не розібрався у тарифах!!!
Усі тарифи є безлімітні
На початку кожного місяця автоматично вмикається бонусний трафік на швидкості до 100 мегабіт/c ,бонусний трафік для кожного пакету різний. Після того як Ви вичерпаєте свій бонусний трафік, Ваша швидкість впаде на зазначену нижче швидкість( наприклад в тарифі "Активний" 12 Мбіт/с вдень й 50 Мбіт/с вночі), згідно тарифного плану й буде такою до кінця місяця.
Також діє "Акція" детально тут http://uainet.net/tarif-2011

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2011, 19:53 
Офлайн

Повідомлення: 12
Район міста: Люблинець
Хтось з працівників UAinet може написати по яких вулицях в Люблинці є ваші лінії?????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2011, 22:33 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
Зображення

Зображення

Сьогодні підключили. Торенти і скайпи вимкнуті. Чому так???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2011, 23:40 
Офлайн

Багато чого залежить від сервера, з якого міряється швидкість, часу доби і ще фіг зрозумієш чого. Особисто я показником швидкості вважаю швидкість закачки 3-5-7 торентів одночасно з доброю сотнею сідів на кожному. Місяць тому я викладав свої результати.
Якщо хочеться більше просвітитися - раджу прочитати http://www.broadband.org.ua/content/view/1620/1/
Або в чаті спитайте - там в мене такий самий нік. І якщо не качає обмінник - теж до мене.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:10 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
1. Тарифи ДО 100мбіт.
2. До кінцевого споживача інтернет йде через свіч. До свіча підєднаний явно не один користувач. Оптоволокно йде не до кожного свіча. Буває послідовність з 2-3 свічів поrи сигнал дійде до користувача. Незнаю які в твому домі використані свічі і чи є там гігабітка чи тільки 100ка але сенс в тому що свіч свою пропускну спроможність ділить між всіма абонентами які через нього підключені. Таким чином судячи по твоїм тестам можна сказати, що в твому сегменті наприклад як мінімум три підключених юзера щось качали в той момент. Попробуй заміряти швидкість вночі або зранку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:18 
Офлайн

nekton написав:
1. Тарифи ДО 100мбіт.

ДО - тому що неможливо гарантувати, що а) який-небудь віддалений сервер буде віддавати з нормальною швидкістю, б) комп’ютер клієнта здатен то витягнути. А зовнішні канали і свої магістралі ми тримаємо з запасом, так що вільна смуга є завжди, навіть в часи пік.
nekton написав:
2. До кінцевого споживача інтернет йде через свіч. До свіча підєднаний явно не один користувач. Оптоволокно йде не до кожного свіча. Буває послідовність з 2-3 свічів поrи сигнал дійде до користувача. Незнаю які в твому домі використані свічі і чи є там гігабітка чи тільки 100ка але сенс в тому що свіч свою пропускну спроможність ділить між всіма абонентами які через нього підключені. Таким чином судячи по твоїм тестам можна сказати, що в твому сегменті як мінімум три підключених юзера щось качали в той момент. Попробуй заміряти швидкість вночі або зранку.

Микола, а не казав би ти того, що не знаєш, а?
На відміну від (не будьмо тицяти пальцем :-)), у нас кожен світч включено окремим волокном. Ну і ясне діло - гігабітним.
Так що твої роздуми тут не катять.

Від пана Miron хотілося б побачити скріншот з торента з достатньою кількістю сідерів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:23 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
Зараз на закачкі нічого немає. Буде - зроблю. Яка кі-сть сідерів достатня???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:27 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Я всього навсього прєдположив. Зрозуміло, що повної кухні фірми я не знаю. Просто народ читаючи про 100 мбіт хоче реально бачити 100 мбіт. Я в себе 100мбіт теж небачив ніразу. Правда мені ніде їх і бачити так як торентами не користуюся. За минулий місяць навіть не встиг викачати 15 гіг бонусного 100мбітного трафіку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:38 
Офлайн

nekton написав:
Просто народ читаючи про 100 мбіт хоче реально бачити 100 мбіт. Я в себе 100мбіт теж небачив ніразу.

При всій моїй толерантності до UAInet я теж ніколи не бачив 100. Місяць тому (стор 26 цієї теми) marbA писав про швидкості від користувачів. Найбільше, що я зміг показати - 9,2 Мбайти/сек, що дорівнює 73,6 Мбіти/сек. Менше 100? - так менше. Але в мене комп більше не сприймав чомусь. При тому, що мережева - гігабітка, саме залізо досить свіже. Може вінт не міг "з'їсти" більше...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 березня 2011, 00:49 
Офлайн

Miron написав:
Зараз на закачкі нічого немає. Буде - зроблю. Яка кі-сть сідерів достатня???

Сотні, певно, зо дві.
nekton написав:
Я всього навсього прєдположив.

Можливо, я неправий, але виглядало як ствердження.
nekton написав:
Зрозуміло, що повної кухні фірми я не знаю. Просто народ читаючи про 100 мбіт хоче реально бачити 100 мбіт. Я в себе 100мбіт теж небачив ніразу. Правда мені ніде їх і бачити так як торентами не користуюся. За минулий місяць навіть не встиг викачати 15 гіг бонусного 100мбітного трафіку.

Реально побачити 70-90. Найбільше бачив, здається, 95 чи 96.
Факторів дуже багато, ти маєш розуміти. Наприклад, у нас на фірмі є нетбук - максимум тягне під віндою 20, під Linux чомусь 30-35. І хоть ти стрелься. :-) А про спектр глюків мережевих карт я взагалі вже, певно, можу трактат писати :-) . Скажімо, деякі окремі екземпляри мають зарізаний ring buffer. Деякі взагалі приховують його існування. Більшість сипле interrupt на кожен пакет. А якщо irq ще й shared - наприклад, з вбудованим відео, то повна труба. Або, наприклад, стоїть у мене зараз мережева TP-Link (бачиться як Ethernet controller: Sundance Technology Inc / IC Plus Corp IC Plus IP100A Integrated 10/100 Ethernet MAC + PHY (rev 31)) - тупо drop-ає все, що вище 20 мегабіт, а нормально працює взагалі лише на 10. А це тільки мережева. :-)

AndroVit написав:
nekton написав:
Просто народ читаючи про 100 мбіт хоче реально бачити 100 мбіт. Я в себе 100мбіт теж небачив ніразу.

При всій моїй толерантності до UAInet я теж ніколи не бачив 100. Місяць тому (стор 26 цієї теми) marbA писав про швидкості від користувачів. Найбільше, що я зміг показати - 9,2 Мбайти/сек, що дорівнює 73,6 Мбіти/сек. Менше 100? - так менше. Але в мене комп більше не сприймав чомусь. При тому, що мережева - гігабітка, саме залізо досить свіже. Може вінт не міг "з'їсти" більше...

На швидкостях більше 10 мегабіт дофіга службового трафіку. Так що можна сміливо множити не на 8, а на 9 або навіть 10 - вийде приблизно правильна картина. Той же speedtest.net множить явно більше, ніж на 8.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: