Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 03:33

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 107  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: UAinet
ПовідомленняДодано: 10 травня 2013, 00:02 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
Abram написав:
Правильно.
Одне "але" - 200 чоловік одночасно по 100 мегабіт не викачають просто з теорії ймовірності. Так що все нормально.
В принципі, 2 гіга для конкурентів навіть забагато. Їм десь 0.8-1.2 вистачить.

Ага!... народ потім ображається, чому в UAinet мала швидкість 7-8 мегабайт в секунду а в конкурентів 800 кілобайт!! ЮАІНЕТ поганий, тому що там нуликів більше?? Так поганий, тому що дає швидкість в 10 раз більшу ніж конкурент, ше й телебачення в придачу на халяву!!!
Грубо.. 8 мегабайт - це 8000 кілобайт ( для тих хто не розбирається)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2013, 14:49 
Офлайн

Повідомлення: 636
Подякував (ла): 19 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: Черемушки
Не стосується теми! Модратор

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2013, 22:54 
Офлайн

Повідомлення: 216
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.
Igal написав:
Abram написав:
Правильно.
Одне "але" - 200 чоловік одночасно по 100 мегабіт не викачають просто з теорії ймовірності. Так що все нормально.
В принципі, 2 гіга для конкурентів навіть забагато. Їм десь 0.8-1.2 вистачить.

Ага!... народ потім ображається, чому в UAinet мала швидкість 7-8 мегабайт в секунду а в конкурентів 800 кілобайт!! ЮАІНЕТ поганий, тому що там нуликів більше?? Так поганий, тому що дає швидкість в 10 раз більшу ніж конкурент, ше й телебачення в придачу на халяву!!!
Грубо.. 8 мегабайт - це 8000 кілобайт ( для тих хто не розбирається)

Швидкість в байтах??? 8 мегабайт - 8192 кілобайт. І, чомусь, я спостерігаю іншу картину, як на мене то у "конкурентів"(якщо ми говоримо про тих самих конкурентів) швидкість краща, ну може то в мене так. + Телебачення далеко не на халяву, на скільки я пам'ятаю то нові тарифи з приблизно тієюж самою швидкістю дорожчі, тобто все ж таки грн 10, але береться за ТБ...

З.І. Я впевнений що у вас опечатка в байтах і бітах, але...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2013, 00:07 
Офлайн

Altair написав:
Швидкість в байтах???

У... все так запущено??
Поясню щоб ви знали на майбутнє! Можна сказати грубо, щоб було ясно хто слабо розбирається: "Я качаю на швидкості 10 мегабіт - або 1000 кілобіт, або я качаю зі швидкістю 1 мегабайт, або 1000 кілобайт"
Altair написав:

8 мегабайт - 8192 кілобайт.

Так, в інтернеті є калькулятори величин, але я спеціально використав слово грубо.
Altair написав:
І, чомусь, я спостерігаю іншу картину, як на мене то у "конкурентів"(якщо ми говоримо про тих самих конкурентів) швидкість краща, ну може то в мене так.

Так, я впевнений! Судячи з того що ви путаєтесь у велечинах більш всього що на вас також вплинули нулі.
Altair написав:

+ Телебачення далеко не на халяву, на скільки я пам'ятаю то нові тарифи з приблизно тієюж самою швидкістю дорожчі, тобто все ж таки грн 10, але береться за ТБ...

Не розумію як ви рахуете??? Ціни на швидкостя в конкурентів вищі до 50% ніж в UAinet! ЮАІНЕТ знизив ціни на швидкостя: з 120грн за 100мегабіт - до 100грн за 100мегабіт+ТБ, з 100грн за 60мегабіт - на 80грн за 50мегабіт+ТБ Де ваші 10грн, про які ви пишете?? :du_ma_et:
Altair написав:

З.І. Я впевнений що у вас опечатка в байтах і бітах, але...

Після того, що ви написали, я думаю що навряд чи хто сприйме ваші аргументи серйозно!
Ведіть себе достойно!

Р.S.
В конкурента ціни за швидкість майже в 2рази більша, перехід з тарифу на тариф 10грн, швидке підключення 100грн, оплата в терміналах - комісія до 5 грн, техпідтримка за 500 кілометрів, неякої допомоги по телефону.
В UAinet швидкостя більші, перехід з тарифу на тариф безкоштовно, підключає безкоштовно в день заявки або як вийде в клієнта, комісія в терміналах 1грн, в офісі без комісії, швидка реакція на заявку на ремонт, дарують від 160 до 200грн на рахунок новому абонентові при підключенні, й багато інших переваг.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2013, 01:50 
Офлайн

Повідомлення: 216
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 6 разів.
Igal написав:
У... все так запущено??
Поясню щоб ви знали на майбутнє! Можна сказати грубо, щоб було ясно хто слабо розбирається: "Я качаю на швидкості 10 мегабіт - або 1000 кілобіт, або я качаю зі швидкістю 1 мегабайт, або 1000 кілобайт"

Це так, для галочки. Загально прийнятою одиницею виміру швидкості передачі даних є біт, тому мене дивує, коли люди говорять що в них швидкість 1 мегабайт в секунду, так само як мене дивувала б фраза "в мене на флешці 8926 мегабіт інформації, чи 8388608000 біт інформації". Як на мене все потрібно називати своїми речами. Хоча згоден, що правильно в будь якому випадку, ібо це все рівно інформація, передача чи просто зберігання. Просто як я вже сказав - стандарти.
Я впевнений що в побуті ви не використовуєте словосполучення "біжу зі швидкістю 1000міліметрів в секунду"

Igal написав:
Так, я впевнений! Судячи з того що ви путаєтесь у велечинах більш всього що на вас також вплинули нулі.

Ну величини я не плутаю, хтось просто не дуже правильно їх висловлює...
Але в принципі ви праві, нулики вплинули, але не бітах чи байтах, а в хвилинах оновлення одного й тогож самого клієнта на 2-х провайдерах, і, чомусь, у конкурентів ігровий клієнт оновлюється в рази 3 швидше.

Igal написав:
Не розумію як ви рахуете??? Ціни на швидкостя в конкурентів вищі до 50% ніж в UAinet! ЮАІНЕТ знизив ціни на швидкостя: з 120грн за 100мегабіт - до 100грн за 100мегабіт+ТБ, з 100грн за 60мегабіт - на 80грн за 50мегабіт+ТБ Де ваші 10грн, про які ви пишете??

З цим згіден, написав не перевіривши...
Igal написав:
Після того, що ви написали, я думаю що навряд чи хто сприйме ваші аргументи серйозно!
Ведіть себе достойно!

Скажімо так, люди зроблять свої висновки і про ваші мегабайти швидкості і про мої писанини.

Igal написав:

Р.S.
В конкурента ціни за швидкість майже в 2рази більша, перехід з тарифу на тариф 10грн, швидке підключення 100грн, оплата в терміналах - комісія до 5 грн, техпідтримка за 500 кілометрів, неякої допомоги по телефону.
В UAinet швидкостя більші, перехід з тарифу на тариф безкоштовно, підключає безкоштовно в день заявки або як вийде в клієнта, комісія в терміналах 1грн, в офісі без комісії, швидка реакція на заявку на ремонт, дарують від 160 до 200грн на рахунок новому абонентові при підключенні, й багато інших переваг.

Ми говоримо або про різних конкурентів, або я просто незнаю звідки такі дані. Якщо конкурент все ж таки той про кого я думаю, то: ціна на швидкість в півтора рази більша, але гроші які пішли на інтернет, можна закинути на рахунок у вигляді бонусів і просто "протриндіти", що є доволі таки раціональним вибором. Перехід з дешевшого тарифу на дорожчий коштує 0грн(не знаю яка ситуація з якщо з дорожчого тарифу на дешевший переходити), про швидке підключення чую вперше, я зателефонував до "конкурентів" з проханням підключити інтернет, через 2-3 години прийшли інженери з підключкою, за яку я заплатив аж 0 грн. Про комісію не скажу нічого ібо не я оплачую інтернети. Техпідтримка чудово справляється з своїми обов'язками по телефону, а якщо проблема з комутатором чи лінією, то проблема вирішується доволі бистро(я не чекав довше 5 годин)+в кожному місті, здається, є відповідальні люди за комутатор чи лінію, отож про 500км - сміх.

В ЮАінет швидкості нічим не більші ніж у конкурентів + у конкурентів більше вибору тарифів. 160-200грн в подарунок це теж сміх, так як на скільки казали знайомі ті 200 грн знімаються кожен місяць по 10-20грн(не достовірна інформація, так як нікого не підключав), що є більше хорошим способом просто тримати клієнта, аніж подарунком. Про багато інших переваг не чув.
На відповідь ТБ від ЮАінету є відеопортал від "конкурентів".

З.І. Я не критикую і не вихваляю жодного з постачальників доступу до мережі інтернет, просто якось дивно читати ось це обливання брудом на форумі, тому й написав свою думку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2013, 05:47 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 травня 2013, 10:07 
Офлайн

Altair написав:
Скажімо так, люди зроблять свої висновки і про ваші мегабайти швидкості і про мої писанини.

:-): Так дякуючи вам ми знімемо пліву омани з людей й відкриємо приховані схеми, якими багатющі магнати з своїми дорогущими психологами й аналітиками обманюють людей. А грошики, які люди ним платять, на кіпр тю-тю з україни, тоєсть вони 2 рази вас "здєлали". Навчіться мислити глобально.
Altair написав:
Якщо конкурент все ж таки той про кого я думаю, то: ціна на швидкість в півтора рази більша, але гроші які пішли на інтернет, можна закинути на рахунок у вигляді бонусів і просто "протриндіти", що є доволі таки раціональним вибором.

А абонплата, у такому разі бонуси до одного місця, адже щоб користуватись мобільним зв'язком треба щомісячна абонплата "живих" грошей. Можна назвати симуляція, або замулювання очей, бо тарифи на розмови в деяких випадках перевищують усі рамки, плюс ви конкретно переплачуєте за інтернет.
Altair написав:
Перехід з дешевшого тарифу на дорожчий коштує 0грн(не знаю яка ситуація з якщо з дорожчого тарифу на дешевший переходити), про швидке підключення чую вперше, я зателефонував до "конкурентів" з проханням підключити інтернет, через 2-3 години прийшли інженери з підключкою, за яку я заплатив аж 0 грн. Про комісію не скажу нічого ібо не я оплачую інтернети. Техпідтримка чудово справляється з своїми обов'язками по телефону, а якщо проблема з комутатором чи лінією, то проблема вирішується доволі бистро(я не чекав довше 5 годин)+в кожному місті, здається, є відповідальні люди за комутатор чи лінію, отож про 500км - сміх.

Е ... то ви зовсім погано орієнтуєтесь в ситуації, схоже на те що вас зомбіровали. Люди які спробували їх хвальоний інтернет з їхньою підтримкою, чомусь масово почали переключатись на UAinet.
Altair написав:
В ЮАінет швидкості нічим не більші ніж у конкурентів

Так, заявлені швидкостя в тарифах однакові а от тільки ціна в UAinet суттєво нижча! :-):
Altair написав:
+ у конкурентів більше вибору тарифів.

Ага, щоб народ геть з пантелику збити!
Altair написав:
160-200грн в подарунок це теж сміх, так як на скільки казали знайомі ті 200 грн знімаються кожен місяць по 10-20грн

То ви багата людина, якщо для вас 200 грн це не гроші. Пояснюю.. абоненту даруються на рахунок 160 грн, й кожен місяць на протязі 16 місяців, абонент отримує тариф зі швидкостю 50мегабіт.сек не за 80 грн, а за 70 грн, це говорить про те, що тарифи UAinet вже на 30% вигидніші ніж в найблищого конкурента.
Будьласка перед тим як щось аргементувати, краще перевіряйте інформацію, бо й ваші знайомі дуже погано орієнтуються. Раджу прийти їм в офіс й ще раз прокосультуватися.
Altair написав:
Про багато інших переваг не чув.

Склалось враження, що ви й нехочите слухати.
Altair написав:
На відповідь ТБ від ЮАінету є відеопортал від "конкурентів".

:-) Отото відповідь. Мало того що тарифи дорогі, так ще за фільми онлайн по 60 грн переплачувати( за швидкість 100 мегабіт.сек просять 160грн) Коли в неті на халяву є http://fs.ua http://ex.ua. Це ж нагрівають відкрито людей, а ви це не бачите, чи вам платять за те щоб ви допомагали розповсюджувати неправдиву інформацію й вводити в оману людей??

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 29 травня 2013, 16:58 
Офлайн

Повідомлення: 120
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Привокзальний
Зможете налаштувати tl-wr741nd ? :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 травня 2013, 19:04 
Офлайн

Повідомлення: 120
Район міста: Привокзальний
RomanAntoniuk написав:
Зможете налаштувати tl-wr741nd ? :smu:sche_nie:

налаштували :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 червня 2013, 18:11 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Потрібен інтернет в приміщення Укргазбанку (По вулиці Олени Пчілки. Колись там була "Фантазія") на другий поверх. Є можливість?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2013, 15:02 
Офлайн

Юра написав:
Потрібен інтернет в приміщення Укргазбанку (По вулиці Олени Пчілки. Колись там була "Фантазія") на другий поверх. Є можливість?

Нема ((

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2013, 20:58 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Ви з своїми обговореннями швидкостей, як банкет в часи голодомору. Тут пів міста з УТ мучається, з 100-200 кб/сек реальної закачки, а вони тут спорять що більще 100 мегабіт чи 8 мегабайт в секунду.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2013, 21:53 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
BOLIK написав:
...чи 8 мегабайт в секунду.

Зображення

8 - то інтернету в кабель недофасовують.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 червня 2013, 22:03 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Да 8 цифра була з потолка взята.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 липня 2013, 14:17 
Офлайн

Повідомлення: 3
Район міста: люблинець
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1598 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 107  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: