Сподобався форум - постав +1

THE BAT - ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

"Залізо", мережі, інтернет, мобільний зв'язок, софт - все, крім реклами

Модератори: AndroVit, Igal

THE BAT - ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Повідомлення KOT » 28 липня 2009, 12:05

На роботі я користуюся THE BATом, де раніше уже було введено логін і пароль та збережені на компі.
Встановив у себе вдома THE BAT, та хотів для більш ефективної роботи читати деяки листи вдома.
Під час встановлення там нада було створювати нову почтову скриньку, яка мені не потрібна взагалі..

У мене є робочий логін та пароль...

Як вийти із моєї нової почтової скриньки?? Куда нада вводити логін і пароль, щоб программа запрацювала у мене вдома так, як на роботі? І

Раніше я ніколи THE BATом не користувався!!! Строго не судіть. :oops:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: THE BAT - ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Повідомлення nekton » 28 липня 2009, 12:25

Вдома маєш створити аналогічну до роботи скриньку (можна синхронізацію на робочій машині з вигрузкою лише данних по акаунту). Якщо хочеш читати нові листи то достатньо просто в настройках зебата поставити на обох машинах галочку "оставлять письма на сервере". Якщо хочеш ще й старі то треба попередньо зробити синхронізацію скриньки включаючи потрібні папки.
Боже! Взглянся на Україну! На землю, на люд. Виведи народ з блуду та дай розум і терпіння!
Аватар користувача
nekton
 
Повідомлення: 5289
З нами з: 18 грудня 2003, 18:49
Звідки: Бабруйск
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста:

Re: THE BAT - ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Повідомлення boddy » 28 липня 2009, 15:17

Постав на роботі галочку "оставлять письма на сервере".
Забери з роботи всю папку Бата.
Перепиши на домашню машину - в папку з таким самим шляхом (напр. C:\Program Files\The Bat!).
Запусти і користуйся.
В 99% випадках спрацює, якщо не буде старих листів - треба ще папки почти забрати.
Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.


Повернутись до Все про комп'ютери та програми, Інтернет та мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

cron