Re: GPS у користування: малюємо карту Ковеля
Додано: 28 вересня 2010, 23:18
Кілька зауважень:
1) Великі об’єкти, що займають цілу будівлю, слід позначати не точкою, а багатокутником. Див. "Наш край" на Грушевського.
2) "Супермаркет" значить "великий магазин з їжею" . Тому БУМ - це скоріше магазин господарських товарів (хоча воно не зовсім вірно).
3) Дороги повинні бути з’єднані. В тебе під’їзд до АЗС після 2-го переїзду не з’єднаний з одною дорогою.
4) Знову та ж АЗС: дороги зовсім не співпадають. Плюс знову-таки, див. п. 1 (хоча тут не впевнений).
5) Ґи, знайшов струмок. Це не струмок - це канава.
Ще до пп 3 і 5: неточно. Краще напиши-но мені в аську, якщо хочеш тим займатися, роскажу кілька секретів справи.
Тепер буду хвалити: з приватними секторами справляєшся круто :). Бачу твої треки і поверху дороги.
1) Великі об’єкти, що займають цілу будівлю, слід позначати не точкою, а багатокутником. Див. "Наш край" на Грушевського.
2) "Супермаркет" значить "великий магазин з їжею" . Тому БУМ - це скоріше магазин господарських товарів (хоча воно не зовсім вірно).
3) Дороги повинні бути з’єднані. В тебе під’їзд до АЗС після 2-го переїзду не з’єднаний з одною дорогою.
4) Знову та ж АЗС: дороги зовсім не співпадають. Плюс знову-таки, див. п. 1 (хоча тут не впевнений).
5) Ґи, знайшов струмок. Це не струмок - це канава.
Ще до пп 3 і 5: неточно. Краще напиши-но мені в аську, якщо хочеш тим займатися, роскажу кілька секретів справи.
Тепер буду хвалити: з приватними секторами справляєшся круто :). Бачу твої треки і поверху дороги.