Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 жовтня 2017, 03:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 14 квітня 2010, 18:22 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
vlg написав:
попробував Uainet як експеремент - не вдалий. Суппорт дуже не професійний, коннект рветься, багато обмежень на рахунок роутерів Wi-Fi (працює тільки один Dlink dir 320 і то під питанням). Получається так званий інтернет "для школьников". Для нормальної роботи не підходить.

Скільки раз інтернет зірвався сьогодні?? Приблизно скільки вчора??? Й що ви маєте на увазі під професійним супортом??

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 09:01 
Офлайн

Повідомлення: 37
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Уважаемые представители UAINET. Уже очень достало Ваше безалаберное отношение к своей работе!!! Снова выходные и снова прблемы с интернетом. Стоит вин 7,антивирус уже поставил АВАСТ (т.к. ноды и прочие кашпировские вам не нравятся-плохому танцору сами знаете ,что мешает).Пингую и получаю - пакет отправлен,затем превышен интервал ожидания.Идём дальше,произвожу сброс всех настроек,после процедур перезагрузок и всего прочего наблюдаю ту же проблему.Ладно - грузим ХРюшку,там уже поставил др.ВЕБ -триал версия(чтоб небыло претензий,что не лиццензия)В итоге та же самая картина с тем же гайморитом.Вопрос к знатокам...ЗА ЧТО МЫ ПЛАТИМ ДЕНЬГИ???

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 10:02 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Benzo написав:
.ЗА ЧТО МЫ ПЛАТИМ ДЕНЬГИ???

За то, что б написать в этой теме :nez-nayu: :ne_vi_del: :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 10:21 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Benzo написав:
Уважаемые представители UAINET. Уже очень достало Ваше безалаберное отношение к своей работе!!! Снова выходные и снова прблемы с интернетом. Стоит вин 7,антивирус уже поставил АВАСТ (т.к. ноды и прочие кашпировские вам не нравятся-плохому танцору сами знаете ,что мешает).Пингую и получаю - пакет отправлен,затем превышен интервал ожидания.Идём дальше,произвожу сброс всех настроек,после процедур перезагрузок и всего прочего наблюдаю ту же проблему.Ладно - грузим ХРюшку,там уже поставил др.ВЕБ -триал версия(чтоб небыло претензий,что не лиццензия)В итоге та же самая картина с тем же гайморитом.Вопрос к знатокам...ЗА ЧТО МЫ ПЛАТИМ ДЕНЬГИ???

в мене особисто, стояв пофіг який антивір, пофіг яка система й завжди все працювало!!! Ако ли в когось виникали проблеми то вони !!!ВИМАГАЛИ!!! рішеня в цю секунду , якбудто в офісі сидять телепати, то му й говорили версії! Що стосується вашого випатду з пропаданням пакетів, то зрозуміло що тут присутьнє тільки механічне пошкодження, й якщо ви визивали майстрів й вони виконали недобросовісно свою роботу так і скажіть! А не говоріть за всю роботу ЮАІНЕТ взагалом!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 10:29 
Офлайн

Повідомлення: 37
Интересно как их вызвать если никто трубку телефонную не берёт т.к. сегодня воскресение.И такая ситуация происходит каждые выходные.И им говорится про это уже много раз,но каждый раз всё возвращается на круги своя.И почему же мне тогда не высказывать своё мнение на форуме,причём тут телепатия,если служба тех.поддержки не работает,и мне по барабану какой сегодня день недели.Я клиент и я всегда прав :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 21:42 
Офлайн

Повідомлення: 52
Район міста: Черемушки
Незнаю як у вас народ, но в мене в першу неділю були проблеми з нетом, міняв добіса систем нічого не помогло да й плюнув, попросив абрама допомогти і він мені дещо в настройках змінив, но всеодно після того тоже були глюки хоч і рідко но були, але сам комп якось з часом почав працювати без обриву з'єднання. Я вже місяць як підключений і з них 3 неділі незнаю що таке обрив інету! :co_ol: Так шо раджу підключатись до цього провайдера!
В системах різниці немає так як в мене стоїть їх дві і на обох працює нормально!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 22:10 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Читая это все понял только одно: не имей 100 друзей, а только одного Абрама. Может он тогда свою мобилу выложит как круглосуточную техпомощь?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 квітня 2010, 22:36 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
Різниці між ліцінзійним і піратським Антівірусом в роботі немає, за виключеням криво всьановлених або криво зломаних. Чим плох тойже НОД і робочий ключ - та нічим, окрім того що ЕСЕТ не доотримав грошів за свою роботу. Більшість з нас, маючи можливість, купувалиб ліцензію.Тільки у нашій країні можуть упевнено ляпать: "Що нинче Мерседес не той що раніше". І притому, просто боятись і не розуміти нових електроих технологій.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 11:10 
Офлайн

Повідомлення: 81
Район міста: Центр
Sashanet написав:
Незнаю як у вас народ, но в мене в першу неділю були проблеми з нетом, міняв добіса систем нічого не помогло да й плюнув, попросив абрама допомогти і він мені дещо в настройках змінив, но всеодно після того тоже були глюки хоч і рідко но були, але сам комп якось з часом почав працювати без обриву з'єднання. Я вже місяць як підключений і з них 3 неділі незнаю що таке обрив інету! :co_ol: Так шо раджу підключатись до цього провайдера!
В системах різниці немає так як в мене стоїть їх дві і на обох працює нормально!

Перший тиждень - матюки і постійні обриви. :pi_rat: Вже думав, як блудний син іти на Укртелеком перепрошувати... Але після розмов по телефону-на форумі-в чаті все чудом запрацювало! І антивір не мінявся і система не зносилась, всьо чотко :co_ol: Не треба пороти гарячку, краще поспілкуватись "без павишених танов", знайти проблему і вирішити її, можливі варіанти як зі сторони користувача так і зі сторони провайдера, не забувайте, що Китай бере "калічеством" а не "качеством", так що не думайте, що підключив і всьо у всіх "гуд"... Але зараз я задоволений! Синхронний сигнал - ось основна перевага! :dan_ser: І ще одне - не забуваєм про перспективу - кабель в хату 100Мбіт, а на АДСЛ - при самих сприятливих обставинах максимум 24. Це не реклама, а просто інформація для роздумів :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 11:20 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
rSt написав:
І ще одне - не забуваєм про перспективу - кабель в хату 100Мбіт, а на АДСЛ - при самих сприятливих обставинах максимум 24.

Скажи чесно а тобі сильно тре 100 мбіт? Хто мені пояснить нафіга треба навіть тих же 24 мбіт в хаті?????

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 11:22 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
скажу відверто - стоїть у мене 4 мєгабіта, так вони мені нафіг й не нада, перекачав уже усе, що тільки цікавило... 1 мєгабіта хватає з головою для хати

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 11:36 
Офлайн

Повідомлення: 81
Район міста: Центр
nekton написав:
rSt написав:
І ще одне - не забуваєм про перспективу - кабель в хату 100Мбіт, а на АДСЛ - при самих сприятливих обставинах максимум 24.

Скажи чесно а тобі сильно тре 100 мбіт? Хто мені пояснить нафіга треба навіть тих же 24 мбіт в хаті?????

Скажу чесно - інтернета "многа" не буває :)-(: вже зараз я маю можливість не качати пів ночі якесь кіно, а просто подивитись його в он-лайні в пречудовій якості, тепер добавляєм сюди мультимедійний програвач HD, який самостійно працює з торрентами (меньше ніж BD-RIP на 4-7 Гб вже і не хочеться качати), скайп з 3-Мп камерою, дасть Бог, ІР-телебачення... Так що кажу - ТРЕБА! А якщо не треба, то в Укртелекома є безлімітний пакет по Dial-up (економія на тарифі і модемі колосальна! :-) )

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 11:38 
Офлайн

Повідомлення: 4083
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Особисто я радію підключенню в 2 мегабіти тоді, коли приходить час дивитись "Зоряну браму", а кохана "Львівська жінка" знову подає сигнал як з Марсу. Тоді просто заходжу на сайт телеканалу і дивлюсь. Плюс жінка деякі речі дивиться в онлайні.
А качати уже особливого смислу немає. Бо з нашим менталітетом "скачаю, хай буде, потім подивлюсь" до безлімітного інтернету треба ще і безлімітний вінчестер :-)
nekton написав:

nekton написав:
Поміняв профіль зараз маю 17988/1140 на своїй лінії.

Треба розуміти так, що до 24 ти догоняти не будеш? :-)
Люди роблять деякі речі не тому. що їм треба. а тому, що хочеться.

Щодо описаних вище глюків і розривів, які були і в мене - абсолютно надійно працює тільки рахівниця. Якщо провайдер докладає зусиль, щоб покращити ситуацію - це плюс. Були (а може і лишилися) деякі недоліки. Але я маю можлиість порівняти з Датагрупом. Мій висновок - Уаінет - не найгірший провайдер в цьому місті. УТК більш стабільний, але тарифи і додаткові послуги у УАІнету кращі. Та і за якість на протязі останнього тижня особисто я нарікань не маю. А ті нарікання, які були раніше - вирішувалися.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 11:51 
Офлайн

AndroVit написав:
Треба розуміти так, що до 24 ти догоняти не будеш? :-)

Мені і 17 не треба. Мені 2-4 мегабіта хватає з головою. Мені потрібна статична айпіха.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2010, 13:30 
Офлайн

rSt написав:
вже зараз я маю можливість не качати пів ночі якесь кіно, а просто подивитись його в он-лайні в пречудовій якості, тепер добавляєм сюди мультимедійний програвач HD, який самостійно працює з торрентами (меньше ніж BD-RIP на 4-7 Гб вже і не хочеться качати), скайп з 3-Мп камерою, дасть Бог, ІР-телебачення... Так що кажу - ТРЕБА! А якщо не треба, то в Укртелекома є безлімітний пакет по Dial-up (економія на тарифі і модемі колосальна! :-) )

Дивитися HD фільм в онлайні хватає 20 мбіт. Чи ти будеш 5 фільмів одночасно дивитися і по скайпу з десятьма говорити одночасно? Прикалують мене люди які за день скачують 3-5-10 фільмів, тримають для цього терабайтні вінти а реально якщо один фільм подивляться то добре.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: