Тема знову актуальна. Сьогодні пройшовся з GPS-ом, намалював трек, відмітив на карті. Прикольно. Результат можна побачити тут:
http://www.openstreetmap.org/?lat=51.21 ... 6&layers=MВелике прохання до всіх, хто катається з GPS у автомобілі: зберігайте треки і заливайте на
http://www.openstreetmap.org/ ! Приблизний порядок дій:
0) Реєструємося на
http://www.openstreetmap.org/ .
1) Зберігаємо трек(и) в GPX-форматі (можна і інші, тоді будемо думати як сконвертувати).
2) Ідемо на
http://www.openstreetmap.org/ , зверху - GPS-треки, Надіслати GPS-трек на сервер. Заливаємо. В назві вписуємо приблизно, що це таке.
3) Ваші треки буде видно в редакторі карт (наприклад, JOSM), де по ним можна буде малювати вулиці. Малювати може будь-хто, чим більше треків - тим краще (приміром, простіше намалювати вулицю, якщо по ній проходить 10 "доріжок"; аналогічно, простіше шукати і виправляти помилки. Щойно по чужим трекам підправив Володимирську і Незалежності).
Хто згоден - кажіть, слідкуватиму.
"Эта кошка выглядит так, как будто только что нашла ответы на все вопросы во вселенной."