Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 листопада 2017, 10:30

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:35 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
KOT написав:
ти краще напиши, кому відірвати яйса, щоб мені інет підключили?

Собі. За те що поселився хтозна де. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:36 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Abram написав:
якщо можна, питання. Що тебе особисто спонукало до переключення від УТ? Правда, цікаво.

Спонукав на*об між тарифами різних міст. Я до останнього надіявся що Ковель включать в перелік міст з новими тарифами. Не вийшло. Значить в нас на УТ сидять придурки, іншими словами не скажу. На минулому тижні підключив двох знайомих на УТ. За тиждень ще мав двох підключити - відмовлятиму всіма силами аби не підключалися саме до УТ.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:41 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
Я можу розірвати договір попередивши за місяць до цього фірму (пункт 6.3). А можу розірвати договір просто ніфіга нікому не говоривши напротязі 60 днів ( і ніде нема слів про проплату за час користування)

Просто у цих товаришів не можна користуватися інтернетом, не маючи на рахунку плюсового значення. Нема на 1 число потрібної суми - нема підключення.
Для прикладу - я 23.11. підписав договір, проплативши наперед місячну абонплату. 27.11 прийшов монтажник і підключив. 01.12 в мене зранку нема нету. Дзвоню, питаю чому - у відповідь чую, що нема суми на місяць наперед, бо за 4 дні в листопаді відрахували. Доплатив - включили. Не ображаюся - непонятка робоча.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:42 
Офлайн

nekton написав:
За тиждень ще мав двох підключити - відмовлятиму всіма силами аби не підключалися саме до УТ.

Із оголошення в обміннику УАІнету
Цитата:
Існуючі абоненти UAinet, що приведуть друга, отримують 50 гривень на рахунок!

Коси бабло :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:44 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Abram написав:

МОЖУ НЕ ТАК ЗРОЗУМІТИ

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:45 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
AndroVit написав:
nekton написав:
За тиждень ще мав двох підключити - відмовлятиму всіма силами аби не підключалися саме до УТ.

Із оголошення в обміннику УАІнету
Цитата:
Існуючі абоненти UAinet, що приведуть друга, отримують 50 гривень на рахунок!

Коси бабло :-)

Були б вони в частному секторі я б пару сотень в місяць заробляв би точно на ЮаІнеті

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:47 
Офлайн

nekton написав:
Були б вони в частному секторі я б пару сотень в місяць заробляв би точно на ЮаІнеті

а може варто Абраму відірвати 1 яйсо - за відмову підключати часний сектор? :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:49 
Офлайн

А в нього ж котик на аватарці...
Доведи економічну доцільність підключення тебе і ще бігатимуть за тобою :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:50 
Офлайн

довести ек. доцільність - я хочу стати їх клієнтом, і не їб...т... вот мій довод

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 вересня 2010, 23:52 
Офлайн

KOT написав:
Abram написав:

МОЖУ НЕ ТАК ЗРОЗУМІТИ

Яке питання - така й відповідь. :ti_pa:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 14:29 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Тут працівник мій рве і мече. Побіцяли що в 13 00 прийдуть підключати інтернет. Він відпросився на довше ,щоб все було гут.А вони підманули підвели та ще й трубку морозяться неберуть. Телефонували по цьому номеру 068 13 85 353. Розберіться будьте ласкаві.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 вересня 2010, 22:20 
Офлайн

Hapuga написав:
Тут працівник мій рве і мече. Побіцяли що в 13 00 прийдуть підключати інтернет. Він відпросився на довше ,щоб все було гут.А вони підманули підвели та ще й трубку морозяться неберуть. Телефонували по цьому номеру 068 13 85 353. Розберіться будьте ласкаві.

Логін працівника, час коли дзвонили - мені в приват. В понеділок розберуся.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2010, 00:00 
Офлайн

Повідомлення: 123
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Як на мене Ковель перспективний ще і для розвитку Wi-fi. ПРи нормальній апаратурі можна підключати людей не лише з приватного сектора, але й з навколишніх сіл в радіусі 20 км... Звичайно це не оптика і навіть не простий кабель, але люди мали б необхідний "канал звязку" 1-2 мбіт реально пропонувати... Це звичайно моя думка...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 вересня 2010, 14:44 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
pufik написав:
Абрам, не роби так щоб я про тебе думав погано!!! Таке враження, що ти ніколи не розбирав блок живлення? Якщо ж розбирав то мав би помітити що твій дріт заземлення(ноль в розетці) в блоці прикручується просто до металевого корпуса блоку живлення, а той металевими гвинтиками до металевого корпусу(системний блок) і як результат заземляється і корпус, для того і є заземлення, що потенціали, які накопичуються на корпусі і т.д. стікали на землю, а не підвищували напругу в елементній базі...
І твоя цитата нарахунок того що корпуси не заземляються, ну це просто "жесть". Це ти старим радіотехнікам скажи так вони тебе "спалять" за це... :))) Відчувається, що хтось пари з електротехніки та електроніки простав...:)))
Нарахунок батарей, то давай реально оцінемо ситуацію... Нуль в розетці іде на загальний будинковий контур, так? ТАК. і не факт, що той контур десь не пробитий або кабель нуля на поверсі або в підїзді хтось не вкрав, або не перерізав коли робив ремонт. А що маємо у випадку з батареєю... Якщо тепло подається значить труба ціла, значить вона лежить в землі, значить є 100% контакт і то дуже хороший з землею, для того щоб стікали наші надлишкові потенціали.... Правда тут є основна проблема за яку дуже сильно штрафують комунальщики, це те що при проходжені струму через батареї в яких є вода відбувається процес електролізу(зі школи памятаю робив на лабі таке), тобто окисення металу і що викликає ржавіння труб....

Це брэд раз. Таким руки виривають.

pufik написав:
Смішно... Напевне таке вам сказали, як тільки весна почалася, перші грози? Так от якщо обладнання не заземлено нормально з захистом від статики, то воно завжди буде підвисати і з часом почнуть вилітати порти. Тому, що ті хто вчив в школі фізику знають, що в середовищі є електро-магнітні випромінювання, а у провіднику, який знаходиться в магнітному полі виникає струм. Цим провідником є вита пара, якою зєднані ви з провайдерським свічем, і в результаті статики і відбувається випалювання портів. Це проблема усіх в мене стабільно за літо в свічах вилітають порти є навіть такі в яких з 8 потрів вже 5 вилетіли :))))). Так от коли вам розказують всякі там дурниці про напругу з вашої сторони, то хай спочатку покажуть зареєстрований факт, і тоді хай погрожують. Ви з ними договір підписували? Якщо так, то завжди є такі органи, як спілка з прав споживачів, яка їм швидко "вставить".

Брэд два. Струм зявляэтсья, коли провідник рухається в магнітному полі. ЕРС. Фізика перший курс. Статика від іншого виникає в техніці. Це ти шось десь прогулював...

pufik написав:
Як на мене Ковель перспективний ще і для розвитку Wi-fi. ПРи нормальній апаратурі можна підключати людей не лише з приватного сектора, але й з навколишніх сіл в радіусі 20 км... Звичайно це не оптика і навіть не простий кабель, але люди мали б необхідний "канал звязку" 1-2 мбіт реально пропонувати... Це звичайно моя думка...

Якщо ти це зробиш - тобі поставлять памятник. По-перше в селі не буде клієнтів, інет там нафіг нікому не нада. По-друге, щоб накрити 20 км треба техніка досить дорога, яка окупить себе лше через роки і роки, а ваймакс і того довше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 вересня 2010, 12:41 
Офлайн

Повідомлення: 123
Подякували: 0 разів.
zax13 написав:
pufik написав:
Абрам, не роби так щоб я....

Це брэд раз. Таким руки виривають.

Пояни чому бред? А так просто писати, то всі мастаки...
pufik написав:
Смішно...швидко "вставить".

zax13 написав:
Брэд два. Струм зявляэтсья, коли провідник рухається в магнітному полі. ЕРС. Фізика перший курс. Статика від іншого виникає в техніці. Це ти шось десь прогулював...

В певні мірі ти правий, але струм може зявлятися і не від руху провідника, а при зміні магнітного поля, який власне і спричинює рух того самого провідника....
Цитата:
Електричний струм викликається також змінним магнітним полем. Зміна магнітного потоку створює вихрове електричне поле, яке й призводить до руху носіїв заряду....

Читати тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC

zax13 написав:
pufik написав:

Якщо ти це зробиш - тобі поставлять памятник. По-перше в селі не буде клієнтів, інет там нафіг нікому не нада. По-друге, щоб накрити 20 км треба техніка досить дорога, яка окупить себе лше через роки і роки, а ваймакс і того довше.

Знову ж таки, як що ти говориш про те, що це дуже дорого наводь реальні приклади, обладнання, технології з цінами, і повір не одному тобі Інтернет потрібний :). Перед тим як "ляпати" щось добре подумай...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: