Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 вересня 2017, 21:55

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 24 березня 2015, 22:43 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Є питання по IPTV. А точніше, програма телепередач в ip-tv player була відсутня, найшов найшов декілька в інеті, вибрав більш-менш, одну нормальну і та, мало того що не на всі канали, то ще некоректно по годинах.
Отож, чи є адреса коректної телепрограми, така як на іптв приставці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 березня 2015, 23:22 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Для iptv player - немає.
Можна дивитися на сайті: http://uainet.net/itvtest . Там по суті той же VLC. Ну і програма там є.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 22:20 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Шановні абоненти UAinet! В звязку з погодніми умовами виникли технічні проблеми на магістральних лініях передачі даних по західній України. Напротязі 30-31 березня можливі негаразди з доступом до мережі інтернет, це спад швидкості та відсутність мовлення деяких телеканалів.
Дана проблема не залежить від нас, але UAinet докладає всіх зусиль аби забезпечити безперебійний звязок, переключивши Вас на резервні лінії.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 22:49 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
nekton виграв конкурс на посаду сисадміна в UAinet'і? :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 березня 2015, 22:55 
Офлайн

igorsolop написав:
nekton виграв конкурс на посаду сисадміна в UAinet'і? :-):

Ні. Навіть не пробував подавати резюме своє.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 14:10 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
Ясно. Просто спікер :-ok-:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 14:11 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Мотороллер не його.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 20:54 
Офлайн

Повідомлення: 97
Подякували: 0 разів.
Район міста: Заводська №3
А коли ми дочекаемось серверів із записом єфіру на серверах провайдера (для ввикористання паузи)?

Мабуть так само довго як і 3G у операторів мобільного зв'язку, через років так з 8? :)

Скільки зараз статична IP адреса коштує?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 21:08 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
mihanja80 написав:
А коли ми дочекаемось серверів із записом єфіру на серверах провайдера (для ввикористання паузи)?

Мабуть так само довго як і 3G у операторів мобільного зв'язку, через років так з 8? :)

Скільки зараз статична IP адреса коштує?

Накнопай 7 10 77, й запитай про статику. На рахунок паузи, це вже не актуально так як дуже розвинутий смарт-ТБ ринок, або на пряму з нету перегляд повторів
.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 21:14 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякували: 13 разів.
nekton написав:
BOLIK написав:
Да в мене просто нема часу сидіти дома і чекати їх пів дня. Навіть і на вихідних.

А таке було хоч раз? Максимум 20-30 хвилин запізнення від домовленого часу на приїзд майстра

Немає часу чекати дзвінка від нього.

Вот подав з тиждень назад заявку, зателефонували мені вони, був якраз вдома на обіді, даю думаю зайду провірю, не глючить не один канал все ок, сказав що вже все ок. Зараз хотів Україна-Латвія глянути, 3 кадри на 10 секунд без звуку. Я думаю така робота глюками ноута точно не пояснюється.

В мене вже навіть бажання до Вас телефонувати не має, ви вдень приїдете, коли навантаження на інтернет немає, провірите, все буде ок, працювати, а ввечері всеодно одні глюки. Не сервіс, а фігня якась. У мене ліг пас нба в ашді онлайн норм завжди працював і працює, а тут набагато гірша якість і такі глюки і щей всі пишуть і кажуть, перестав вінду, то в тебе з ноутом щось. Одним словом, дістало.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 21:21 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
AndroVit написав:
Взяти на вечір в когось ноут і порівняти - то недовго і не сильно напряжно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 21:28 
Офлайн

BOLIK написав:
nekton написав:
BOLIK написав:
Да в мене просто нема часу сидіти дома і чекати їх пів дня. Навіть і на вихідних.

А таке було хоч раз? Максимум 20-30 хвилин запізнення від домовленого часу на приїзд майстра

Вот подав з тиждень назад заявку, зателефонували мені вони, був якраз вдома на обіді, даю думаю зайду провірю, не глючить не один канал все ок, сказав що вже все ок. Зараз хотів Україна-Латвія глянути, 3 кадри на 10 секунд без звуку. Я думаю така робота глюками ноута точно не пояснюється.

В мене вже навіть бажання до Вас телефонувати не має, ви вдень приїдете, коли навантаження на інтернет немає, провірите, все буде ок, працювати, а ввечері всеодно одні глюки. Не сервіс, а фігня якась. У мене ліг пас нба в ашді онлайн норм завжди працював і працює, а тут набагато гірша якість і такі глюки і щей всі пишуть і кажуть, перестав вінду, то в тебе з ноутом щось. Одним словом, дістало.

Скажи який канал, я на приставці дивлюсь, глюків не спостерігаю. Просто для цікавості.
А... ще, ти через wifi дивишся? )))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 21:44 
Офлайн

Повідомлення: 97
Подякували: 0 разів.
Район міста: Заводська №3
BOLIK написав:
nekton написав:
BOLIK написав:

та то це все фігня, саме сеселе у нас те що Є правила форуму, Є модератори, але НЕМАЄ адміністратора (ЦЕ саме круте!), бо все продано-/куплено!

А крім того "самого поганого адміна UAinet", кращих спеціалістів у нас НЕмає... Все можна вирішити, але не словами: "дістало", "за***ло" і т.п.
З плином часу я почитав і зрозумів - WIFI це маразм в багатоквартирному будинку... (і для свого компа знову повернув кабель)

<hr>
nekton, що до антивірусів і "вінди". У мене в сина також окремий ПК, так зараз в "моду" ввійшли нові віруси, яких антивіруси не роспізнають, вони просто показують нашим дітям "шок рекламу" замість тематичної googleadsens...
Це я побачив зайшовши на свій сайт з ПК сина на днях, просто посилання з реклами було не на гугл, а на сторонній ресурс, поки ще заразу те вирахував...
Змінемо тему:
Как мы сделали чтение писем безопаснее: Content Security Policy в Яндекс.Почте
Резкое падение позиций в Яндексе, есть ответ Платона

Обсудим у кого есть вирусы?

Ось відео, видно різницю в рекламі в різних браузерах: http://youtu.be/4yJesYsS13E
на 1:07 видно підміну реклами.
В хромі (початок відео) - нормальна реклама, переключився на оперу - ліва реклама з хворобами ніг... Це я половину вичистив ручками, але, як з'ясувалось, не все...

во, по темі на ютубі: https://youtu.be/YEkdxUbnfT0

Востаннє редагувалось mihanja80 в 31 березня 2015, 22:51, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 21:54 
Офлайн

Дивлюся футбол по IPTV. Дійсно є глюки кожні пару хвилин. Правда не на 10 а на 2-4 секунди. Але то проблеми на супутнику. На це вказує те що після стопкадра зображення відновлюється "квадратиками", або те що звук є а зображення стоїть. В останнє юаінетовські глюки по IPTV були місяці два тому. Вдома немаю ні антени, ні кабельного ні супутника. Все ТВ дивлюся через IPTV. Буває що одночасно на трьох пристроях йдуть три різні канали і глюків не помічаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 березня 2015, 22:09 
Офлайн

mihanja80 написав:
та то це все фігня, саме сеселе у нас те що Є правила форуму, Є модератори, але НЕМАЄ адміністратора (ЦЕ саме круте!), бо все продано-/куплено!

А крім того "самого поганого адміна UAinet", кращих спеціалістів у нас НЕмає... Все можна вирішити, але не словами: "дістало", "за***ло" і т.п.
З плином часу я почитав і зрозумів - WIFI це маразм в багатоквартирному будинку... (і для свого компа знову повернув кабель)

З часом ти зрозумієш, що всі проблеми в тебе, через те, що ти той"самий поганий юзер" :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: