Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 11:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 92 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Web САЙТИ
ПовідомленняДодано: 14 серпня 2010, 19:01 
Офлайн

Повідомлення: 265
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Привокзалка
paschenkomax написав:
Дивні думки в сторону вордпреса. Знаю кучу сайтів успішних і відвідуваних(http://www.sympaty.net 26тис за добу сьогодні) і сам маю декілька вордпресівських і там все нормально працює. Яндекс нормально з'їв і сайти в топі Яндекса і Гугла по потрібних ключах.
Те що найбільше ГС на ВП погоджуюсь. Дуже сумніваюся, що трастовість в ПС залежить від CMS. Вважаю, що основним показником є контент.
Про хостинг цікаво. А як визначити траст хостингу? Цей трастовий http://ukraine.com.ua ?

Ну не вірити це ваше право, але значення має, ще й яке, го ту СЕ і там читати, все доступно написано.
А трастовість хостингу визначається відсотковим співвідношенням кількості СДЛ до ГС. Чим більше СДЛ тим більший траст.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 серпня 2010, 21:35 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
ivashka написав:
Робимо сайт на ДЛЕ, заливаємо 5к новин з будь-якого сайту (перевіряв на варез тематиці), бачимо що через ті самі 3-4 дні, боти зайшли з`їли більшу половину сайту, а в найближчий ап бачимо майже всі сторінки в пошуку...

А сенс? зробити ще один сайт, на який людина як зайде один раз так і піде назавжди?

ivashka написав:
Надійніший, той що написаний власноруч, тільки по одній маленькій причині, його то й ламати ніхто не буде...
...а розбиратись і шукати "дірки" на двигуні який встановлений в одному екземплярі змісту немає зовсім.

От і я про теж.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 01:01 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Юра написав:
ivashka написав:
Робимо сайт на ДЛЕ, заливаємо 5к новин з будь-якого сайту (перевіряв на варез тематиці), бачимо що через ті самі 3-4 дні, боти зайшли з`їли більшу половину сайту, а в найближчий ап бачимо майже всі сторінки в пошуку...

А сенс? зробити ще один сайт, на який людина як зайде один раз так і піде назавжди?

Зате за місяць, який сайт проживе, туди зайде кілька тисяч людей. По-моєму, очевидно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 12:44 
Офлайн

Юра написав:

Ну а це вже залежить від того, як робити цей сайт, я думаю краще мати 1000 відвідувачів яких цікавить саме те що у вас на сайті, а не 10 постійних, які заходять тільки з закладок, і які чисто випадково попали на сайт.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 14:16 
Офлайн

Повідомлення: 123
ivashka я з тобою можу погодитися лише в тому випадку , якщо метою створення сайту є варезник, який призначений для кучі журналіств, які заробляють на скачках з обмінників... Наскільки я розумію з твоїх сайтів у підписів, саме для цього вни і є, і тому ви так всі молитеся на те щоб добре сайт проіндексівався в гуглі і яші і т.д... Але це не лише спам... Бо насправді чогось серйозні та унікальні проекти не переживають за те, щоб їх проіндексували. І сайти не призначені лише для того щоб там викладати контент, так було, але не сьогодні... Зараз сайт стає віртуальним представником його власника... Наприклад: ви маєте склад будівельних матеріалів і кучу клієнтів, які періодично у вас закуповуються, навіщо наймати агентів, які будуть їздити і брати замовлення, якщо клієнт може сам віддалено оформити замовлення і що саме цікаво він бачить реально кількість, асортимент і т.д. Тобто сайт стає певною частиною інформаційної системи автоматизації бізнес процесів... Тут можна фантазувати до безмежності...
Я веду до того, що якщо ваш сайт комусь потрібний, так тоді там завжди будуть відвідувачі...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 15:12 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
+1 :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 15:15 
Офлайн

pufik написав:
ivashka я з тобою можу погодитися лише в тому випадку , якщо метою створення сайту є варезник, який призначений для кучі журналіств, які заробляють на скачках з обмінників... Наскільки я розумію з твоїх сайтів у підписів, саме для цього вни і є, і тому ви так всі молитеся на те щоб добре сайт проіндексівався в гуглі і яші і т.д... Але це не лише спам... Бо насправді чогось серйозні та унікальні проекти не переживають за те, щоб їх проіндексували. І сайти не призначені лише для того щоб там викладати контент, так було, але не сьогодні... Зараз сайт стає віртуальним представником його власника... Наприклад: ви маєте склад будівельних матеріалів і кучу клієнтів, які періодично у вас закуповуються, навіщо наймати агентів, які будуть їздити і брати замовлення, якщо клієнт може сам віддалено оформити замовлення і що саме цікаво він бачить реально кількість, асортимент і т.д. Тобто сайт стає певною частиною інформаційної системи автоматизації бізнес процесів... Тут можна фантазувати до безмежності...
Я веду до того, що якщо ваш сайт комусь потрібний, так тоді там завжди будуть відвідувачі...

Ви все написали правильно, крім одного, " якщо метою створення сайту є варезник, який призначений для кучі журналіств", маємо інтернет магазин, з найдешевшими цінами, самим великим асортиментом, але оптимізація 0, в результаті маємо 1 продажу в місяць, замість тисяч. Так що оптимізація важлива для кожного сайту.
Допустім інтернет магазини які ми можемо знайти по дуже запитах з дуже великою конкуренцією "автомобілі", "кондиціонери", платять по ххххх$ в місяць за оптимізацію їхнього сайту, тому що їм це вигідно. Розробка сайту це тільки 5% всієї роботи по створенню і впровадженню сайту.

п.с. сайти в підписі, це тільки тестування нових технологій які впроваджує яндекс...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 16:26 
Офлайн

Повідомлення: 44
ivashka написав:
п.с. сайти в підписі, це тільки тестування нових технологій які впроваджує яндекс...

Які саме технології Яндекса тестуються на другому сайті?
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 17:40 
Офлайн

paschenkomax написав:
ivashka написав:

Які саме технології Яндекса тестуються на другому сайті?
Зображення

Я мав на увазі перший сайт, ну це і так було ясно. А це вже офф топ. Хоча на другому я знайшов приблизний час через який Я викидає проіндексовані сторінки зі своєї бази пошуку, і був дуже здивований, в порівнянні з Г.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 17:41 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
ivashka написав:

сайт http://mwlife.net:
- тестується вже з рік мабуть;
- навіщо тоді його рекламувати на форумі?
- там лише 11 зареєстрованих користувачів (і тільки вони мають право скачувати з цього сайту);
- Ну якось негарно видаляти копірайт DLE
- А що за нові технології яндексу?
- Сайт ПК парку - він теж лише тестування?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 17:57 
Офлайн

Повідомлення: 44
ivashka написав:
А це вже офф топ

Чому ж офтоп, тема якраз про вебсайти. По другому сайті запитання: Давно там лише одна сторінка доступна? 38 в Гуглі і 108 сторінок в Яндексі, мабуть недавно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 серпня 2010, 18:09 
Офлайн

Юра написав:
ivashka написав:

сайт http://mwlife.net:
- тестується вже з рік мабуть;
- навіщо тоді його рекламувати на форумі?
- там лише 11 зареєстрованих користувачів (і тільки вони мають право скачувати з цього сайту);
- Ну якось негарно видаляти копірайт DLE
- А що за нові технології яндексу?
- Сайт ПК парку - він теж лише тестування?

Ну mwlife.net напевне вже там 3 чи 4 сайт висить. і я його не рекламую, просто в підписі висить, не треба не заходьте, я в підписі написав що там. А скачувати можуть там всі. Про копірайти вже не треба починати.

Алгоритм новий в яндекса вже з рік напевне тестується.
А пк-парк, не для тестів, просто займаюсь написанням своєї cms під цей, і не тільки сайт, от тоді і буде він, і зкрив його десь місяць тому.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 серпня 2010, 21:45 
Офлайн

Повідомлення: 123
Цікаво було б побачити ваші проекти... особливо ті, про які Абрам казав що використовують 512 мбайт оперативки....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 серпня 2010, 16:00 
Офлайн

pufik написав:
Цікаво було б побачити ваші проекти... особливо ті, про які Абрам казав що використовують 512 мбайт оперативки....

Нажаль показати не можу. Система писалась на замовлення, це не сайт. Її використовують зараз біля 70 чоловік. Одним словом це набір всіляких генераторів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 грудня 2012, 22:41 
Офлайн

Повідомлення: 954
Подякував (ла): 67 разів.
Подякували: 14 разів.
Район міста: Володимирська
Порадьте будь-ласка гарного спеціаліста з розробки сайтів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 92 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: