Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Пошта @Kovel.com.ua
Логін:
Пароль:
Пароль:
Підтвердження паролю:
Вхід
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 червня 2017, 11:51

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 22:18 
Офлайн

Повідомлення: 97
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Заводська №3
Igal, можливо що Ви не вірно розумієте текст розташований між знаками "тут текст", це не дивно, не дивно ... :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 22:21 
Офлайн

Повідомлення: 637
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
mihanja80 написав:
Igal, можливо що Ви не вірно розумієте текст розташований між знаками "тут текст", це не дивно, не дивно ... :-)

Так це діалог :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 22:29 
Офлайн

На минулій сторінці добавив відео... Хтось "гребе гроші відром з реклами" на сайтах наших, якщо комп'ютер користовача заражений, і виходу нема з цього положення...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 22:38 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
mihanja80 написав:
nekton, що до антивірусів і "вінди". У мене в сина також окремий ПК, так зараз в "моду" ввійшли нові віруси, яких антивіруси не роспізнають, вони просто показують нашим дітям "шок рекламу" замість тематичної googleadsens...
Це я побачив зайшовши на свій сайт з ПК сина на днях, просто посилання з реклами було не на гугл, а на сторонній ресурс, поки ще заразу те вирахував...
Обсудим у кого есть вирусы?

Повторюся, антивіра немаю. На минулому тижні вперше десь за рік моє сімейство поки я був на роботі зловило заразу. Прийшовши додому відчув що комп працює не так як треба. За 5 хвилин без антивіру найшов гадость і знешкодив. Була гадость під назвою admin.exe. Антивір не захистить якщо користувач є ламер.
Щодо вайфая то реально є будинки де ловить одночасно біля 20-ти мереж. Мій рекорд на даний момент це Заводська 11 де я в квартирі на 5-му (всього 9) поверсі зловив вайфай сканером 27 різних вайфайок. Десь 15 з них сиділи на першому каналі.

Що до того що швидкість мала. Я просто розкажу про стандартні ситуації з якими я стикаюся.
На перших місцях стоять віруси, користування яндекс браузером який тупо ріже швидкість і використання хрома на компах де оперативки менше гіга.
Часто стикаюся з використання одночасно двох а то і трьох антивірусів, вручну прописані ДНСи, міряння швидкості на телевізорах, користування торентом і нерозуміння різниці між мегабітами і мегабайтами. Є також випадки коли клієнт, добра людина, ставить вайфай роутер не запаролюючи і скаржиться що ввечері падає швидкість. Місяця два тому була ситуація коли в клієнта було одночасно підключено до його вайфайки 9 клієнтів, хоча має лише ноут і смартфон.
Скарг на те що в Ковелі десь погана швидкість я маю кілька штук на тиждень. За останніх півроку реально проблемами провайдера було якщо память не зраджує всього 3 заявки. Причому 2 з них в одному будинку де були конфлікти обладнання провайдера з обладнанням клієнтів.
Болік я тобі пропонував в приваті. Позвони і я до тебе прийду ввечері і подивимося на твою проблему

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 22:53 
Офлайн

mihanja80 написав:
В хромі (початок відео) - нормальна реклама, переключився на оперу - ліва реклама з хворобами ніг... Це я половину вичистив ручками, але, як з'ясувалось, не все...

Повідключати розширення і подивитися свойства ярлика. Дуже часто після наприклад "C:\Program Files\Opera\opera.exe" йдуть прописані різні речі які і запускають гівно яке міняє стартові сторінки підключає надстройки і т.д.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:10 
Народ хто може дати сам віджет юаінет айпітв плеер? ато через синхронизацію ставлю, але злітають остальні віджети(

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:16 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
Igal написав:
BOLIK написав:
nekton написав:
BOLIK написав:
Да в мене просто нема часу сидіти дома і чекати їх пів дня. Навіть і на вихідних.

А таке було хоч раз? Максимум 20-30 хвилин запізнення від домовленого часу на приїзд майстра

Немає часу чекати дзвінка від нього.

Вот подав з тиждень назад заявку, зателефонували мені вони, був якраз вдома на обіді, даю думаю зайду провірю, не глючить не один канал все ок, сказав що вже все ок. Зараз хотів Україна-Латвія глянути, 3 кадри на 10 секунд без звуку. Я думаю така робота глюками ноута точно не пояснюється.

В мене вже навіть бажання до Вас телефонувати не має, ви вдень приїдете, коли навантаження на інтернет немає, провірите, все буде ок, працювати, а ввечері всеодно одні глюки. Не сервіс, а фігня якась. У мене ліг пас нба в ашді онлайн норм завжди працював і працює, а тут набагато гірша якість і такі глюки і щей всі пишуть і кажуть, перестав вінду, то в тебе з ноутом щось. Одним словом, дістало.

Скажи який канал, я на приставці дивлюсь, глюків не спостерігаю. Просто для цікавості.
А... ще, ти через wifi дивишся? )))

Ні, кабель в ноуті. Футбол був по Україні, але глючать всі.

На ноуті жінки глюки абослютно такі ж самі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:19 
Офлайн

Повідомлення: 4070
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 179 разів.
Район міста: центр
BOLIK написав:

З тим самим колись стоявшим авастом і, можливо, тою ж збіркою вінди.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:25 
Офлайн

Який віджет? Ви до чого. На компі потрібно встановити IPTV плеєр
На андроіді встановити IPTV від Сафронова і МедіаХауз. Потім прописати адресу плейлиста http://playlist.tv.uainet.net/get/playlist.m3u
На приставках прописати той же плейлист.
Ну і головна вимога - бути клієнтом UAinet.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:32 
Офлайн

Повідомлення: 637
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
BOLIK написав:

Прикол, в мене жоден не глючить :du_ma_et: , завтра попрошу щоб глянули твій напрямок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:40 
Офлайн

BOLIK написав:

Якщо в сімї пару ноутів то досить часто аналогічні проблеми бо аналогічні антивіруси, налаштування і т.д.
Ще раз кажу. Прояви ініціативу. Поки до тебе ніхто не прийде то провайдер і не взнає в чому проблема. Позвони, домовимося і я прийду навіть в 21.00, перевіримо, побачимо в чому проблема. Платити не потрібно, це буде безкоштовно. Якщо буде проблема провайдера - адміни це знатимуть. Якщо проблема на твому компі чи роутері підскажу в чому може бути причина.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 23:44 
Офлайн

Igal написав:
BOLIK написав:

Прикол, в мене жоден не глючить :du_ma_et: , завтра попрошу щоб глянули твій напрямок.

Глючило між 20.00 та десь 21.20. Я підтверджую. Але і кажу що це проблема була на супутнику. Трансляція йшла з Львова на супутник на Київ а в Львові погода не ахті. Телефонував до товаришів. На кабельному були ті ж проблеми, на Т2 також. Не міг перевірити антенний ефір так як немає як

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2015, 13:10 
nekton написав:
Який віджет? Ви до чого. На компі потрібно встановити IPTV плеєр
На андроіді встановити IPTV від Сафронова і МедіаХауз. Потім прописати адресу плейлиста http://playlist.tv.uainet.net/get/playlist.m3u
На приставках прописати той же плейлист.
Ну і головна вимога - бути клієнтом UAinet.

Віджет для телевізора Самсунг! Там на сайті юаінета описано як синхронізувати цей віджет через смарт хаб, але якщо синхронізувати то удаляються інші віджети( мені потрібен сам файл для установки віджета айпітвюаінет!

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2015, 20:17 
Офлайн

Повідомлення: 354
Подякував (ла): 17 разів.
Подякували: 19 разів.
Та ж фігня, на деяких каналах після 20+ сек пропадає звук.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2015, 20:19 
Офлайн

nekton, дякую...
В опері розширення "ADblok" (назва приблизно така, дуже схожа на оригінал для мозіли) а в хромі взагалі підмінило ярлик (оригінал зробило прихованим файлом)...
Перед цим був паціент, після формату диска і встановлення чистої віндовс 8.1 люди встановили якусь програмку (на наступний день)... Так та програмка в браузері на 30% площі вікна загаджувала своєю рекламою :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: