Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 вересня 2017, 21:50

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Клуб любителів symbian
ПовідомленняДодано: 10 березня 2010, 01:13 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Abram написав:
pufik написав:
Нарахунок Android, то напевне з часом воно буде на самартфонах, але поки вона сиренька, правда не юзав її. Але зразу хочу запитати Abram, а чим Android краща за Symbian?

Symbian - старий протухлий труп. При тому ще й попахує DLL Hell-ом. Пачка всяких різних UIQ-ів і Feature pack-ів тому підтвердження.
Хтось коли-небудь бачив, скажімо, Symbian-телефон, де хоча б інтерфейс нетиповий? Ні. І не побачите. Тому що в Symbian то зробити практично нереально. Інтерфейс від TAT, що був захований в деяких версіях прошивок Nokia N95 - скоріше вийняток.

На відміну від.

Ладно тебе :-): Когда-то, еще на моей памяти даже (блин, какой же я старый :-): ) тоже самое говорили про ВинМобил-ЦЕ, по сравнению с Палм Ос. И что это мертворожденный ребенок, и что глюк на глюке сидит и глюком погоняет, и что софта хрен на ны, и т.д. и т.п. Однако же Вынь на наладонниках успешно живет и здравствует и даже развивается, а вот Палм Ос практически умерла. Хотя устройства на ней работают и поныне и даже софт пишут люди до сих пор, но сами Палмы давно уже с виндой идут. Так и тут - все еще может сильно измениться, хотя врядли кто то быстро сдохнет. За симбой стоит Нокия и иже с ней, новые технологии, новые разработки, горы уже написанного софта, годы эксплуатации и огромный парк имеющихся девайсов. Вторую симбу вроде как даже гнушной делают, хотя она еще в расцвете, третью почти игнорируют, а о четвертой заявили как о революции. За Анроидом кажется вездесущий Гугль :-): с его нехилым баблом, упорством и желанием отхватить свою долю пирога :-): Ну а мы будем, как всегда, посмотреть :-): Для нас конкуренция, в данном случае - только лишние плюсы :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2010, 01:53 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
bast написав:
Для нас конкуренция, в данном случае - только лишние плюсы :-):

Android-телефоном я користуюсь виключно як звичайний юзер. З часу покупки ні разу не виникло бажання перейти на щось інше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 березня 2010, 15:52 
Офлайн

Ну то я своїми сімбіанами (в мене їх 3 було) вже теж награвся до схочу :-): І користуюся виключно я телефонами. Дитинство в одномі місці вже відіграло :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 березня 2010, 17:08 
Офлайн

Повідомлення: 186
Чому зразу дитинство в одному місті. Наприклад, для мене смартфон (в даний момент з ОС Сімбіан) це дуже необхідна річ і дуже багато його функцій використовую, як по роботі, так і для своїх потреб - використання програм багато часу економить... ну не совати ж з собою ноут.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 березня 2010, 02:10 
Офлайн

Ноут він все одно не зможе замінити :-): А все інше - справа звички. До деяких речей звикаєшь настільки, що без них вже не уявляєшь той же телефон.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі