Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Пошта @Kovel.com.ua
Логін:
Пароль:
Пароль:
Підтвердження паролю:
Вхід
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 червня 2017, 21:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 14:03 
Офлайн

Повідомлення: 4070
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 179 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
Прикалують мене люди які за день скачують 3-5-10 фільмів, тримають для цього терабайтні вінти а реально якщо один фільм подивляться то добре.

Чи в тебе цього не було, чи ти вже наївся компьютерних технологій "по саме не хочу". Цим (качанням всього, що на очі попадеться) потрібно перехворіти і тоді прийде імунітет до "синдрому загребущих рук" :-)
Вибач за порівняння, але в цьому питанні ти мені нагадуєш анекдот про дівчину не дуже важкої поведінки на ялтинському пляжі, до якої клеїться токар Вася.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 14:12 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Про анекдот не зрозумів.
Я в принципі цією хворобою і не хворів. На відміну від тих то так качає мій інтернет починався з діалапа по 6 грн/год в 1997му році. Відповідно качати що попало - було дороге задоволення.
Аналогічно з мобільниками. Хто користувався мобілами в ті часи коли навіть за вхідні ти мусив платити 3,5грн/хв ті й зараз по телефону говорять чітко та конкретно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 14:34 
Офлайн

Повідомлення: 4070
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 179 разів.
Район міста: центр
nekton написав:
Про анекдот не зрозумів.

К девушке, одиноко загорающей на пляже, подкатывается мужчина: - Простите, но вы как-то странно отдыхаете! Все время одна... Пойдем ко мне в номер! Повеселимся, выпьем, закусим, опять же любовью можем заняться... - Вы кем работаете? - перебивает дама. - Токарем! - Ну так представьте: целый год вы не отходили от своего станка, приехали на юг, а тут по всему пляжу: станки, станки, станки..

Смисл порівняння - ти весь час працюєш в сфері "високих технологій" (в мене таке враження). Воно тобі приїлося настільки, що деколи обридає. Починалося воно в тебе в 1997 році, коли я, наприклад, компьютера і пальцем ще не трогав :-). З того часу ти набрався і досвіду і відношення до компів і всього, що з ними пов'язано.
А тепер уяви людину, якій інтернет провели півроку тому, причому комп під це діло вона купила ще пару місяців до цього. Розуміння того, що не потрібно весь Інтернет скачувати на жорсткий диск, ще не прийшло. Все нове, все цікаве.
Щось подібне я спостерігав на прикладі свого молодшого брата. Спочатку теж ішло колекціонування всього, а зараз уже попустило. Зараз маю можливість спостерігати характерну картину з кумом. Поки качає, ставить і зносить програми, міняє теми оформлення і т.п. Чекаю коли пройде. :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 14:41 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: Сельмаш
AndroVit написав:
не потрібно весь Інтернет скачувати на жорсткий диск

:co_ol: ;;-))) ;;-))) ;;-))) ;;-))) ;;-))) 5 баллов :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 17:31 
Офлайн

Повідомлення: 81
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
nekton написав:
Дивитися HD фільм в онлайні хватає 20 мбіт.

20Мбіт Укртелеком тобі вже не дав і навряд чи щось зміниться.

Цитата:
Чи ти будеш 5 фільмів одночасно дивитися і по скайпу з десятьма говорити одночасно?

5 ні, а 2 запросто :a_g_a:

Цитата:
Прикалують мене люди які за день скачують 3-5-10 фільмів, тримають для цього терабайтні вінти а реально якщо один фільм подивляться то добре.

Мене також прикалують :)))

лан, це все трохи офтопом пахне... І на завершення звідси:

Цитата:
75-летняя Сигбритт Лотберг (Sigbritt Löthberg) из города Карлстад (Karlstad) в Швеции попала в историю как обладатель самого быстрого в мире соединения с Интернетом для частных пользователей. Сигбритт только сейчас купила первый в жизни компьютер, но она сразу сможет воспользоваться 40-гигабитным каналом в Сеть.

Столь широкая «полоса» дает возможность одновременно просматривать 1500 видеоканалов в качестве HD DVD или за две секунды скачать фильм, записанный в этом же формате.

Конечно же, огромной быстроты канал в Интернет появился в доме Сигбритт не просто так. Оптоволоконное подключение организовал сын Сигбритт, Петер Лотберг (Peter Löthberg), сотрудник Cisco и вообще известная в шведском Интернете личность. «Я хочу показать, что есть и другие способы подключения, помимо устаревших медных проводов и радиосигнала, ведь они не имеют тех возможностей, которые есть у оптоволокна», - говорит Петер.

Особенностью его сверхбыстрого соединения является новый способ модуляции, позволяющий передавать данные на расстояние до 2000 км. без репитеров. Провайдер Karlstad Stadsnät, с помощью которого Петер организовал свой канал в Интернет, уже строит дальнейшие планы. «Это больше, чем просто демонстрация, - считает глава местного отделения провайдера Хафштейнн Йонссон (Hafsteinn Jonsson), - Как владелец сети, наша компания пытается побудить других провайдеров инвестировать в высокоскоростные каналы, а Питер захотел показать, как можно за небольшие деньги проложить быструю линию, действующую на дальние расстояния».

Компания Cisco помогла в осуществлении этого проекта и ее цель также была в том, чтобы показать, что применение оптоволокна делает сверхскоростные соединения технически выполнимыми и коммерчески жизнеспособными. «Самой трудной частью всего проекта была установка Windows на компьютер Сигбритт Лотберг», - пошутил Йонссон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 22:44 
Офлайн

Повідомлення: 12
Для мене головне стабільність зв"язку, і коли до мене дзвонять люди і кажуть що скинули мені на мейл інформацію і я маю дати відповіть на протязі 30хв., :sh_ok: а звя"зку нема.... дзвоню на тежпідтримкуа а там кажуть що в нас все нормально нічого не знаємо...
А вкінці місяця приходить смс заплатіть за нет, за що? за 10 днів нормальної роботи з 30?

Ну останніх днів 8, після постійних дзвінків, і монологів на форумі, прийшли дяді і полазили на криші, нет запрацював
Дякую за це!!!!

Хоча сьогодні теж тупить з 4 Mb/s всього навсього 0,68Mb/s, але кажуть проблема у всіх, чекатимемо результатів.......

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 22:55 
Офлайн

Ви хоча б вивісили оголошення типу "сьогодні поганий зв"язок , тому що ..... проблема вирішується, майте терпіння, приносимо вибачення за незручності", вчіться як працювати в сфері послуг..... не безкоштовних....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 квітня 2010, 18:08 
Офлайн

і знову приїхали. плачу за 4 отримую 1.5. "нарушаєм однако"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 квітня 2010, 18:14 
Офлайн

Повідомлення: 198
Район міста: Володимирська
цікаво...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2010, 09:29 
Офлайн

Повідомлення: 42
Подякували: 1 разів.
D принципі проблем з швидкістю останнім часом не було. Можливо, комп'ютер щось качає без твого відома?
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2010, 12:12 
Офлайн

Повідомлення: 194
Вчора у мене були проблеми зі швидкість при 1 Мб було біля 400Кб download і 125 кб upload. Та я все частіше стаю замічати що вони постійно, бо при швидкості 1 Мб - швидкість скачування повинна бути 110-120 кб/с а є максимум 90кб/с(може я не прав, але те шо є то є)
А в принципі зараз стало хоча б менше розривів, що радує, точніше останній тиждень їх не було

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2010, 21:58 
Офлайн

ol_loy
ось дані за вчора, сьогодні без претензій
http://www.speedtest.net/result/788525611.png
http://www.speedtest.net/result/788529744.png

анекдотичне припущення... качає без відома, треба буде насварити його, хай попереджує....
Тут не чайники сидять за компами, ну в основному :-) ...

Проблема є і не в одного мене, люди скаржаться....

Сьогодні швидкість хороша, не спорю, але не стабільна, мережа підтуплює...

Брати в оренду іншу, але виходити з цієї ситуації, великі перспективи світять, як для Ковеля, але роботи не початий край.....

Розумію що на ринку послуг не давно, ще не налогоджено роботу як слід, але потрібно якось заохочувати людей до терпіння, вибачитись принаймі або попереджати, вже починають потрохи виправлятись, вітаю.....

А може то комп"ютери змовилися :-)

Востаннє редагувалось endoskop в 21 квітня 2010, 23:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2010, 22:05 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: Сельмаш
Пишет чайник: вот объясните мне где сигнал пропадает в кабеле?
endoskop написав:
мережа підтуплює...

Ну ладно радиосигнал, а в "канализации" то что мешает стабильногомнопотоку?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2010, 23:46 
Офлайн

якщо в трубу для одного гомнопоку заливають іще кучу потоків і не тільки вони, виходить потоп....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 травня 2010, 07:07 
Офлайн

Повідомлення: 97
Подякував (ла): 3 разів.
Район міста: Заводська №3
Abram, Как обстоят дела с шириной канала?
При тарифе ночной максимальная скорость загрузки/отдачи должна быть выше 700Кб/с а у меня редко скорость доходит до 650 как при работе с торрентами так и при загрузке/отдаче через FTP. И вообще появляются мысли что вы начали ограничивать работу P2P сетей. Подобное наблюдается на протяжении последних двух недель. speedtest.net, Как обычно, показывает Очень разные результаты, от 2Мб/с до 20Мб/с.
Логин: chernyha.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: