Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 05:02

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 09 січня 2011, 23:20 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Ох незря мне люди сегодня писали, что я сопьюсь коньяком.
Abram, по ходу экскурсия будет многолюдной.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 січня 2011, 23:40 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
nekton написав:
toha написав:
Свой предыдущий пост начинал потому, что ВАШ кабель лупит по МОЕМУ подоконнику.

Якийсь ти толерантний. Я б давно обрізав цей кабель якщо з першого прохання до кабелеотримувача не дійшло б моє прохання про наведення ладу.

Я б отрезал, и отрежу через день, просто людей подключившихся знаю. Я им сказал. Если не исправят, то будем бороться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 01:11 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякували: 11 разів.
toha написав:
Ох незря мне люди сегодня писали, что я сопьюсь коньяком.
Abram, по ходу экскурсия будет многолюдной.

jakan-а брати з собою не будемо - він з ТТІ, в нього своїх художеств вистачає. Так що причина його висерів зрозуміла. А свою мережу я йому показувати не збираюсь.
І для довідки: на 3-му будинку ящик взагалі перенесли в інший під’їзд, подалі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 09:09 
Офлайн

Повідомлення: 139
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста: Ковель сiti
Добрый день. Я так понимаю что те люди что делают работу и за это еще получают втык. Когда ко мне пришол парень из канторы интернета ( не буду сей час говорить от какого провайдера) я не поленился помочь ему поставить тяжеленную лестницу и вместе с ним проследовал на чердак и помог ему проложить кабель. Я высказал свое мнение о прокладке кабеля, он свое. И достигнув компромисс проложили кабель. А перед тем как провести кабель я не однократно подумал кудой будет мне лучше, через окно или шахту. Тем более что комп можно переставить в другую комнату по необходимости. А на будущее хотелось бы пожелать прокладывать кабель через шахту. Да и должны же быть элементарные технические условия, (план прокладки кабелей по дому).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 10:31 
Офлайн

Повідомлення: 81
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
Abram написав:
rSt написав:
Остання, це яка? dir320_v1.21_langpack_ru.bin ? вона і залита!

Це не прошивка, це ленгпак для прошивки. :ps_ih:

Версія 1.21? це остання? чи у юних ковельських "кулібінів" не така нумерація? Знаючи, що зараз крім офіційних Д-лінківських, є ще купа всяких ДД-ВРТ, Олєгів і ще хз, яких завгодно, можна сказати: dir320_v1.21_langpack_ru.bin - це ленгпак для прошивки, а остання прошивка - 1.21 версії Д-лінка. Протестував без рутера, максимальна щвидкість в торрентах 750 кбайт\сек - меі здається це не 7 Мбіт\сек (перша тестова закачка - досить популярна грулька, більше ста сідів і купа пірів, друга - даунлод менеджером з сайту ex.ua - максимальна швидкість не зміннилась). але це ладно, сервер перевантажений, торрент неправильно налаштований... Порадьте, будь-ласка, як мені дійсно точно перевірити реальну швидкість? І що ж тепер робити? Рекомендуєте рутери, які не працюють на тих швидкостях, які ви ж даєте, я питаюсь реальної поради, що зробити, щоб підвищити ефективність роботи рутера, чи взагалі поміняти рутера, на яку модель якої фірми? Бо мене не влаштовує кабель на пряму, мні треба, щоб парцювало принаймі 2 компи одночасно + вай-фай, а всілякі різдвяні "шуткі" про кабель і мережеву від "перевіряльників горизонтальності дивану" взагалі не розумію...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 11:02 
Офлайн

Анатолій написав:
Добрый день. Я так понимаю что те люди что делают работу и за это еще получают втык. Когда ко мне пришол парень из канторы интернета ( не буду сей час говорить от какого провайдера) я не поленился помочь ему поставить тяжеленную лестницу и вместе с ним проследовал на чердак и помог ему проложить кабель. Я высказал свое мнение о прокладке кабеля, он свое. И достигнув компромисс проложили кабель. А перед тем как провести кабель я не однократно подумал кудой будет мне лучше, через окно или шахту. Тем более что комп можно переставить в другую комнату по необходимости. А на будущее хотелось бы пожелать прокладывать кабель через шахту. Да и должны же быть элементарные технические условия, (план прокладки кабелей по дому).

Та ну, який план? Це називається СКС! Доречі хтось, не буду казати, що це з УаІнет, бо там уже і Київстар топтався, а ще два оператора кабельного телебачення, порубав кабель від мене до сусіда, що йшов по криші, хоч він і не використовувався, але факт вандалізму зафіксований, так що я теж за шахту!!! Я розу мію, що в будинках, типу мого шахта не передбачена, як така, але ж вісюги з криш тех не вихід...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 12:13 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Народ!!! Так ви прийдіть, або позвоніть в офіс й там вискажіть свою проблемму ))), ато до керівництва доходить все перекручене через десяті вуха. цеж в кінці получається як "бабські слєтьні".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 12:23 
Офлайн

rSt написав:
Версія 1.21? це остання? чи у юних ковельських "кулібінів" не така нумерація? Знаючи, що зараз крім офіційних Д-лінківських, є ще купа всяких ДД-ВРТ, Олєгів і ще хз, яких завгодно, можна сказати: dir320_v1.21_langpack_ru.bin - це ленгпак для прошивки, а остання прошивка - 1.21 версії Д-лінка.

Я мав на увазі останню офіційну прошивку.
ftp://ftp.dlink.ru/pub/Router/DIR-320/F ... 1WWb03.bin
Олегівська прошивка затирає MAC-адресу в nvram, в DD-WRT глючений dhcp-клієнт (і лікувати вони його не збираються), в openwrt - неповна підтримка pptp + незначні проблеми з dhcp.
rSt написав:
750 кбайт\сек - меі здається це не 7 Мбіт\сек

Це 7 мбіт.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 12:51 
Офлайн

Abram написав:
rSt написав:

Це 7 мбіт.

Хм... Якщо 8 Мбіт\сек - це 1024 КБайт\сек, то 7Мбіт - це 896 (рахував на калькуляторі :ti_pa: ) Так що ж з рутером робити? Мала швидкість через залізо чи через прошивку?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 14:07 
Офлайн

rSt написав:
Abram написав:
rSt написав:

Це 7 мбіт.

Хм... Якщо 8 Мбіт\сек - це 1024 КБайт\сек, то 7Мбіт - це 896 (рахував на калькуляторі :ti_pa: )

Порахуй ще службовий трафік. Після 1-2 мегабіт при переводі величин можна сміливо ділити вже не на 8, а на 9-10 - якраз приблизно вийде те, що треба.
rSt написав:
Так що ж з рутером робити? Мала швидкість через залізо чи через прошивку?

Залізо.
Одразу скажу: швидких бюджетних роутерів я поки не бачив :-(. У самого один час працював Mikrotik, але 150 баксів за роутер без Wi-Fi - це для дому задорого. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 14:45 
Офлайн

Повідомлення: 516
Живу как раз по 40лет победы 3, когда меня подключали ходил за ключами на чердак и помогал кабель вести, мне тоже больше подходит через окно, в нашем доме есть пару гнилых теток которым мешают провода на крыше и многое другое, они поругались с UAinet и хотели продвинуть идею отключить весь дом :ni_zia: , почему тогда они не продвигали идею отключить свет, кабельное телевидении, ведь это тоже все по проводах идет, ну в общем собрали подписи и :hi_hi_hi: ни чего у них не вышло, думаю что везде есть гнилые люди которым все мешает. Интернет вполне нормальный я доволен

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 17:47 
Офлайн

Abram написав:
Одразу скажу: швидких бюджетних роутерів я поки не бачив :-(. У самого один час працював Mikrotik, але 150 баксів за роутер без Wi-Fi - це для дому задорого. :-)

Прикро... :-( Я так розумію, простіше зібрати з старих залізяк невеличкого сервака, який буде те все діло крутити... Фряха з тими всіма тунельними протоколами нормально робить?І чи можна буде його організувати як точку доступу Wi-Fi? упс, можна, сам знайшов...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 17:57 
Офлайн

rSt написав:
Abram написав:

Прикро... :-( Я так розумію, простіше зібрати з старих залізяк невеличкого сервака, який буде те все діло крутити... Фряха з тими всіма тунельними протоколами нормально робить?

mpd5 рулить і педалить ;). Хоча я б особисто ставив Linux + accel-pptp.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 18:10 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Роутер D-Link Di-524. В торрентах швидкість інколи доходить до 2 мегабайт за секунду (не мегабіт, а мегабайт). Значить роутери все ж таки можуть пропускати такий потік?

P.S. У мене кабель з балкона заходить :smu:sche_nie: Просверлити дирку в стіні (в моєму випадку - це капітальна стіна) і протягти кабель з сходинкової площадки - без проблем, але шо мені потім робити з тим кабелем в квартирі? Ставити комп в коридорі чи переступати через дроти. Можливо хтось вже звик до подібного і не відчуає в цьому дискомфорту, я ж люблю шоб все було естетично: кабель в мене входить на рівні плінтуса і так само під плінтусом іде в кімнату з компом. Хоча якби я робив ремонт зараз, а не 7 років тому, коли крім Dial-up'у небуло більше ніякого Інтернету, то напевно продумав би цей варіант...

P.P.S. Являюсь абонентом UA-Inet вже майже рік часу. Інтернетом задоволений. Хоча впринципі я був задоволений і попереднім Інтернетом, і попередньо-попереднім інтернетом :ps_ih: Вирішальним фактором при переході на цей Інтернет для мене була швидкість, яку вони пропонували. Покишо альтернативи не бачу (хоча на горизонті вже з"являються інші варіанти :nez-nayu: )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 січня 2011, 23:21 
Офлайн

Повідомлення: 59
Район міста: черемушки
igorsolop написав:
Роутер D-Link Di-524. В торрентах швидкість інколи доходить до 2 мегабайт за секунду (не мегабіт, а мегабайт). Значить роутери все ж таки можуть пропускати такий потік?

P.S. У мене кабель з балкона заходить :smu:sche_nie: Просверлити дирку в стіні (в моєму випадку - це капітальна стіна) і протягти кабель з сходинкової площадки - без проблем, але шо мені потім робити з тим кабелем в квартирі? Ставити комп в коридорі чи переступати через дроти. Можливо хтось вже звик до подібного і не відчуає в цьому дискомфорту, я ж люблю шоб все було естетично: кабель в мене входить на рівні плінтуса і так само під плінтусом іде в кімнату з компом. Хоча якби я робив ремонт зараз, а не 7 років тому, коли крім Dial-up'у небуло більше ніякого Інтернету, то напевно продумав би цей варіант...

P.P.S. Являюсь абонентом UA-Inet вже майже рік часу. Інтернетом задоволений. Хоча впринципі я був задоволений і попереднім Інтернетом, і попередньо-попереднім інтернетом :ps_ih: Вирішальним фактором при переході на цей Інтернет для мене була швидкість, яку вони пропонували. Покишо альтернативи не бачу (хоча на горизонті вже з"являються інші варіанти :nez-nayu: )

:ya-za:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: